2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست

رژیم#  

دستورات گیاهی خانم::

برای تقویت رحم وباروری بیشتر:

1-خانمها در زمان پریود روزی 2 عدد خرما صبح ها بخورید

100 گرم تخم هویج را اول با آب سرد خوب بشورید (رسمی است) وپس از خشک کردن آن را به سه قسمت مساوی تقسیم کنید ویک قسمت آن را در 500سی سی (2لیوان)آب تازه جوش دم کرده به مدت 20 دقیقه در روز اول پریودی به صورت ناشتا میل نمایید.

دوقسمت دیگر را صورت دم کرده وروزهای دوم وسوم قائدگی ناشتا میل نمایید

خانمها در زمان پریود روزی 2 عدد خرما سیاه صبح ها ساعت تقریبا 11 بخورید تا 10 روز

پس از روز که دمکرده تخم هویج میل کردید از روز 4 الی10 قائدگی به مدت 6 روز کندر خوراکی (به اندازه سه نخود + عسل ) + یک قاشق چای خوری انزروت (آسیاب کرده با شکر) بخورید.

دستورات گیاهی آقا:

روزانه به میزان سه نخود کندر+عسل میل شود

توجه : در مدت این دو ماه خانم باید زمانی که احتمال میده تخمک گذاری انجام میشه یک سنو بره اکثرا تخمک گذاری روز 14 سیکل اتفاق رخ میدهد .اما در افراد مختلف است برای همین ط دوماه باید زمان دقیق رو با رفتن به سنو بدست آورد.

توجه : استفاده کیت یا اندازه گیری دمای دقیق نبوده وما فقط سنو رو پیشنهاد میدهیم .

توجه: آقا باید آزمایش اسپرم خود را در صورت ضعیف بودن بعد از دو ماه رژیم مجدد تکرار کند تا از مورد قبول بودن آزمایش اطمینان حاصل کند

توجه : اگر باز هم آزمایش اسپرم مورد قبول نبود آقا باید به یک متخصص اورولوژ یا نازایی مردان مراجعه کند

نطفه های خیلی ضعیف که ممکنه در اثر بعضی از بیماریها مثل واریکوسل ایجاد بشه ممکنه در وهله اول باعث بارداری بشن ولی بچه سقط میشه پس اگر سقطهای مکرر دار

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جونم انشاالله که بارداری❤آره عزیزم پیامارویکی درمیون خوندم دیدم وکلی خوشحال شدم.عیب نداره فردا مو ...

پس فردا موعدمه😢

انشالله عزیزم ممنون از توجهت قربانت😘🙏🏼🌹

سر مادرش

این مردا چرا اینقدر مامانی هستن؟؟ اه 😒😒😒 باشه عزیزم اگ خواستی نگو ولی مراقب خودت باش اعظم میگه اگ بی بیت مثبت شد کمتر سوار ماشین شو

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2731
آره عزیزم منم درد زیر دل داشتم هفته ۵ک تموم شد دردا هم رفتن ولی ترشح الآنم هست یهو میاد منم زود چک ...

اره منم هی میپرم تو دسشویی چک میکنم. من که از اولشم چایی خور نبودم. الان کلا دیگه میل به چایی ندارم

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
این مردا چرا اینقدر مامانی هستن؟؟ اه 😒😒😒 باشه عزیزم اگ خواستی نگو ولی مراقب خودت باش اعظم میگه اگ ...

اره واقن دقم دادن مادرشوهرم و شوهرم😔😒

چشم عزیزم مرسی

اهان خوب شد فهمیدم باش دقت میکنم

اره منم هی میپرم تو دسشویی چک میکنم. من که از اولشم چایی خور نبودم. الان کلا دیگه میل به چایی ندارم

کلن نوشیدنی های کافئین دار نباید بخوری مث قهوه نوشابه هم از اول نمی‌خوردم الآنم دوس ندارم قندم هم بالاست دیگ قدغنم

هیچ چیز بخصوصی هم دوست ندارم ک بگم باید الان باشه بخورم فعلا هم از هیچ غذایی بدم نمیاد سر دخترامم تقریبا همین مدلی بودم اصلا هیچ چیزم ب باردارا نمیخوره 😒😒😒

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2740
اره میفهمم عزیزم ولی حالا شرایط من رو ببین😀 ۱۹ سالمه😀 بی تجربه ترین ادمم  با مادرشوهرم یه ...

وای دختر یه بچه رو هم نباید تو بغلت بگیری. نکنین از این کارها لطفا. بچه باید رو صندلیه مخصوص بچه اونم عقب بشینه. خیلی خطرناکه

ولی این مادر شوهر رو خوب اومدی🤣🤣 

اوکی تو همون فعلا یدونه بیار😁. چون ۱۹ سالته همون یکی فعلا خوبه که بتونی از جوونیت هم لذت ببری🌹

کلن نوشیدنی های کافئین دار نباید بخوری مث قهوه نوشابه هم از اول نمی‌خوردم الآنم دوس ندارم قندم هم با ...

خوبه دیگه خدارو شکر. وای نمیدونی ویار چقد بده. من که فعلا اولشه ولی میدونم که بزودی میاد سراغم

خوبه دیگه خدارو شکر. وای نمیدونی ویار چقد بده. من که فعلا اولشه ولی میدونم که بزودی میاد سراغم

انشالله بارداری راحتی داشته باشی عزیزم ویار هم اصلا سراغت نیاد 🙏🙏

2706