2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست

سلام من نزدیک ۱ساله و ۶ماه اقدامم و ماه قبل عکس رنگی انجام دادم و ۴روز دیگه موعد پریودمه. درد زیادی توی تخمدان راستم دارم نمیدونم علتش چیه دوره های من ۳۰ روزه اس اگه پریود شدم باید از روز چندم کیت استفاده کنم ؟ و این دردی که الان دارم احتمال باردای هست؟ یا برا عکس رنگی که انجام دادم؟

دلم به پسرم خوشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودمم ماه پیش ساعت9صبح خط پایین حسابی رنگ گرفت ساعت2بعدظهر سونو شدم هنوز بود والبته خط هم کاملا پررن ...

ببین عزیزم کیت اخری رو ده دقیقه قبل این که برم تو اتاق سونو زدم خط پایین کاملا پر رنگه ولی هنوز ازاد نشده بود گفت بالغه 

2728
خودمم ماه پیش ساعت9صبح خط پایین حسابی رنگ گرفت ساعت2بعدظهر سونو شدم هنوز بود والبته خط هم کاملا پررن ...

این سه تا کیت هم بعد این که از سونو اومدم (سونو ساعت 8شب بودم) زدم و دقیقا ساعت 12 شب به بعد درد داشتم و مطمئنم ازاد شده بود دیگه

همین الان دیدم امیر علی هنوز خوب کمرنگ نشده بازم ساعت ۶کیت بذار باید خوب رو ب کمرنگی بره این آخرین ا ...

دریا ،شوهرش از سلعت 4 به بعد نیست ،مجبوره تو همین بازه زمانی اقدام کنه ،ب نظر من بد نیست چون اقدام کنه چند ساعت بعدش ازاد میکنه و اینجوری اسپرم منتظر تخمک میمونه

داره کمرنگ میشه احتمالا تا یکی دو ساعت بعد کیت آزاد بشه ساعت دو گذاشتی میشه ساعت ۴میتونی ۴یا۵ اقدام ...

دریا جان مرسی از راهنماییت یک سوال مهم دارم اینجا نمیتونم بپرسم لطفا دوستی مو قبول کن تو خصوصی ازت بپرسم ممنونم🙏

2740
دریا ،شوهرش از سلعت 4 به بعد نیست ،مجبوره تو همین بازه زمانی اقدام کنه ،ب نظر من بد نیست چون اقدام ک ...

آره تخمکش فعلا آزاد نمیشه تا حدود ساعت ۷اینا طول می‌کشه ولی اینجوری م تو میگی خب مجبوره کمی زودتر اقدام کنه انشالله موفق بشه ب هدفش برسه

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
دریا جان مرسی از راهنماییت یک سوال مهم دارم اینجا نمیتونم بپرسم لطفا دوستی مو قبول کن تو خصوصی ...

خواهش میکنم باشه عزیزم قبول کردم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
بچه ها هستین ؟ بیایین  من الان ببیی چک زدم در کامل ناباوری مثبت شد اونم خیلی خیلی سریع  ...

مبارک باشه منم تو اولین اقدامم با یبار گرفت تبریک میگم عکسشو بزار

بچه ها یادتونه که گفتم تخمک گذاریم این ماه دیر انجام شد به جای۱۴ام ،۱۷ام  تخمک گذاری داشتم 

وقتی خط پایینی پررنگ تر از بالایی شد رفتم سونو فولی ۱۷داشتم 

به گفته مامان مهرساجون یه اقدام شب داشتم ،یه اقدام فردا ۲ظهر داشتم ،(اون موقع کیتم یه کوچولو کمرنگ تر شده بود )

همین دوتا اقدام 

یعنی همه مراحل و‌رعایت کردم که به نفع پسر باشه 

حالا انشالله ببینم خدا چی میخواد