2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013670 بازدید | 355184 پست
ااااا.منم همینو گفتم دیگ جفت پشت جنینه.من‌ب زبان ساده گفتم  آره میخوام سز بشم.راستی بنظرم شبیه ...

عه خب پس درسته

عزیزم از الان ک نمیشه گفت شبیه کیه دنیا هم اومد چن بار تغییر چهره میده😆

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
آره واسه همین تیکرم‌تغییردادم

هر چی باشه سالم باشه و دلت شاد بشه انشالله

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره همون سمت راسته برجسته میشه.اینجوری تشخیصش میدم .تکوناشو ک حس نمیکنم

دقیقا مث من 

منم فعلا تکوناشو کامل حس نمیکنم ولی گاهی ی حرکات مبهمی احساس میکنم ولی بنظرم زوده هنوز

2731
اینا رو میگی منم دلم‌ داداش کوچولو میخواد😍😍 ایشالا ب سلامت بدنیا بیاد

خیلی ممنون عزیزم انشالله نینی تو هم سلامت دنیا بیاد

شبنم الان فاطمه سبزواری وآی ا را ازته دل درک میکنم نه اینکه ناشکری کنم نه ولی یخدا دوست داشتم پسر با ...

مژگان همش از عصری به فکرتم احساس میکنم به خودم گفتن کاش سونوی دیگه می گفتن پسر اصلا بحث اینکه دختر بد باشه نیس تا بخدا ولی از هردوتاشون خدا بده خوبه حرف اطرافیان و وای خدا همسر 😔😔😔😔😔😔

شبنم الان فاطمه سبزواری وآی ا را ازته دل درک میکنم نه اینکه ناشکری کنم نه ولی یخدا دوست داشتم پسر با ...

منظورت فاطمه شجره؟

منم میخواستم بگم‌ نذر ی چیزی کن ک ایشالا پسر باشه

ماه خوبیه.تولد حضرت مهدیم نزدیک.ایشالا ب خواستت میرسی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
الهی عزیزم خدا حفظشون کنه انشالله بسلامتی بغل بگیرید برای ماهم دعا کن دریا همش به فکر مژگانم کاش خدا ...

ممنون روژا جونم انشالله خدا دل همه رو شاد کنه و نینی با جنسیت دلخواه شونو بده الهی آمین

2738
الان مال من کدوم میشه خلفی یا قدامی؟گیج شدم

انتریور ینی قدامی ، پوستریور ینی خلفی

براتو قدامیه 

@امیدوار4873     @مامان_مهرسا_کارن     خانما نظر بدین ۱۸ سیکل سا ...

سمیه این کیت رو بزار کنار بقیه کیتا ،،این هنوز مثبته .البته غکر کنم کیت خیسه که عکس گرفتی ،بزار خشک بشه تا ببنی از ساعت 1 ظهرت کمرنگ تر شده یا نه ساعت 7 صبح به بعد بری اقدام خوبه 

نگفتی چند بار میخوای اقدام کنی؟

مژگان همش از عصری به فکرتم احساس میکنم به خودم گفتن کاش سونوی دیگه می گفتن پسر اصلا بحث اینکه دختر ب ...

ممنونم روژا جان ببخشید شما راهم ناراحت کردم ولی بخدا قسم دوسداشتم پسر شه

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
مژگان همش از عصری به فکرتم احساس میکنم به خودم گفتن کاش سونوی دیگه می گفتن پسر اصلا بحث اینکه دختر ب ...

حالا من مشکلم خودمم

شوشو خ دختر دوسداره

اطرافیانم خانوادم بخاطر خودم میگن پسر.خانواده شوشو ک هنوز نمیدونن من باردارم

میخوام ماه بعد بگم البته اگ نفهمن😄😄

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ممنونم روژا جان ببخشید شما راهم ناراحت کردم ولی بخدا قسم دوسداشتم پسر شه

مژی اعظمم قدامی بود

منظورت فاطمه شجره؟ منم میخواستم بگم‌ نذر ی چیزی کن ک ایشالا پسر باشه ماه خوبیه.تولد حضرت مهدیم نزد ...

آره شجره میبینی تروخدا خلم شدم گیج شدم خنگ شدم اوووف

آره نذرکردم به امیدخدا بازم توکل به خودش

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2706