2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست
سلام دخترا خوبین انقد گریه کردم از دیشب سرم میترکه تا جایی که خوندم و میدونم وضعیت شوهرم داغونه😢😢 ...

سلام ساناز جون حالا چرا گريه 

هر دردي يه درموني داره دختر 

بگو بره پيش اورولوژي معاينه كنه و دارو ميده بهش 

تعداد و حركت اسپرم پايينه تا جايي كه من فهميدم

شوهر منم اولين ازمايشي كه داد تعدادش ٤٠ مليون بود بعد چند ماه تقويت شدن به ١٠٠ مليون رسيد

امیرعلی لک بینی وقتی اتفاق می‌افته ک تخمک آزاد بشه مطمئنی روز دقیق تخمکگذاریت رو میدونی؟ منظورم اینه ...

غزیزم میشه در مورد زمان های اقدامتون و چند بارش و چند ساعت بعد از پرنگ شدن کیتتون بهم توضیح بدین 

اگر سخختونه تو خصوصی بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گیلاس بنظرم اسیدی می‌کنه ولی گلاب عالیه مخصوصا خونگیش کیتت تازه میخاد رنگ بگیره اگ خواستی سنو بری د ...

مريم من اصلا از كيت استفاده نكرده بودم تا حالا خوشمم نميومد!! 

ولي واقعا سونو استرسش بيشتره 

تو خودت فقط با كيت پيش رفتي؟ 

وقتي ٢تا خط پر رنگ و هم رنگ شدن اقدام كنم درسته؟ 

سر دخترم سريالي سونو ميرفتم كه دقيق تايم تخمك گذاري پيدا كنم كه خدا نخواست و نشد واسه همين ميگم اين سري فقط به كيت اكتفا كنم ما كه ميدونيم همش دست خداست

ممنونم نسرین جونم خیلی دلم میخواد هممون باهم بارداربشیم وتاپیک هیچ منتظری نداشته باشه وهمه باهم بریم ...

ان شاءالله الهی آمین

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2728
مريم من اصلا از كيت استفاده نكرده بودم تا حالا خوشمم نميومد!!  ولي واقعا سونو استرسش بيشتره&nb ...

سلام گلم

من خیلی تحقیق کردم و اطلات جمع کردم و طلاعات و امارم رو توی تاپیک گذاشتم. دوست داشتی بیا صفحه ۱-۱۰۰ تاپیک جنسیتم رو بخون

بر اساس اطلاعات من اگر یک اقدام داشته باشی، حتی ۲،۳ ساعت هم فاصله داشته باشه با تخمک گذاری شانس پسر بودن فقط ۵۵٪

اگه تو ۳۶ ساعت مونده به تخمک گذاری ۳ اقدام داشته باشی شانس پسر ۸۵٪
باید مطمئن بشی همه اقدام هات قبل از تخمک گذاری بیافته.

کیت زدن هم خیلی راحته. صفح ۱۵۲ تاپیکم راجع به نحوه کیت زدن نوشتم.

سر دختراون یک اقدام فقط داشتین؟ چند ساعت مونده به تخمک گذاری؟

تخمک از سمت راست بود یا‌چپ؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
سلام دخترا خوبین انقد گریه کردم از دیشب سرم میترکه تا جایی که خوندم و میدونم وضعیت شوهرم داغونه😢😢 ...

ماهم آز دادیم مال ما که ترکیده بود گریه هامو کردم ولریکوسل هم داره عمل هم نمیکنه منم قرص هرچی میددنستم خریدم دادم بهش ۳۸ روز سقط شده بچم الانم پری نمیشم 

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم

ساناز چرا همه رو دستی نوشته ؟

الان هم مگه همچین چیزی داریم؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2738
ای جانم🥰 نگران نباش دلت واسه لگداش تنگ نمیشه خودشو که بغل کنی دخمری هم هست که دیگه نگو و نپرس ...

😍❤الهی پس مثل منم هست.نمیدونم منکه شکم اولمه اینقدرم بادکردم که نگو.😥😥راستش چون جفتم پایینه یه سنودیگه باید برم تامشخص بشه.سنوقبلی که واسه32هفته بودنوشته فعلا سفالیک.

سلام بچه ها من تازه واردم و اولين باره ك اقدام كردم براي بارداري الان يك هفته مونده ب پريودم ولي لكه ...

سلام عزیزم اگه ادامه داشت وبیشتر شد یعنی پریود شدی...

ولی اگه دوروز بود وتمام یعنی لک لانه گزینی هست...

ولی همین عقب وجلو زدن نشونه خوبیه نشونه آماده شدن رحم برای بارداری هست

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
خداروشکر ک خیلی زود استرسات تموم میشن.منو شبنم هنوز کلی مونده.من خیلی گیر میدم ب این طفلی هعی انگشت ...

ان شاءالله ولی الان کلی استرس دارم شکمم که دردمیگیره میگم شایدانقباضه.نی نی به رحم که فشارمیاره میگم وای داره دنیا میاد.تازه حرکت هاشم نسبت به 6.7ماهگی خیلی کمتر کلی هم واسه اون استرس میگیرم.آره شماها هنوزبعدازمن هستین ولی ان شاءالله استرس الکی نداشته باشین وتوگل دخترتووشبنم آقاپسرشوبه وقتش سالم وسلامت وتپلی بقل بگیرین.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

سلام ساناز جون حالا چرا گريه  هر دردي يه درموني داره دختر  بگو بره پيش اورولوژي معاينه ك ...

تعدادش چنده واس شوهر من؟ من سردرنمیارم ک

پانیذجون نمیدونی ک چی میکشم این ی گردن کلفتیه که دارو نمیخوره 

دیشب بهش گفتم یکم اوضات بده شاید دارو بخوری گف هه من عین خیالمم نیس بچه هم نشه بدرک

ماهم آز دادیم مال ما که ترکیده بود گریه هامو کردم ولریکوسل هم داره عمل هم نمیکنه منم قرص هرچی میددنس ...

وای من دلم میترکههه😭 شوهر منم باید عمل کنه؟ این عمرا بره عمل

ساناز چرا همه رو دستی نوشته ؟ الان هم مگه همچین چیزی داریم؟

نمیدونم والا انقدم پول گرفته ازش😣

سامی تروخدا راستشو بگو اوضاش داغونه ن ؟ اینترنت خودم ترجمه اون متنو نوشته بود اسپرمایی ک حرکت تند دارن واس این ۵ بوووووود ای خداااااااا😭😭😭😭

2706