2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013965 بازدید | 355184 پست
اره دکتر گفته بود برو آز  پس فردا باید جوابشو ببرم دارو بده .و باهاش مشورت کنم ک برم عکس رنگی ...

آره برو با دکترت مشورت کن

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باش حتما میگیرم خیلی ممنون شبنم  میگما شک میکنم چون شوهرم ۵ روز بود انزال نشده بود اسپرماش مرد ...

ن دلیلش این نیس.میگن ۴ نهایت ۵روز تخلیه نشده باشه.بیشتر ن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اگر پودر رو با عسل قاطی کنم بمونه خراب نمیشه  تا چه مدت میشه قاطی بمونه  یا بایدهم ...

یهو خراب میشه.همون موقع مخلوط کن.گرد نخل با عسل ک مخلوط کنی مثه ارده شیره میشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738
سلام گلم من خیلی تحقیق کردم و اطلات جمع کردم و طلاعات و امارم رو توی تاپیک گذاشتم. دوست داشتی بیا ص ...

مرسي گلم وقت گذاشتي تايپ كردي ممنون 

حتما ميرم ميخونم 

سر دخترم ٢تا اقدام داشتم همون نزديك ازاد شدن يادم نمياد راستش چپ بود يا راست تخمكم

خانم هامن یک سوالی برام پیش اومده 

بعضی جاها نوشته ۷ روز نزدیکی نداشته باشید قبل اقدام تا قوی بشه اسپرم وزیاد 

بعضی جاها نوشته اگه ۷ روز نزدیکی نکنید اسپرم ها تحرکشون میاد پایین وبیشتری ها مرده هستن 

حالا من موندم کدوم بهتره؟باید چقدر فاصله باشه تاهم اسپرم زیاد باشه هم تحرکش  عالی باشه

@امیدوار۴۸۷۳

@مامان_مهرسا_کارن

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
یهو خراب میشه.همون موقع مخلوط کن.گرد نخل با عسل ک مخلوط کنی مثه ارده شیره میشه

شبنمی بالا پست گذاشتم هم خودت جواب بده راهنماییم کن  هم اعظم والهام وتک کن رو پستم جواب بدن من میزنم نمیشه 

تعدادش چنده واس شوهر من؟ من سردرنمیارم ک پانیذجون نمیدونی ک چی میکشم این ی گردن کلفتیه که دارو نمیخ ...

اي بابا... خب ساناز وقتي بچه نميخواد تو چرا اصرار داري... يكم زمان بده بهش تا خودش دلش بچه بخواد اون وقت مطمعن باش همه كار ميكنه 

من خودم پارسال دخترم يك ساله بود و بازم ميخواستم باردار بشم همسرم ميگفت نه زوده هنوز ولي من پامو كرده بودم تو يه كفش كه ميخوام همسرم از ته دل راضي بود تقويتي اينا ميخوردا خوب ، ولي با غر زدن... بعد چند ماه كه ديگه ديدم باردار نشدم خودمم بيخيال شدم خيلي حال روحيم خراب شده بود ولي الان همسرم از ته دل بچه ميخواد بازم خودش گفت برو عكس ازمايش هركاري لازمه و الان با جون و دل قرصاشم ميخوره... بزار خودش بخواد اصرار كردن فايده نداره اگر تا اين حد دلش بچه نميخواد  

ولي تونستي راضيش كن به زبون بگير بگو قرصاشو بخوره اگر گفت نميخوام بگو تو نخواي من صدسال نميخوام... والا اين مردا چقدر ناز ميكنن ديشب منو شوهرمم قهر بوديم رفتم قرصاشو دادم بخوره گفت نميخورم منم گفتم نخور همشو ميريزم اشغالي خسته شدم به خاطر اين اقدام انقدر ناز اين اقارو كشيدم...

آخه بتات که بالا رفته بود مگه افت بتا داشتی؟

نه بیشتر شده گفت بتا میگه حامله ای اما رحم نه 😞😞 دیونه شدممم از یه ور همه علامتاش دارم این دو هفته نمیدونم چه جوری تحمل کنم بلاتکلیفی خیلی بده

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......