2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013965 بازدید | 355184 پست
سامي اعظم ميگفت ٥ تا ٧ روز واسه پسر خوبه به نظر من ٥ روز بهترينشه

ممنونم پانیذجون بابت راهنماییت پس ۵ روز بهتر از ۷ روزه مرسی گلم😘❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
نه بیشتر شده گفت بتا میگه حامله ای اما رحم نه 😞😞 دیونه شدممم از یه ور همه علامتاش دارم این دو هفته ...

من میگم بارداری ....استراحت کن و۸ هفته برو سنو مطمئن باش صدای قلبش رو میشنوی

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@امیدوار4873    

ممنونم ساناز جون 😘😘😘

اي بابا... خب ساناز وقتي بچه نميخواد تو چرا اصرار داري... يكم زمان بده بهش تا خودش دلش بچه بخوا ...

بالا گفتم پانیذجون قبول کرد بخوره من نشسته بودم گریه میکردم اون رف سرکار بعد کار داشت مجبور شد برگرده خونه اومد دید دارم گریه میکنم گف چرا گریه میکنی گفتم شاید نیاز باشه قرص بخوری ولی قبول نمیکنی گف باشه میخورم..

انگار ی بار سنگینی از دوشم برداشتن😣😪

اینم از جونودل نمیخاد میخادا ولی زیاد نه 

میگه خدا هروقت بخاد اونوقت میده ما خودمونم پاره کنیم بی فایدس

2731
من میگم بارداری ....استراحت کن و۸ هفته برو سنو مطمئن باش صدای قلبش رو میشنوی

به امید خدااا 😘😘😘😘

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
قربونت من فک میکنم چون شوهرمروز پنجم رف آز داد واس همین اوضاش ناجور دراومده  خ نگرانم

نه عزيزم برا اين نيست،شوهر منم روز ٥ام از داد

ولي ازمايشگاهش انگار خيلي خوب نبوده كه دستي نوشته 

حالا نشون دكتر بده ببين نظرش چيه اگه خواست يه ازمايشگاه ديگه تكرار كنه

قربونت من فک میکنم چون شوهرمروز پنجم رف آز داد واس همین اوضاش ناجور دراومده  خ نگرانم

اگه باهات همکاری میکنه براش توضیح بده که این آزمایش مشکوکه تا بره جای دیگه وزمانش کمتر باشه ...

اگه میدونی قبول نمیکنه یک ماه تقویتش کن وبعد بگو باید بری آزمایش تا ببینم چطور شده وضعیت.

2740
اگه باهات همکاری میکنه براش توضیح بده که این آزمایش مشکوکه تا بره جای دیگه وزمانش کمتر باشه ... اگه ...

اگه دکترم بش بگه باید بازم آز بدی شاید قبول کنه🤔

نکبتا ۷۰ تومنم پول گرفتن من گفتم الان آزمایشش خیلی دقیقه اومد تا دیدم دستی نوشتن شوک شدم ینی چی اخه

سه شنبه ببینم دکتر چی میگه 😣😣

اگه دکترم بش بگه باید بازم آز بدی شاید قبول کنه🤔 نکبتا ۷۰ تومنم پول گرفتن من گفتم الان آزمایشش خیل ...

آره برو دکتر ببین نظر دکترت چیه راهنماییت میکنه...

نگران نباش قوی باش گلم این روزها هم میگذره ...

راستی ساناز آقات اهل قلیون وسیگار والکل واینا هست یا نه؟من شوهرم قلیون میکشه ولی بهش ویتامین Cمیدم تا اثرش وازبین ببره خدا کنه جواب بده

آره برو دکتر ببین نظر دکترت چیه راهنماییت میکنه... نگران نباش قوی باش گلم این روزها هم میگذره ... ...

ممنون گلم ..میگذره اما سختتت😣

نه چیزی مصرف نمیکنه .. کلا از بابت شوهرم خیالم راحت بود دیشب بخدا وقتی برگرو خوندم شووووکه شدم فقط گریه میکر م😢😢

ممنون گلم ..میگذره اما سختتت😣 نه چیزی مصرف نمیکنه .. کلا از بابت شوهرم خیالم راحت بود دیشب بخدا وق ...

آره یادمه میگفتی خیالم راحته ولی خوب حتما دلیل یک سال انتظارت همینه ....چون شانس بارداری درهرماه ۲۵٪که اینطوری پایین ترمیاد...

ولی نگران نباش چون با قرص وخرنوب وجنسینگ کاملا زیاد میشه تعدادوتحرک یکی دوماه زمان میخواد.