2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015297 بازدید | 355184 پست
سامیار جان خداروشکر که سالمه... ان تی خطای جنسیتش بالاست عزیزم ان شاالله انومالی میری و غافلگیر میش ...

ممنونم عزیزم 

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
اره تخمک گذاری هم دارم بدبختی اون موقع ک لازم داشتم خو نبودش حالا بگو برا چیمه😁 ۳۵ روزه تقریبا با ا ...

عجب😂😂😂😂خیلی مراقب باش بند ب آب ندی😂😂😂بخدا وقتی بی خیالی و توفکرش نیستی زودترجواب میگیری وقتی میفتی تواقدام همه اعصای بدن بازیت میذن

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام اعظم جون خوبی؟ آقا پسر و دختر گلت خوبن؟  اعظم جون منم فردای ۴۰روز پریود شدم دو هفته بعدش ...

سلام عزیزم خوبی گل پسرت خوبه ..ماهم خوبیم خدا روشکر..بی نظمی تا ۴ ماه اول خیلی زیاد طول میکشه تا تنظیم بشه موقع ها پریود اره شیر یکم کم میشه شنیدم مزه ش هم تعقیر میکته خودم هم حس میکنم ی روزهایی قبل پریود یا همون موقع ها شیرم کمتر میشه ولی بعد دوباره برمیگرده بخاطر پرولاکتین ک کم و زیاد میشه 

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
سنوگرافیش دقیقه اعظم جون...دیگه شکی ندارم عکسش هم به دختر میخوره سعی میکنم بفرستم نمیاد

والا چی بگم خیلی دوست داشتم به آرزوت برسی انشالله ک خدا برات معجزه کنه

2731
سلام عشق عزیزم مرسی از پاسخت لطف کردی 😚 ما خوبیم ممنونم شما خوبین؟ گل پسرت خوبه؟ نینی تو دلیت در چ ...

ماهم خوبيم مهربونم ني ني هم خوبه شكر 😍

اره طبيعيه كاش پري نشي خيلي سخته شير دهي با پري من بعذ ١١ ماه شدم خيلي اذيت ميشدم خوبه بخور نوووش جونت دلم ميخواد گل پسرتو ببينم حيف سايت خرابه ازطرف من  دستشو ماچ كن😘😘😍

♥️
اینجا که رفتم کارش دقیقه عشق جون ...دیگه مطمئنم

عزیزم خداروهزار بار شکر که سالمه، ان شاالله هرچی که هست عاقبت به خیر بشه و باعث سربلندی بابا ومامانش

خدایا شکرت
سلام سامی جون خداروشکر ک سالمه عزیزم سنوی انتی اونقدراهم جنسیت رو دقیق نمیگه انشالله سنوی بعدی بری و ...

ممنونم دریا جون ولی عکس سنو هم خیلی شبیه دختره دیگه مطمئن شدم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
منم رو پسرم عاشق بستني و دلستر شيرين بودم ولي الان بستني دوس ندارم زياد دلم لواشك شيرين ميخواد 🙄

ویار ها فرق داره ممکنه دختر باشه این فسقلی 

2740
دعا میکنم اشتباه کرده باشه انشالله همین که صحیح و سالمه و خداروشکر رشد کرده جای شکر داره

ممنونم مرضی جون

والا چی بگم خیلی دوست داشتم به آرزوت برسی انشالله ک خدا برات معجزه کنه

ممنونم اعظم عزیزم❤

عجب😂😂😂😂خیلی مراقب باش بند ب آب ندی😂😂😂بخدا وقتی بی خیالی و توفکرش نیستی زودترجواب میگیری وقتی ...

اره بخدا تنم میلرزه همش اگ لاغرتر بودم قرص شیردهی میخوردم البته با بچه اونم ۲ تا خفاش شب ک وقت نمیشه نهایت ۱ ۲ بار 🙈 ولی بازم بخدا استرس میگیرم

عزیزم خداروهزار بار شکر که سالمه، ان شاالله هرچی که هست عاقبت به خیر بشه و باعث سربلندی بابا ومامانش

ممنونم الی جون 

سلام عزیزم خوبی گل پسرت خوبه ..ماهم خوبیم خدا روشکر..بی نظمی تا ۴ ماه اول خیلی زیاد طول میکشه تا تنظ ...

خیلی ممنون اعظم جون ک جواب دادی فقط چون پری نیومده کلافه م ن پری میاد ن شیر!!!😕😕

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
اره بخدا تنم میلرزه همش اگ لاغرتر بودم قرص شیردهی میخوردم البته با بچه اونم ۲ تا خفاش شب ک وقت نمیشه ...

قرصشیردهی چی؟؟حال بازخوبه ب قول خودت اون دوتاهستن😂😂😂هرجی خیره😏😏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز