2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013692 بازدید | 355184 پست
سلام اعظم جون خوبی؟  من تیروئیدم 4/09 , سابقه تیروئید نداشتم ، الان دکترم قرص لووتیروکسین داده ...

سلام عزیزم الان ک ۴ حداکثر نرمال یعنی چند وقت دیگه کمکار میشه دوزی ک داده بخور ۳ هفته بعد ازمایش بده اون وقت اگ باز بالا بود حتما دکتر غدد برو تا تنظیم کنه

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
کبسول شیر افزا بخور  دلستر مالت بخور اب هویج اینا همه شیر و سریع زیاد میکنه امتهان کن انشالله ش ...

سلام عزیزم خوبین ببخشید هی مزاحمتون میشم ....من امروز رفتم عطاری و کلی چیزای گرم و مقوی خریدم اما متاسفانه گیاه فراسیون نبود هرچی گشتم عرقشو خریدم....حالا سوالم اینه ک بعضی ها میگن اصلا این دارو گیاهی ها مفید نیس و ثابت نشده هست حالا این درسته چیکار کنم الان بخورم یانه.....من آنسیون،اسطخودوس،گل همیشه بهار،گلنار،شاهدانه،تخم پیاز،خرنوب،تخم هویج،و ی ماده ای بهم داد پودر ماننده برای همسرم هم جنسینگ داره هم خرنوب و گرده نخل خرما و دوسه تا ماده دیگه ......اینارو مصرف کنم یا ن ...من اقدامم 3-4ماه دیگس گلم...ببخشید وقتتو گرفتم 🙏🙏🙏💞💞💞

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام خوبی اعظم جان میگم شماپیش ماماکریمی اصفهان هست رفته بودیدقبل ازبارداری آریا؟بنظرت میشه بهش اطمی ...

سلام عزیزم والا دارو گیاهی هاش خوب بود ب بدن من ک ساخت همون ماه باردار شدم .میگم مگه ای وی اف نداشتی؟

ممنون عزیزم چشم

این کار و نکنی ها چون این چیزا احتمال دوباره ب سقط نکشه شوهرت هم ک پسر دوست گناه بخدا باز ب سقط فکر کنی

2731
کیانمهرم خ سکسکه میکنه پس خوبه😄😄 هروقت آن بودی بگو عکس گلمو بزارم مژی ک بی معرفت فقط پسرش بدنیا ...

هستم اگ وقت کردی بزار عکس وروجک و

من دقيييييقا يادمه اعظم  يادش بخير  خدارو شكر به خواسته ات رسيدي  واسه ما هم خيلي ...

انشالله ک شما و همه بچها هم به آرزوتون برسین🙏🙏🙏🙏🙏

بچها منم جواب ازمايشم اومد دكترم مرخصي فقط به بهداشت نشون دادم گفت قندت واسه بارداري زياده در حالي ك ...

قندت ۹۴ برا الان خوبه ولی نباید بیشتر از این بشه شبش چی خوردی مهمه چون نوشابه و میوه و ابمیوه قبل ازمایش قند و کاذب بالا میبره زیاد بالا نیست ک نگران باشی ولی باید مراعات کنی کم تحرکی بدن قند نمی سوزونه باید کمتر چیزا نشاسته و شیرین بخوری 

سلام عزیزم خوبین ببخشید هی مزاحمتون میشم ....من امروز رفتم عطاری و کلی چیزای گرم و مقوی خریدم اما مت ...

اسم کاربریت سخته چقد😁 من ک با گیاهی جواب گرفتم ب نظرم خیلی بهتر تا این محرک ها الکی ک کیست میشه..انیسون یا بادیان ک عالی الهام دوستمان تو همین تامیک هم خورده باز یکی دیگه بجها هم خورده عالی برا تخمک گذاری اسطوخودوس هم ک خیلی خوبه ولی تعداد داروهایی ک داده یکم زیاده همه رو باهم نخور ب نظرم بزار ببین واکنش بدنت چیه یا حدافل خیلی خیلی کم از هر کدوم بخور چون دارو گیاهی هم دوز داره اندازه داره زیاده رویی هم خوب نیست

2740
اره الی جون خودمم ب همین نتیجه رسیدم الی خ مواظب باش.زایمان زودرس خ بده

آره خیلی مراعات میکنم، اینقدر تحرکم کم شده عضلات پام ضعیف شده نمیتونه وزنمو تحمل کنه   

خدایا شکرت
قرص جلوگیری تو شیردهی همون پروژسترون دوزش زیاد میکنن ک باردار نشه ادم ولی زیر ۷۰ کیلو میتونن بخورن

آها چقد خنگم من😂😂

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

سلام دوستان قدیمی و عزیزمن

همراهان مهربون و دلسوزم 

دقیق بعد یکسال برگشتم💋

خیلی وقته بعد زایمانم البته 😁خواستم بیام پیشتون منتها بخاطر رفلاکس شدید إلارا  روحیه ی بدی داشتم و وقت نمیشد بیام خبری از خودم بدم ،دلم براتون تنگ شده بود 

امیدوارم حال همگی خوب باشه 

سامی قشنگم امیدوارم تو انومالی یه سورپرایز قشنگ منتظرت باشه

فاطمه جان انشالله که به زودی میری انتی و بهت میگن امیرعلی تو شکمته و کاربریت همون میشه که هست امیرعلی۹۹

نسرین نازنینم امیدوارم به همین زودیها خبر مامان شدنت بهم بدی عشقم❤️❤️❤️❤️

باقی دوستان گلم خوشحالم که به ارزوی قلبیتون رسیدید خدا حافظ فرشته هاتون باشه❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
سلام دوستان قدیمی و عزیزمن همراهان مهربون و دلسوزم  دقیق بعد یکسال برگشتم💋 خیلی وقته بعد زا ...

به به تاج سرمون  منت سرمون گزاشت و افتخار دادن و تایپکو به گل روی خودشون خوش یمن کردن سلام عشقم خوبی  خوش اومدی 

خدایا معجزه میخوام 
سلام عزیزم والا دارو گیاهی هاش خوب بود ب بدن من ک ساخت همون ماه باردار شدم .میگم مگه ای وی اف نداشتی ...

سلام همینجوری پرسیدم ای وی اف که نزدیک عمل تخمک کشی شدم امانتونستم ادامه بدم فعلانمیتونم تابهارآینده نمیتونم برم براآی وی اف به خاطرمرگ مامانم اصلانمیتونم همینجوری ازت سوال کردم یکی گفته بوداعظم پیش ماماکریمی رفته بودخاستم ببینم راضی بودی یاته مادرسوهرم بعدازسقط خیلی اسرارمیکردکه ببرم پیش ماماکریمی امامن نرفتم وحرفشوقبول نکردم میگفت دختراشوقبل بارداری اونجابرده قسم میخوردامامن گفتم خاله برامن ریسکه  نمیتونم اینجوری باردارشم فعلا که تصمیم به بارداری ندارم اعظم حان

مامان خیلی دوست دارم ای کاش فقط یکباردیگه بتونم بغلت کنم خیلی دلم برای دستات وصدات وخنده هات تنگ شده اصلاباورم نمیشه که دیگه نیستی😭
2706