2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست

از همگی ممنونم،خیلی لطف کردین🌹🌹🌹

مطمئن باشین تا خدا نخواد هیچ اتفاقی نمیافته

انشالله قسمت همه منتظرا،همه باردارا به سلامتی و راحتی زایمان کنن

پسر شدن نی نی من فقط لطف و خواست خدا بود

اسپرم همسرم داغون،پری خودم نامنظم،همسرم سیگار مصرف داره،ماست و فلفل هم همینطور

اقدامم سه روز پشت هم یک روز فاصله و سه روز پشت هم،تا قبل تخمک گذاری،بعد اقدام تکون نخوردم و خوابیدم

خربزه و تخمه کدو هم زیاد مصرف کردیم اون ماه

همه چیز دست خداست ،انشالله خواست خدا با دلتون یکی بشه

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی مرضی جون خدا گل پسر تو رو هم حفظ کنه الهی در پناه خودش🙏😍اره واااقعااا الهی امیییین قشننننگ ت ...

زنده باشی عزیزم

😍😍😍حال خوب من فقط بخاطر بچه دار شدن هست،همین که حسرت به دل نموندم خداروشکر 

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
قربونت برم ممنون از دلگرمیت خدا رو شکر که به آرزوت رسیدی خوشحالم از خوشحالیت

زنده باشی عزیزم ،واقعا از ته دل گفتم،به چند نفر حس مثبت داشتم که خداروشکر نتیجه گرفتن،انشالله بی بی بعدی مال خودته

فقط فکرت رو اروم کن ،خداروشکر یه بچه داری خودتو سرگرم کن تا نوبت دومی برسه به زودی انشالله 💐💐💐

2731
سلام مامان ستایش عزیز و دوست داشتنی  من که کلا بی خیال شدم و دلمو به ی دونه دخترم خوش کردم،اله ...

سلام عزیز دلم ،بنظر منم بیخیالی بهترین کاره ممکنه خداوند معجزه ی خودشو نشونمون بده،عروس هلندی که خوبه چرا به دلت بد اومده ؟منم برای ستایش مرغ عشق خریدم ولی خیلی شیطون بود نتونستن با هم کنار بیان حالا میخوام عروس هلندی بگیرم تا سرش گرم بشه

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
سلام عزیزم خوبی گل دخترت خوبه در چه حالی   نسرین م مامان هدیه

سلام گلم ،حالت چطوره ؟هدیه جون خوبه؟پدرت حالش بهتر شده انشاالله؟

منم خوبم ،کم و بیش اقدام میکنم،بخاطر کرونا مدتهاست جایی نمیرم و همش خونه هستم ،فعلا ای وی اف چند ماه  عقب انداختم تا کرونا هم انشاالله تموم بشه بعد

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
فدات عزیزم ساناز عفونت داری.منم ن خارش داشتم ن سوزش.خونریزمم خوب بود فقط بعد پری تا ۲_۳رور یکم درد ...

باشه همون کارو میکنم بعد پریودمم یکم عنبر دارم اونارو دود بدم تموم شن.‌.

ممنون ایشالا😪

خیلی ازت ممنونم عزیزم،انشالله تو هم میری و به خواست دلت میرسی راستی گفتم ان تی احتمال دختر داده بود ...

قربونت برم عزیزدلم 😘❤

آره گفته بودی احتمال دختر داد ان تی چون هنوز شکل نگرفته بود ....والا پس برای من و۱صلا نمیگه چون ۱۲هفته و۲روزمیشم

قربونش برم گل پسرت ناز داره دیگه 🥰😘😍خدابرات حفظش کنه مرضی جون❤🤲🏻

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
میدونم گلم خیلی لطف میکنی  ان شاءالله به مراد دلت برسی

ممنون نسرین جونم😘😘😘❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
من ۱۳هفته و ی روز بودم.سونو من عید بود ک همه جا تعطیل بود ۱۶فروردین رفتم ک کیانمهر ۱۳هفته و ۳روزش بو ...

والا این دکتری که من میخوام برم اگه ۱۳ هفته باشم تشخیص میده اما چون ۱۲ هفته و۲ روزم یکمی زوده برای تشخیص جنسیت....والا دلم میخواد زودتر بدونم ....اگه ان تی بهم نگه  احتمالا ۱۵هفته برم سنو😁

سلامت باشی عشق جون بله نی نی اوله بعد 4 سال انتظار😍😍😍 چشم به هم بزنی میگذره،میری و برمیگردی ،ان ...

اخيييي عزيزم چه ني ني نازداريه چهار سال مامان رو منتظر گذاشت ولي خداروشكر كه اومد گل پسر هم اومد خداروشكر انشالله به سلامت زايمان ميكني عزيزم ♥️

♥️