2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013874 بازدید | 355184 پست
سلام عزیزم قربونت خوبم خودم کشمش. فندق نمکی. پسته البته کم.انجیر میگرفتم آب مینداختم هرشب هردو میخو ...

مرسی عزیزم...

والا من فکر میکردم کشمش واسش خوبه انقد بهش دادم خورد که🤭🤭🤭

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ک اقدام بودم حتی موقعی ک باردار شدم بچه ها خ میومدن الان هرموقع میام ی صفحه فقط رفته جلو😐 خیلی ...

آره عزیزم... 

تویی که با مرام وبا معرفتی گلی🥰🥰😍😍🤩🤩

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
سلام عزیزای دل خوبید خوشید سلامتید؟❤🥰 نمیدونم کیا هستن هنوز توتاپیک ولی دلم برای همتون تنگ شده حسا ...

سلام سامی جون

خوبی عزیزم؟دخترت خوبه؟؟

امان از این زردی که خیلی اذیت میکنه، انشالله که بهتر شده

خودت چطوری؟؟کیف میکنیاااا حسابی

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
2731
راستی چرا میگن برا بیمارستان ۲ ست لباس بردار من دوتا شلوار میبرم یدونه بلوز استین بلند یدونه استین ...

ساناز چطوری؟استرس از خودت دور کن

اگه قرار باشه هر اتفاقی بیافته نمیتونی جلوشو بگیری فقط مراعات کن

دو دست ببر شاید نی نی کثیف کرد داشته باشی عوض کنی

البته من ۳ دست بردم و استفاده شد

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
مرسی عزیزم... والا من فکر میکردم کشمش واسش خوبه انقد بهش دادم خورد که🤭🤭🤭

فرشته جون چطوری؟دخترت خوبه؟

کی میری اقدام؟

2740
فرشته جون چطوری؟دخترت خوبه؟ کی میری اقدام؟

سلام به مرضی عزیزم چطوری گل پسرمون چطوره؟؟

چند ماهشه الان گلم؟؟

منم خوبم مهتاب کوچولو هم خوبه...

ازمایشاتمون که کلا اوکی بود...

الان رژیمم ان شالله مهر ماه یا آبان ماه گلم....

سلام به مرضی عزیزم چطوری گل پسرمون چطوره؟؟ چند ماهشه الان گلم؟؟ منم خوبم مهتاب کوچولو هم خوبه... ...

قربونت ماهم خوبیم

۳ماهش تموم شده،وای که ماشالله چه شیطون شده،کلا خواب و خوراک رو از ما گرفته

انشاالله به سلامتی عزیزم به خواسته دلت برسی

سلام عزیزای دل خوبید خوشید سلامتید؟❤🥰 نمیدونم کیا هستن هنوز توتاپیک ولی دلم برای همتون تنگ شده حسا ...

سلام سامی جان خوبی عزیزم گل دخترت خوبه 😘😘 الهی بگردم چقدر زردی بده باز خوبه الان حالتون بهتره 

خیلی یادت بودم عزیزم 😍😍

معلومه ک شیرینه 💝💝 انشالله عاقبت بخیر ی و موفقیت گل دخترات رو ببینی 🙏🙏🌹🌹🌹😘

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
قربونت ماهم خوبیم ۳ماهش تموم شده،وای که ماشالله چه شیطون شده،کلا خواب و خوراک رو از ما گرفته انشاا ...

ای جانم ببوسش گل پسرمون...

از این لحظات نهایت استفاده رو ببر که حسابی دلبری می‌کنه با خنده خاش..

عکس زیاد بگیر ازش..

ممنون گلم هرچی خدا میخواد گلم

سلام مامان ستایش عزیز.ایشالا خ زود نینی بسلامت بدنیا میاد و این دردا تموم میشه. درسته سخته ولی ب قو ...

سلام عزیزم ،انشاالله توکل بخدا 🤲🏻😘

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
سلام سامی جون خوبی عزیزم؟دخترت خوبه؟؟ امان از این زردی که خیلی اذیت میکنه، انشالله که بهتر شده خو ...

سلام فدات بشم مرضی جون خوبم عزیزم

دخترمم خوبه خداروشکر

واقعا امان از این زردی 

توخوبی؟گل پسری خوبه ؟الان دیگه بزرگ شده شیرین کاری هاشم شروع شده 🥰❤دخترمن که حسابی دل میبره یه شیطون بلاییه که نگو❤😍

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2706