2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014380 بازدید | 355184 پست
دریا خلفی باشه یعنی پشت پسر  شکم دیرتر بالا میاد مثل پنکوئ راه میرن درسته قدامی یعنی جلو

بله روژا جون خلفی پشته قدامی جلو اکثر خلفی ها پسرن ولی این صدرصد نیست

شکم من ک سر دخترام مث هندونه بود جلو و بالا

سر این یکی نمی‌دونم چجوری میشه باید صبر کنم ببینم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
مال شما کدوم سمته؟ دریا خیلی ناراحت شدم فک گنم به خاطر همینه

مژی جونم‌ باور کن درکت میکنم ولی خودتو اذیت نکن

اصلا دکترت خوب نبوده احتمالیو ک نمیزنن مطمئن ک شدن میزنن.این زده احتمالا دختر

اینجورشو ندیده بودم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی خ دوستداشتنی بود .انگاری هی بهم نگا میکرد بعد نیم رخ میشد.حس میگفت سمت راستمه.دقیق همون جایی ک ح ...

شبنم دیشب دختر کوچکم اومده میگه مامان کاش حاملگی دوماه باشه من خیلی دوست دارم داداشمو ببینم 😁😁

وقتی تو سنو میبینیش دلت میخاد زودتر بیاد بغلت😍😍

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
بله روژا جون خلفی پشته قدامی جلو اکثر خلفی ها پسرن ولی این صدرصد نیست شکم من ک سر دخترام مث هندونه ...

دریا من شکمم ی کوچوله .دکتر گفت طبیعیه .نباید بیاد جلو

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
شبنم دیشب دختر کوچکم اومده میگه مامان کاش حاملگی دوماه باشه من خیلی دوست دارم داداشمو ببینم 😁😁 وق ...

اره.واقعا

وای قبلنا انقدر دوسداشتم داداش داشتم.تو دانشگاه دوستم ی داداش ۲ساله داشت ب مامانم میگفتم منم داداااااش میخواااام😲😲😲

بزار بیاد ببین دو تا خواهرش چقدر لوسش میکنن

خلفی یعنی اول جفته بعد جنین  وای یجا خوندم خلفی بعد زایمان دردو خونریزیش بیشتره خدا ب دادم بر ...

ن عزیزم خلفی ینی جفت پشت نینی چسبیده ب دیواره پشتی رحمه

نگران نباش تا دنیا بیاد ممکنه جا عوض کنه ۱۳هفتگی دختر کوچکم لترال راست بود ۲۳هفتگی خلفی شده بود

مگه تو نمیخای سز بشی خب درد و خونریزی ک برا طبیعی هاست

دریا من شکمم ی کوچوله .دکتر گفت طبیعیه .نباید بیاد جلو

آخه شکم اولته بایدم کوچک باشه ۵ماهگی شکمت ی کوچولو مشخص میشه 

شبنم وقتی ب پشت دراز میکشی و پاهاتو صاف می‌کنی حسش می‌کنی ؟قشنگ میاد تا زیر ناف برجسته میشه😍😍

فردا میلاد حضرت علی اکبر هست .به همین وقت عزیز دعا میکنم خدا یک پسر برومند و سالم بهت بده.اگه به نذر ...

ممنونم عزیزم آره ی نذری میکنم ببینم خدا چی میخواد

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2740
ن عزیزم خلفی ینی جفت پشت نینی چسبیده ب دیواره پشتی رحمه نگران نباش تا دنیا بیاد ممکنه جا عوض کنه ۱۳ ...

ااااا.منم همینو گفتم دیگ جفت پشت جنینه.من‌ب زبان ساده گفتم 

آره میخوام سز بشم.راستی بنظرم شبیه باباشه.مخصوصا لباش.فیلمشو ک هی میبینم‌ لباش مثه باباشهههه

آخه شکم اولته بایدم کوچک باشه ۵ماهگی شکمت ی کوچولو مشخص میشه  شبنم وقتی ب پشت دراز میکشی و پاه ...

اره همون سمت راسته برجسته میشه.اینجوری تشخیصش میدم .تکوناشو ک حس نمیکنم

اره.واقعا وای قبلنا انقدر دوسداشتم داداش داشتم.تو دانشگاه دوستم ی داداش ۲ساله داشت ب مامانم میگفتم ...

دخترای من ک فک نکنم داداششونو دست منم بدن 

دختر بزرگم هر شب خوابشو میبینه دیشب بازم خواب داداش کوچولوشو دیده میگه انقد خوشگل بود میگه کاش دنیا ک اومد همونجور خوشگل باشه 

دخترای من ک فک نکنم داداششونو دست منم بدن  دختر بزرگم هر شب خوابشو میبینه دیشب بازم خواب داداش ...

اینا رو میگی منم دلم‌ داداش کوچولو میخواد😍😍

ایشالا ب سلامت بدنیا بیاد

دخترای من ک فک نکنم داداششونو دست منم بدن  دختر بزرگم هر شب خوابشو میبینه دیشب بازم خواب داداش ...

الهی عزیزم خدا حفظشون کنه انشالله بسلامتی بغل بگیرید برای ماهم دعا کن دریا همش به فکر مژگانم کاش خدا دل هممون شاد میکرد 

مژی جونم‌ باور کن درکت میکنم ولی خودتو اذیت نکن اصلا دکترت خوب نبوده احتمالیو ک نمیزنن مطمئن ک شدن ...

شبنم الان فاطمه سبزواری وآی ا را ازته دل درک میکنم نه اینکه ناشکری کنم نه ولی یخدا دوست داشتم پسر باشه شوشوم همینطور ناراحته ولی به روی خودش نمیاره

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2706