2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014466 بازدید | 355184 پست
آره حرکت میکرد البته حرکاتش از دخترم کمتر بود

خداروشکر سالمه.

من بازم میگم نی نیت پسره،نمیدونم چرا ولی میدونم انومالی میری میای میگی پسره.

در کل تکون پسر کمتر از دختره

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم اعظم عزیزم❤

راستی میخای عکسشو بفرستی تلاش نکن سایت خرابه اصلا نمیاد

برو گوگل بزن سایت اپلود عکس

بعد عکسو بفرس اونجا لینکشو کپی کن از اونجا بعد بزار اینجا ما ببینیم

2742
سلام عزیزم خوبی گل پسرت خوبه ..ماهم خوبیم خدا روشکر..بی نظمی تا ۴ ماه اول خیلی زیاد طول میکشه تا تنظ ...

سلام اعظم جون خوبی؟  من تیروئیدم 4/09 , سابقه تیروئید نداشتم ، الان دکترم قرص لووتیروکسین داده روزی یکی بخورم و گفته زیر نظر متخصص غدد برم، لازمه به نظرت؟ دوس ندارم تو این اوضاع این دکتر اون دکتر برم،لامصب قندمم نسبتا بالاست 

خدایا شکرت
خداروشکر سالمه. من بازم میگم نی نیت پسره،نمیدونم چرا ولی میدونم انومالی میری میای میگی پسره. در کل ...

نه لیلی جون دختره از عکسش هم مشخصه هرچقدر سعی میکنم نمیاد فردا صبح سعی میکنم بزارم 

بازم ممنونم ازت عزیزم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام عشقم خوبی؟ جنسیت نینیت پسر شد بالاخره؟ خداروشکر عزیزم خداروشکر ک ب آرزوت رسیدی انشالله ب سلامتی ...

سلام دریا جون.خوبی عزیزم.گلپسرت خوبه؟کم پیدایی؟

هنوز معلوم نیست عزیزم ولی این حرفتو به فال نیک میگیرم انشاءالله که حرفت درست دربیاد برام😘😘

میگم دریا من تیروئید بارداری گرفتم هفته ۱۳ با غربالگری آزمایش دادم گفت شده ۶ خیلی میترسم رو سلامتی بچم تاثیر بزاره.تو اطلاعی داری.خیلی نگرانم.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
2740
توبرگه هم نوشت عکسش هم شبیه دختره دیگه مطمئن شدم

بازم تونستی برو گوگل عکسش رو اونجا اپلود کن برامون بفرست

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
سلام عزیزم خوبی گل پسرت خوبه ..ماهم خوبیم خدا روشکر..بی نظمی تا ۴ ماه اول خیلی زیاد طول میکشه تا تنظ ...

سلام خوبی اعظم جان میگم شماپیش ماماکریمی اصفهان هست رفته بودیدقبل ازبارداری آریا؟بنظرت میشه بهش اطمینان کرد

مامان خیلی دوست دارم ای کاش فقط یکباردیگه بتونم بغلت کنم خیلی دلم برای دستات وصدات وخنده هات تنگ شده اصلاباورم نمیشه که دیگه نیستی😭
سلام فاطمه جون خوبی؟؟ دخترای گلت خوبن؟ چ خبرا؟؟

سلام عزیزدلم ماخوبیم شکر..ازامروزتورندترین تاریخ سال دخترم میک زدنش بهترشده🙏🙏😭😭😭😭خداردشاکرم بخاطرهمچین نعمتی....توچ خبر؟نگران شیرت نباش..پسرت الان چن وقتشه؟اذیتت نمیکنه؟؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2706