2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013659 بازدید | 355184 پست

@ftm0210    

@Darya61    

@مامان_مهرساخانم    

دوستان سلام یه مشورت ازشما وهرکدوم ازدوستان که تجربه واطلاعات دارن میخام لطفا کمکم کنید

من الان نزدیک یکساله که ردگیر بارداریم

ولی فقطدوبارمهر وآبان امسال هربار2اقدام بعد ازمثبت شدن کیت با کمک وراهنمایی مامان مهرسا داشتم که نشده

تنبلی تخمدان ندارم هرماه روز17سیکل کیتم مثبت میشه وهمون17یا18تخمکگداری دارم ودقیقا16روزبعدش پریود میشم روز17که میرم سونوفولیکول22دارم وضخامتم یکبار10بودوبقیه موارد12 

اینماه به توصیه دکتراوابوست خوردم که روز17فولی26وضخامت13داشتم

حالا سوالم اینه با توجه به ضخامت رحمم واینکه فولیم روز17 آزادمیشه اینماه زیزنظردکتر محرک که ضخامت راپایین میاره مصرف کنم البته باید حتما آمپول آزادسازی بزنم وگرنه چون روز17آزاد میشه کیست میشه.

البته من سینه ام فیبروکیستیک خفیفه

آیا اینکار رابکنم یا برم دکتر

یه راهکاربرای کاهش ضخامت بگیرم وبازم با کیت وسونو وطبیعی اقدام کنم.

درضمن فکر میکنید راه کاهش ضخامت چیه؟؟

لطفا هرکی میتونه نظر بده وکمک کنه .ممنون میشم.

کسی جواب منو نداد😢

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
امیر علی جان بومادران استفاده نکردی این ماه؟؟ شما داروهای خانم کریمی رو استفاده میکنی؟؟

سلام الهام جون نه دیگه اینماه بعد پریود که باتاخیراومد هیچی به جز اوابوست نخوردم که دیدی خودمم تردید داشتم احتمال میدادم وکیست بشه الانم نمیدونم اون فولی 26 تافردا بعدظهرکه کیتم کمرنگشد چه سایزی شده واصلاتونسته آزا بشه یانه؟

2738
امیر علی جان بومادران استفاده نکردی این ماه؟؟ شما داروهای خانم کریمی رو استفاده میکنی؟؟

گهگاعی نه مرتب سیاهدونه عسل والبته روزی2ساعت پیاده روی داشتم  اوابوست برا من که روز17سیکل کیتم مثبت میشه باعث رشد زیادمیشه روز14فولیم19بودوروز17فولی26شده بود

سلام الهام جون نه دیگه اینماه بعد پریود که باتاخیراومد هیچی به جز اوابوست نخوردم که دیدی خودمم تردید ...

سلام عزیزم ،متوجه نشدم یعنی شما میخوردی داروهای کریمی رو ،فقط این ماه دیگه نخوردی؟؟

اخه دوستم داروهای کریمی رو میخوره فولیش شده 25 ضخامتشم رفته بالا

گهگاعی نه مرتب سیاهدونه عسل والبته روزی2ساعت پیاده روی داشتم  اوابوست برا من که روز17سیکل کیتم ...

امیرعلی جان به من دوسین نمیساخت اصلا نتونستم بخورم ،وقتی داروی شیمیایی میخوری اصلا گیاهی نخور 

به نظر من اووبوست روی سایز اصلا تاثیری نداره

سلام عزیزم ،متوجه نشدم یعنی شما میخوردی داروهای کریمی رو ،فقط این ماه دیگه نخوردی؟؟ اخه دوستم داروه ...

نه خانم کریمی به من گفت سالمی نیازبه دارو نداری فقط شکوفه گل گردو برای پسرشدن که اینماه اونم نخوردم ویه پودر برای تقویت تخمدان کا ماه پیش مصرف کردم وکیتم رنگ نگرفت وبا19روزتاخیرپریودشدم که اونم دیگه مصرف نکردم یعنی دراقع به جز اون پودر که یکماه پیش مصرف کردم دیگه هیچ دارویی نخوردم.

امیرعلی جان به من دوسین نمیساخت اصلا نتونستم بخورم ،وقتی داروی شیمیایی میخوری اصلا گیاهی نخور  ...

چرا الهام جون باران هم گفت روزی یکی بادستور دکتر خورده که کیست شده ودکترگفته بهت نساخته دیگه نخور.

نه خانم کریمی به من گفت سالمی نیازبه دارو نداری فقط شکوفه گل گردو برای پسرشدن که اینماه اونم نخوردم ...

خب عزیزم تاثیر همون پودر تقویت تخمدان هست که این ماه انقدر سایز فولیت رفته بالا،،از ماه قبل مونده تو بدنت ،اصلا نگران نباش اووبوست رو هم روزی یکی بخوری ،به نظر من داروی کریمی بهت نساخته و اینجوری شدی

امیرعلی جان به من دوسین نمیساخت اصلا نتونستم بخورم ،وقتی داروی شیمیایی میخوری اصلا گیاهی نخور  ...

الهام جون دوسین چطوری بهت نمی ساخت ماههای پیش هم میخوردم اونم مرتن وبی مشکلی برام ایجادنمیکرد

ضخامت دوستت چندشده بود به نظرم داروهای خانم کریمی باعث افزایش استروژن میشه که ضخامتو بالا میبره.

2706