2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013968 بازدید | 355184 پست
تاحالاسونوفولیکول انجام ندادم ولی کیتم خوب رنگ میگرفت منتهاترشحات تخمک گذاری ندارم

حتما حتما وسط سیکل سنو برو هیچ وقت خود سر دارو هورمونی نخور چون ترشح نداری دلیل نیست فولیکول سایزش خوب نباشه وقتی کیتت رنگ‌گرفت برو ک بدونی چه سایزی ازاد میشن

الهم صل علی محمد و ال محمد
بوی بد از عفونت رحم ...تا میتونی گل بابونه دم کن بخور بعد پاکی هم بجوشون بشین تو ابش و حتما پماد و م ...

اعظم جون من الان میخوام یه اقدام دیگه برم🙈

انشاالله که اسپرما قوی باشن و جواب بدن😁😁

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.روزتون بخیر من دیگه کلا ترشحات ندارم.ازدیشب کامل قطع شد.ولی کیتم هنوز رنگ داره .یعنی چی؟از علا ...

سلام عزیزم...کیتت ک قشنگ مشخص کمرنگ تر شده  احتمالا ازاد شده

2728
اعظم جون من الان میخوام یه اقدام دیگه برم🙈 انشاالله که اسپرما قوی باشن و جواب بدن😁😁

یخ بزار براش ک تحرک ش بالا بره  قهوه هم حتما بتوره اجیل هرچی داره بش بده...انشالله ک موفق شی🙏🙏🙏🙏

فدات عزیزم❤انشاالله

نشی ایشالا😚😚

اقدامت موفق بود؟؟تونستی ب موقع اقدام کنی؟؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
@مامان_مهرساخانم     @daryaa61    

خیلی زمان خوبی اقدام کردی 👍👍👍میگم این ماه زودتر آزاد نشد بنظرت؟ حتما تحرک زیاد داشتی 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
سلام.روزتون بخیر من دیگه کلا ترشحات ندارم.ازدیشب کامل قطع شد.ولی کیتم هنوز رنگ داره .یعنی چی؟از علا ...

با توجه به این کیت ها تخمکت ظهر آزاد شده اگ دقت کنی میبینی خط تست از خط کنترل کمرنگتره ینی تخمکت آزاد شده 

کاش ی اقدام دیگ همین موقع داشتی

2740
خیلی زمان خوبی اقدام کردی 👍👍👍میگم این ماه زودتر آزاد نشد بنظرت؟ حتما تحرک زیاد داشتی 

چرا زودتر ازاد شد .بعدم کیتم بالاخره کمرنگ شد.یادته که ماه های پیش اصلا کمرنگ نمیشد همش مثبت بود.

ورزش کردم روزی نیم ساعت.خدا کنه اینماه دیگه جواب بگیرم.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...