2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
سونو نرفتی؟؟؟؟  کی میری؟؟؟

یک هفته بعد از پریودم سونو دادم و ساک بارداری مشاهده شد برای قلبش دکترم گفته بود فردا برم سونو ولی با محاسبات خودم احتمال میدم که الان وقتش نیست و چهارشنبه ی آینده  میرم،نمیخوام برای سونو عجله کنم و استرس بیهوده به خودم وارد کنم

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ممنون شما خوبی بچهات خوبن چشم التماس دعا❤⚘

فدات عزیزم 

من الان خوندم که بابا و عمه عزیزت به رحمت خدا رفتن 

تسلیت میگم و ان شاءالله که روحشون قرین رحمت حق باشه و خدا به شما هم صبر و آرامش عطا کنه 

قاونون طبیعت این بوده و هست و از دست من و شما کاری برنمیاد 

فقط امیدوارم رفتگانمون غرق در آرامش باشه و بازماندگان هم صبر داشته باشن 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
مرضي جون خوبي؟  ميگم من امروز قند ٢ ساعت بعد ناهار و صبحانم هر دو ١١٠ بود و خوشحاااال بودم ، د ...

سلام پانیذ جان تبریک میگم بارداریتو عزیزم 

ان شاءالله بسلامت گل پسرتو بغل بگیری 

منم دیابت بارداری داشتم دکتر تغذیه رفتم و بهم گفت تا الان هرچقدر غذا میخوردی اونو سه قسمت میکنی و دو قسمتش رو میخوری و یک قسمت رو دیگه نمیخوری 

خداییش راهکار خوبی بود چون با همین من کنترل کردم 

فقط سعی کن وقتی چیزای شیرین خوردی بعدش یه پیاله ماست و کدو و سیر و پیاز بخور 

من اون موقع که آمپول بتا هم زدم قندم رو یکدفعه بالا برد باهمین ماست و کدو و پیاز و سیر کنترلش کردم حتما استفاده کن خیلی موثره 

2728
سلام گلم من دیشب ۲ ساعت بعد شام قندم ۱۲۴ بود  الان ناشتا ۹۶ زیاده اره😔

سلام عزیزم نه ناشتات که خوبه زیر ۱۰۰ هست بعد غذا هم که زیاد نبوده 

عزیزم تو که اوایل بارداریت هست چرا اینقدر نگران دیابتی ؟دیابت معمولا بعد چهار ماه پیش میاد 

تا میتونی لذت ببر از این دوران 

یک هفته بعد از پریودم سونو دادم و ساک بارداری مشاهده شد برای قلبش دکترم گفته بود فردا برم سونو ولی ب ...

منم ۲۰ بهمن هم میرم دکتر تشکیل پرونده بدم هم سونو قلب 

خ استرس دارم میگم اگه تشکیل نشه چ کنم

اخه من یماه بعد عمل واریکوسل شوهرم باردارشدم.. میگم نطفه ضعیف باشه تشکیل نمیشه قلب😢

2740
سلام عزیزم نه ناشتات که خوبه زیر ۱۰۰ هست بعد غذا هم که زیاد نبوده  عزیزم تو که اوایل بارداریت ...

اهان

اخه من دیابت دارم چن ماه پیش ناشتام ۱۴۸ بود😨😨

حالا سعی میکنم کنترل کنم 

وای نگوو😔خ ناراحتم هیچی نمیچسبه دلم هوس شیرینی میکنه نمیتونم بخورم میرم یذره برمیدارم اونم با عذاب وجدان میخورم

اهان اخه من دیابت دارم چن ماه پیش ناشتام ۱۴۸ بود😨😨 حالا سعی میکنم کنترل کنم  وای نگوو😔خ ن ...

تازگیا قندت بالا رفته یا از اول دیابت داشتی؟

خب اگه دیابتی باشی که حتما انسولین مصرف میکنی ولی اگه یه بار آزمایشت بالا بوده نگران نباش 

ببین من فوق تخصص غدد میرفتم و زیر نظر اون بودم اون هیچ غذایی رو واسم منع نکرد گفت تو بارداری و بچه واسه رشد به همه چی نیاز داره فقط یک سوم غذاتو کم کن 

ولی شیرینجات رو سعی کن کمتر بخوری 

هر شب هم توی ماست یه کدو سبز و دو سه حبه سیر و یه پیاز کوچولو رنده کن بخور اینا انسولین های طبیعی بالایی دارن 

منم اولش خیلی دیابت بارداری رو بزرگ کرده بودم و میترسیدم ولی با همین روش خداروشکر کنترل کردم

تازگیا قنوت بالا رفته یا از اول دیابت داشتی؟ خب اگه دیابتی باشی که حتما انسولین مصرف میکنی ولی اگه ...

قبلن رو نمیدونم ولی حدود یه ساله که فهمیدم قندم بالاس ارثی😔

انسولین بزنم میتونم همچی بخورم؟😁

اها فهمیدم ممنون اخه طعمش بد نمیشه پیازم رنده کنم تو ماست؟

قبلن رو نمیدونم ولی حدود یه ساله که فهمیدم قندم بالاس ارثی😔 انسولین بزنم میتونم همچی بخورم؟😁 اها ...

توی این یکسال زیر نظر متخصص غدد نبودی ؟

خب شما که ارثی دیابت دارین باید تحت نظر غدد باشی 

اصوالا که به دیابتی های نوع اول انسولین میدن باید رعایت هم بکنی البته 

عزیزم من سبزی های خشک هم هرچی داشتم توش می ریختم مثل نعناع و شوید و ..البته اونایی که توی بارداری مجاز هستن 

طعمش بد هم نیست فقط مهم اینه انسولین بالایی داره 

توی این یکسال زیر نظر متخصص غدد نبودی ؟ خب شما که ارثی دیابت دارین باید تحت نظر غدد باشی  اصو ...

چرا بودم.. یکی دوماه رفتم قندم کنترل کردم دیگه نرفتم..

باشه دیگه خیلی سعی میکنم رعایت کنم انسولین نزنم

اها جوری گفتی دلم خواست😂😂 حتما امتحان میکنم ممنون😍😘💓

چرا بودم.. یکی دوماه رفتم قندم کنترل کردم دیگه نرفتم.. باشه دیگه خیلی سعی میکنم رعایت کنم انسولین ن ...

عزیزم میدونی که مهم ترین عاملی که دیابت رو کنترل میکنه استرس هست 

فقط تا جایی که میتونی آرامش داشته باش و فکر هیچی رو نکن 

تا میتونی لذت ببر از این دوران قشنگ 

یک هفته بعد از پریودم سونو دادم و ساک بارداری مشاهده شد برای قلبش دکترم گفته بود فردا برم سونو ولی ب ...

چه خوب بسلامتی، 

من هنوز سونو نشدم البته دکتر گفته 8 بیا مطب سونو کنم خیلی نگرانم تا چند روز پیش به بو حساس بودم ولی بالا نمیاوردم اما الان اصلا انگار نه انگار ولی آمپولم میزنم فولیک اسید هم میخورم 

بنظرت برم سونو بیرون؟؟؟ 

فردا میرم مطب دکتر  این دکتره هم خیلی استرس میده و حرف نمیزنه گفتم تا ماه 4،5 تحت نظرش باشم بعد عوض کنم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏