2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
خداروشکر،بچه که هنوز پایینه دکترم میگه استراحت، جدیدا همه استخون و مفصلام درد میکنه شدید و تنگی نفس ...

تنگی نفس عادیه عزیزم..منم بیش تزحدتوبارداریام تنگی نفس داشتم حتی موقع دوتای اولی رفتم اکوقلب دادم و نوارقلب و...گفتن هیچ مشکلی نی همه ش بخاطربارداریه عزیزم..نگران نباش فداتشم بایدتحمل کنی صورتتو همیش خنکنگه دار حجم غذاهاتوکم نن...جیزی نمونده فداتشم 9هفته دیگ انشاءالله گل دختری بسلامت بغلته ....استراحتم والا بارداریااونقد سخت شده ک فک کنم باید9ماه رو بدون تکون یه گوشه فقط درازکشید..خداپشت وپناه خودت و توراهیت باش🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
تنگی نفس عادیه عزیزم..منم بیش تزحدتوبارداریام تنگی نفس داشتم حتی موقع دوتای اولی رفتم اکوقلب دادم و ...

فدات بشم ،آره واقعا الان بارداریا خیلی دردسر دارن

خدایا شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون اعظم جون هیچوقت محبتات را یادم نمیره  ارت خیلی چیزا یاد گرفتم  انشالله خیر بچه هات ...

سلام عزیزم خوبی حال امیر علی کوچولو چطوره..قربونت عزیزم لطف داری❤❤❤😘😘😘😘

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
والا اعظم تاریخ زایمان وگفت وارد کن منم زدم اول خرداد  قراره یکشنبه برم سنو قلب اونجا بهم تاری ...

سلام سامی جون..ب سلامتی انشالله ۳ ماه هم ک انگار تموم شده انتی دادی؟

2731
اعظم اوابوست بخورم ماه بعد يا كلوميفن؟

واییییی تیکر شو ای خدا بلاخره تیکر خوشکلن من دیدم. انقد دوست داشتم وقتی میام تیکر ابی همه بچها ببینم  خدا رو شکر جواب گرفتی عزیزم 

اعظم جون الان جلوگیری میکنم دیگه میترسم بشه دوباره سقط بشه اونم تو هفته های بالاتر  خودم حس می ...

ن حتما بیار بعدا ادم پشیمون میشه تا جونی و حال و حوصله داری دومی بیار والا بعدا سخت میشه بدونه کنه دخترت خواهر برادر میخواد حتما اقدام کن

تنگی نفس عادیه عزیزم..منم بیش تزحدتوبارداریام تنگی نفس داشتم حتی موقع دوتای اولی رفتم اکوقلب دادم و ...

سلام فاطمه جون خوبی کوچولو خانم چطوره؟؟ بزرگ شده؟؟

راستی بچها ماهور هم پیام داد طفلی خونریزی داشت همش استرس داشت واتساب و موقت قطع کرده بود الان ۳۳ هفته شه بچه ش هم خدا رو شکر پسر 

تاریخ زایمانم ۲۰ خرداده چون سزارین هستم ۱۴روز میاد عقب

آخی یادش بخیر من پارسال تقریبا بارداریم همین حدود بود من زایمانم ۲۵ خرداد بود ..انشالاه ک تیکرت ابی بمونه تا موقع زایمان 

سلام فاطمه جون خوبی کوچولو خانم چطوره؟؟ بزرگ شده؟؟

سلام عزیزم بنظرم یکمی فرق کرده نسبت ب قبل ولی همونجوری وابسته. سونده معده س.. میترسم شیرم خشک بشه کم کم ازبس باشیردوش دوشیدم...باورت میش دیشب هنوزیادت بودم..خودت. خوبی؟بچه هاخوبن؟

راستی بچها ماهور هم پیام داد طفلی خونریزی داشت همش استرس داشت واتساب و موقت قطع کرده بود الان ۳۳ هفت ...

الحمدالله زایمان ک نکرده هنوز؟بچه نارس خیلی سخته 😔

سلام سامی جون..ب سلامتی انشالله ۳ ماه هم ک انگار تموم شده انتی دادی؟

سلام اعظم جون خوبی؟آقا آریا خوبه؟گل دخملت خوبه؟امروز ۱۱ هفتم تموم شده عزیزدلم ۹ آذر نوبت ان تی دارم برام دعا کن خواهر❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام عزیزم بنظرم یکمی فرق کرده نسبت ب قبل ولی همونجوری وابسته. سونده معده س.. میترسم شیرم خشک بشه کم ...

وااای عزیزم خدا منو بکشه هنوز خوب نشد؟؟همش یادش میفتم میگم خدا کنه الان تپل شده باشه فاطمه اذیت نشه ..ممنون عزیزم قربونت ک ب یادمی منم خوبم تقریبا  فاطمه باورت میشه تو این چند ماه ی عالمه موهام سفید شده بخدا لابه لای جلو موهام همش سعید از بس حرصم میدن بچها ..مهرسا با درس هاش اریا هم ک شیطون شده اصلا اصلا نمیخوره تا بخوابه اونم ب زور باید ب زور بخوابونم تا شیر بخوره. بچه داری واقعا سخت