2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014791 بازدید | 355184 پست
طفلی منتظره بدونه نظرتون چیه!دوتا پسر داره به عشق دختر باردار شده..به اون یکی گفتین دختره بهش گفتم ا ...

یه عکس واضح بفرس تابفرستم برافاطمه ببینم.اون چی میگ

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
خخخخ اره بنظرم خیلی ریسکه.بعدم باید کلی هورمون وارد بدن کنی که مضره.شاید فقط یک بار بیارزه امتحانش ن ...

هورمون ریادی واردنمیکنن یه ورق لتروزول و دوتاآمپولhcgهمین..بذاآی وی افه ک کلی هورمون واردبدن میکنن و امکان هایپرشدن رحمم هس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر دعوا درمونی نمونده امتحان نکنم کیست دارم باید عمل بشه میگن اگ عمل بشی باید تخمدانم برداریم  ...

انشاالله تا عید مامان میشیم گلم 

خداجونم ممنون از معجزه ی قشنگت...مواظب پسرقشنگم باش..😍😍
حق با شماست..ولی سوالم اینه که با دو تا تخمک فعال باردار شده کسی؟

چرا که نه؟ اگر بخواد خدا بده ههمون یه دونه تخمک.هم کافیه.حالا دوتا شده شانست بیشترمیشه دیگه. انشاالله مامان بشی

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
حق با شماست..ولی سوالم اینه که با دو تا تخمک فعال باردار شده کسی؟

عزیزم خودم دوتاتخمک داشتم 17و13باردارشدم. البت تک بود..سایزشون.چن بود

انشاالله تا عید مامان میشیم گلم 

انشالاه عزیز دل

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
هورمون ریادی واردنمیکنن یه ورق لتروزول و دوتاآمپولhcgهمین..بذاآی وی افه ک کلی هورمون واردبدن میکنن و ...

نه خیلیا امپول دور ناف سینال اف هم میزنن.تو نزده بودی؟

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

همین سه تا عکس روبرام فرستاده 

@ftm0210    

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2740
چرا که نه؟ اگر بخواد خدا بده ههمون یه دونه تخمک.هم کافیه.حالا دوتا شده شانست بیشترمیشه دیگه. انشاالل ...

خدا از دهنت بشنوه عزیزم

نه خیلیا امپول دور ناف سینال اف هم میزنن.تو نزده بودی؟

اوناییک  تخمدانشون ضعیفه میزنن ولی من هرباردوتافولی خوب داشتم ک متاسفانه هردوبارمنفی شد

عزیزم خودم دوتاتخمک داشتم 17و13باردارشدم. البت تک بود..سایزشون.چن بود

نمیدونم سایزشو..برام امپول hcgنوشت دو تا...شما بارداری الان؟؟

نمیدونم سایزشو..برام امپول hcgنوشت دو تا...شما بارداری الان؟؟

روسونوت نوشته عزیزم...متاسفانه سقط شد برامن..وقتی دونافولی شانس بارداری بیشتره و البت دوقلوبودن😍😍

مرسی عزیزم شاید الان یکی بگه چه شانسی، ناخواسته و بدون رژیم بچش احتمالا پسره ولی خدا شاهده من چقدر ...

خوده خدا کافیه که بدونه و جواب زحماتمون رو میده انشالله

خدایا شکرت
روسونوت نوشته عزیزم...متاسفانه سقط شد برامن..وقتی دونافولی شانس بارداری بیشتره و البت دوقلوبودن😍😍

سونو تو مطب دکترم انجام دادم برگه ای نداد...وای ضربان قلبم شدت گرفت توروخدا دعام کن دیوانه وار دوقلو دوس دارم

2706