2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015047 بازدید | 355184 پست
خیلی ممنون،قسمت خودت انشالله ببخشید فرشته جون حتما ندیدم،نه عزیزم تهرانم،سونو گرافی الوند رفتم

اها فک کردم سبزواری شما....

به هر حال خیلی واست خوشحال شدم گلم خیلی...ان شالله صحیح وسالم بغل بگیری گل پسری...

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
والا این دکتری که من میخوام برم اگه ۱۳ هفته باشم تشخیص میده اما چون ۱۲ هفته و۲ روزم یکمی زوده برای ت ...

سامی یه سوال وقتی دکتر مثلا نسخه سونو ان تی۱۴آذر بزنه میتونی تا اخر اذر بری که؟؟؟

خب ۱۲هفته۴روز یا۵روز برو گلم که بهت بگن..

من خیلی ذوق دارم زود تر جنسیت فندوقتو بدونم

البته حس من که از اولش هم پسره واست....

ان شالله حسم درست دربیاد سامی🙏🙏🙏🙏

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سامی یه سوال وقتی دکتر مثلا نسخه سونو ان تی۱۴آذر بزنه میتونی تا اخر اذر بری که؟؟؟ خب ۱۲هفته۴روز یا۵ ...

حقیقتش فرشته جون من میخواستم ۱۵ آذر برم که میشم ۱۳ هفته ودوروز یا یک روز ....بعد اینجا بچه ها گفتن دیر میشه زودتر برو ...از اونطرف رفتم دکتر بهم ۹آذر نوبت داد منم دلم نیومد تواین تاریخ نرم ....

برام دعا کن فرشته جون❤😘

قربون حست برم خواهرم❤❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام گلم ،حالت چطوره ؟هدیه جون خوبه؟پدرت حالش بهتر شده انشاالله؟ منم خوبم ،کم و بیش اقدام میکنم،بخا ...

ممنون عزیزم هدیه هم خوبه گل دختر شما خوبه الحمدالله . باشه پدرمم که خدا روشکر باید بگم خوبه فعلا فقط نمونه برداری و ادامه ی درمانو نرفتیم چون کرونا هست همه جا و ترسیدیم . از ته ته دلم آرزوی دیدن بیبی چک مثبتت رو دارم برام خیلی عزیزی 🤲🤲🤲🤲

خدایا معجزه میخوام 
حقیقتش فرشته جون من میخواستم ۱۵ آذر برم که میشم ۱۳ هفته ودوروز یا یک روز ....بعد اینجا بچه ها گفتن د ...

حالا که انتی با تاریخ ۹ ۹ ۹۹ یکی شده پس حتما حکمتی داره 🤩🤩🤩🤩

خدایا معجزه میخوام 
سلام عزیزم شکرخیلی بهتره..توچیکارمیکنی؟بهترشدی

خداروشکر،بچه که هنوز پایینه دکترم میگه استراحت، جدیدا همه استخون و مفصلام درد میکنه شدید و تنگی نفس از دوماه پیش دارم که اذیت میکنه دکترم این تنگی نفس غیر طبیعیه رفتم پیش متخصص قلب و فوق تخصص ریه گفتن مشکلی ندارم ،من فروردین بدجور مریض شدم خودم فکر میکنم کرونا بود دکترم گفت احتمالا اون و بارداری باهم باعث شده اینجوری بشم

خلاصه خواهر من بارداریم پراز مشکلاته،برام دعا کن سرموقع بیاد دخترم

خدایا شکرت
2738
حالا که انتی با تاریخ ۹ ۹ ۹۹ یکی شده پس حتما حکمتی داره 🤩🤩🤩🤩

وای نسرین انشاءالله انشاءالله🥰🥰🥰🤲🏻🤲🏻🤲🏻❤❤❤

والا خیلی مطمئن بودم که هر تاریخی دکتر داد من یکمی دیر تر برم اما چون ۹آذر داد دیگه نتونستم با دلم کناربیام توکل بخدا ❤🤲🏻

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
توکل بر خدا ان شاءالله بهترین روز قرن میشه برات

ممنونم نسرینم با این حرفت بغضم گرفت انشاءالله ❤🤲🏻

از خدا میخوام بهترین هارو برات رقم بزنه وبه خواسته قلبیت برسی خواهرم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

حقیقتش فرشته جون من میخواستم ۱۵ آذر برم که میشم ۱۳ هفته ودوروز یا یک روز ....بعد اینجا بچه ها گفتن د ...

ان شالله که خیره عزیزم...هرچی خدا میخواد...ولی با شادی شماها منن خیلی انرژی میگیرم وشاد میشم عزیزم...

ان شالله خدا دلتو شاد کنه قربونت بشم...راستی تاریخ زایمانت کی ان شالله؟؟

ان شالله که خیره عزیزم...هرچی خدا میخواد...ولی با شادی شماها منن خیلی انرژی میگیرم وشاد میشم عزیزم.. ...

ممنونم عزیزدلم قربونت برم😘😘😘❤❤❤

من هم تواین سه سال ونیم که تو تاپیک بودم چه خاموش چه عضو شدم با بی بی چک مثبت با سنو ان تی آنومالی زایمان با تک تک حس های خوش بچه ها اشک ریختم وتا از سنو بیان دلم هزار راه رفت یادش بخیر چه روزهایی بود ....هنوزم همون حس تو تاپیک هست با خوشحالی هم شاد با ناراحتی ناراحت میشیم....شاید توبیرون از اینجا همچین حس هایی خیلی کم باشه ...اینجا دیگه مجازی نیست برای ماها واقعیه واقعیه قلب هامون بهم وصله....از خدا میخوام بهترین هارو برات رقم بزنه وبه خواسته قلبیت برسی عزیزم ❤🤲🏻

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ان شالله که خیره عزیزم...هرچی خدا میخواد...ولی با شادی شماها منن خیلی انرژی میگیرم وشاد میشم عزیزم.. ...

تاریخ زایمانم ۲۰ خرداده چون سزارین هستم ۱۴روز میاد عقب

2706