2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014137 بازدید | 355184 پست
مرسي عزيزدلم ممنونم لطف ميكني چشم ميخونم  اخي پس بيشتر از نصف راه رو رفتي ايشالا صحيح و سالم د ...

سلام پانیذ جون خوبی؟ یه سوال دخترت چند سالش بود اقدام کردی برای دومی؟ چقد طول کشید؟ ممنون میشم بگی چون میخوام زود اقدام کنم اما میترسم موندم چ کنم بعد دنیا اومدن دخترم میترسم باردارشدنم بازم طول بکشه

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت برم ممنونم  ای جانم خداروشکرررر خیلی براش خوشحال شدم   منم درگیر بچه داری و یک بچ ...

ماشالا به این حافظه قوی که داری.... آره عزیزم درست گفتی.....خدا گل پسر شیطونت رو حفظ کنه..... بچه شیرینیش به شیطنت شه..تو هم روی گل پسرت رو ببوس....الان چند سالشه؟

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
به به سلام خانوم خوبی گل دخترو‌گل پسرت خوبن الحمدالله خوشحالمون کردی . مامان هدیه ام من  منو‌با ...

سلام عزیزم خوبی.....حال پدرت چطوره؟شیمی درمانی تموم شد؟

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
2728
ماشالا به این حافظه قوی که داری.... آره عزیزم درست گفتی.....خدا گل پسر شیطونت رو حفظ کنه..... بچه شی ...

ممنونم عزیزززم اره حافظه م بسی خوبه 

قربونت برم همچنین آروین گلمو 

الان ۲سال و هفت ماهشه 🥰

فکر کنم آروین جون ۵ یا ۶ ماه کوچیکتر بود 

مامان آتنا آروینم شرررره ؟ 

این علاقمندیش فقط برقه کارهای خطرناکی میکنه بخوای پیداش کنی جاش کناره سه راهیه 

باورت میشه سومین کلمه که گفت بعد از مامان و بابا شارژر بود 😁😁😁الانم بخوای بری به کارات برسی باید یک شارژر و یک گوشی بدی دستش ساعت‌ها درگیره همش میزنه تو شارژر میکشه بیرون پدر گوشیامونو دراورده 

گروه طلایی🌺تثبیت🌺حس بعد از موفقیت را با هیچ چیزی نمیتوان عوض کرد😍
به به سلام گلم خوبی بچهات خوبن خوشحال شدم اومدی💋😍😍😍😍😍😍😍😍

سلام باران جونم قربونت برم عزیزززم 

تو چطوری خوبی 

منم خوبم یاد گذشته افتادم اومدم یه سری به دوستان قدیمی گلم بزنم😘😘😘

گروه طلایی🌺تثبیت🌺حس بعد از موفقیت را با هیچ چیزی نمیتوان عوض کرد😍
2740
سلام عزیزم خوبی.....حال پدرت چطوره؟شیمی درمانی تموم شد؟

سلام عزیزم خوبید بله تموم شده فعلا باید یه ماه استراحت کنه تو خونه بعد ببریمش دکترش تو تهران ببینیم نظرش چیه . خداکنه ختم بخیر بشه

خدایا معجزه میخوام 

سلام سلام  دوستای عزیزم  خوبین؟خوشین؟ انشالله همیشه سلامت باشین و دلخوش

دلم براتون تنگ شده بود اومدم حالی ازتون بپرسم دوستای قدیمی 

شبنم ،پانیذ، ساناز ،فاطمه سبزوار،فاطمه شجره، فاطمه نرگسی،نسرین ،باران ،عشق،فرشته ،عشقم دخترم، مامان آتنا،۱۱۹،مامان مهرسا، مژگان،اعظم رد،بهار، سامی ،یاسی،نگین،امیرعلی۹۹و....و بقیه عزیزانم 

ببخشید نتونستم تگتون کنم انشالله پستمو ببینید

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
سلام مامان ستایش مهربون  خداروشکر خوبم و بشدت درگیر یک پسر شیطون  خداروشکرررر ای جونم خد ...

مرسی عزیز دلم ،خدا گل پسرتو واست حفظ کنه ،انشاالله همیشه سرتون به خوشی گرم باشه 😘❤

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
سلام سلام  دوستای عزیزم  خوبین؟خوشین؟ انشالله همیشه سلامت باشین و دلخوش دلم براتون تنگ شد ...

سلام عزیزدلم خوبی تو؟گل پسرت چطوره؟خدا حفظش کنه الهی 

من عکسشو ندیدما !!

بزرگ شده ؟شیطنت میکنه؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
مرسی عزیز دلم ،خدا گل پسرتو واست حفظ کنه ،انشاالله همیشه سرتون به خوشی گرم باشه 😘❤

سلام بانو حال شما؟چطوری؟دخملای نازت چطورن؟ان شاءالله کی وقت زایمانته؟ستایش جون چیکار میکنه؟ذوق داره یا حسادت؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
سلام سلام  دوستای عزیزم  خوبین؟خوشین؟ انشالله همیشه سلامت باشین و دلخوش دلم براتون تنگ شد ...

سلاااام😍😍کجایی نیستی دختر

خوبی خوشی؟دخترات پسرت در چ حاله💓

منم خوبم امروز وارد ۷ ماهم شدم😅😅

2706