2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013672 بازدید | 355184 پست
اره عزیزم قند نشونه نداره حتما یه چک بکن

باشه عزیزم ممنون که گفتی

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم شما متفورمین میخوری  تو نینی سایت نوشته بودن تو بارداری یا رژیم اگه کنترل نشد مستقیم انسو ...

من بله دیشب کردشون سه تا قرص متخصص هم میرم گفت اگه بازم کنترل نشد بیا انسولین بدم به دکتر زنانم هم گفتم چی تجویز کرده نگفت خطر داره 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
2731
اره واقعا عزیزم حس عجیبی...خدارو شکر میکنم مهر مهتاب بدجور به دل منو باباش افتاد اصلا فکرشم نمیکردم ...

ای جووونم خدابذاهم.نگهشون داره...آره واقعا همینه تادنیامیان خودشونو حسابی تودل بقیه حامیکنن..دخترمنم باوجوداینک. دخترسومه شوهرم اونققددوسش داره هی میخادبوسش کنه دعوامون میش نمیذارمش این کاروانجام بده بس ک خوردنیه این دختر😍😍😍😍

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
همون حرف دکتر درسته  شما قندت چنده از کی گرفتارشدی؟؟

من از بعد هفت ماهگی  ناشتام ۱۱۰ وایناس روزایی که گشنگی بکشم میشه ۹۰ امروز ۹۰ بود 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
ای جووونم خدابذاهم.نگهشون داره...آره واقعا همینه تادنیامیان خودشونو حسابی تودل بقیه حامیکنن..دخترمنم ...

ای جونم خدا حفظشون کنه فاطمه بزار بزرگ بشن دورتو رو بگیرن اون موقع میفهمی چقدر خوشبختی 🤩😍

2738
همون حرف دکتر درسته  شما قندت چنده از کی گرفتارشدی؟؟

ببخشید گوشیم زنگ خورد عکس انگار نمیشه گذاشت ولی دکترش گفته وتوآزمایشش صفره اسپرمش به نظرت امیدی هست اصلا درمانی داره ?

من از بعد هفت ماهگی  ناشتام ۱۱۰ وایناس روزایی که گشنگی بکشم میشه ۹۰ امروز ۹۰ بود

من فقط قند نلشتا دوهفته پیش100بود فعلا قنو شیرینی حذف نان سبوس دار دوکف دستو برنج خیلی کم میخورم کاهو کدو و خیار میخورم

ولی پریروز مربا به پختم چندتا دونه به گذاشتم دهنم اخه دلم خواست 

خرما روزی یکی و روزی نیم ساعت میاده روی 

هفته آینده از فند نلشتا دوساعته و تیروئید دارم امیدوارم تغییر کرده باشه البته میوه هم روزی 3تا4واحد که دوبارش سیب باپوست هست

من فقط قند نلشتا دوهفته پیش100بود فعلا قنو شیرینی حذف نان سبوس دار دوکف دستو برنج خیلی کم میخورم کاه ...

انشالله کنترل بشه خوبه پیاده روی چون کمک میکنه بیشتر پروتئین بخور ماهی و ماهیچه و تخم مرغ ابپز اینا بالا نمیبره ولی من سریع میره بالا قندم خرما هم یدونه میگن اشکال نداره 

اگه صفره فکر کنم فقط آی وی اف جواب بده  واقعیتش خیلی اطلاعات اسپرم صفر ندارم

مرسی عزیزم جواب دادی 

خانوما من این ماه روز ۱۳ و ۱۴ اقدام کردم 

روز ۱۳ سونو رفتم ،فولی ۲۰ داشتم ،الان ۵ روز مونده ب‌ پریودم همه علائم پریودی دارم ،ممکنه باردار باشم ؟؟

یا اینکه باردار نشدم 😢😢😢

خانوما من این ماه روز ۱۳ و ۱۴ اقدام کردم  روز ۱۳ سونو رفتم ،فولی ۲۰ داشتم ،الان ۵ روز مونده ب‌ ...

ایشالا که بارداری.فقط باید صبر کرد.منم همش فکر می‌کردم مثل ماه های قبل دارم پریودمیشم و تمام علائم رو داشتم.کاملا ناامید شده بودم ولی خداروشکر باردار بودم

خدايا منو به روياهام برسون  خدا جونم ممنونم ازت بالاخره منم مامان شدم😍
2706