2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست
از هفته 18 تا 22 میشه انجام داد ،نگران نباش وقت هست  این سونو برا دیدن اعضای داخلی بدن هست&nbs ...

مرسی عزیزم هیچ اطلاعی از زمانش نداشتم .❤

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همگی اینجا یه خانومی بود که فکر کنم بچه ی سومش بود میگفت شوهرش پسر میخواد.وخیلی بهش سخت گرفته که اگه نشد سقطش میکنیم بالاخره جنسیت بچش چی شد؟؟؟؟

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
2728
اخه دکترش ی جورایی شش و هشت میزنه و این که ازمایش مطمئن تره و با خیال راحت به ادامه کار میپردازه ب ب ...

اره ازمایش به ساعته اس دیگه خیالش راحت میشه

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2740
فاطمه دکترش مطمئن هم نبوده که حتما کیسته شک داشته بین کیست ورویان که گفته برو یا آز یا بی بی بزن که ...

وا چطورتشخیص نداده رویان و کیستو😒

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
اقدامم عقب افتاددد😭😭 عب نداره پریود ک شدم میرم عکس رنگی احتمال بارداری زیاد میشه . ۲۰تا نوشته راس ...

احتمالا بخاطرکیست و تنبلی تخمدانته ....بنظرم عکس رنگی روبرو ب امیدخدا این ماه اقدام.نکن بذاربراماه بعد هم کیستت برطرف میش ب ایم خدا هم  بخودت استراحت مبدی

بچه ها من دیشب تا ساعت سه بیمارستان بودم میهواستن نگهم دارن خودم رضایت دادم اومدم ،،در واقع در رفتم چون قبلش انگار ی خانم کرونایی اونجا بود تو لیبر منطورمه ،بعد انقدر کرونا زیاد شده دیگه برا ماماها عادی شده میگه خانم باید همه بگیریم دیگه چاره چیه😯😯😯😯

بچه ها من دیشب تا ساعت سه بیمارستان بودم میهواستن نگهم دارن خودم رضایت دادم اومدم ،،در واقع در رفتم ...

خدابدنده..چرابیمارستان عزیزم؟

2706