2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013847 بازدید | 355184 پست
اها خیلی ممنون  میتونم دونشو در بیارم پودرش کنم بعدبا ابمیوه بخوره ؟؟  

خرنوب براتوخوب نیست فقط شوهرت باید بخوره عزیزم.ِِگرد نخلو تومیتونی بخوری اونم فقط توپریت..ولی خرنوب فقط برا تحرک اسپرم خوبه..تازه سردم  هس بعدش حتمن چن تاخرمابش بده اگ  باگرد نخل میخوره ک هیچب

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
دیروز ساعت ۴ صبح یهو  زیر دلم  کنارههای مثانم درد شدید گرفت با حالم تهوع .رفتیم بیمارستان گفتن ا ...

من یه باربعدأی یوآی این بلاسرم اومد اولا گفتن آپاندیسه بعدشم سونوانجام دادن گفتن وقتی تخمک.میخاسته آزادبشه  خونریزی کرده

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۵ ماهه تو اقدامم،پری قبلیم ۱۷ ام بود ،پری هام تقریبا نامنظمه دو ماه پیش رو دوفاستون خوردم واسه همین دقیق نمیدونم این ماه ک نخوردم چندم پری میشم، چند روزه زیر دل و کمرم درد میکنه و یکم علائم بارداری دارم یکی دو بار لک قهوه ای خیلی خیلی کمرنگ تو لباس زیرم دیدم، الان ک دستشویی رفتم ی چیزی شبیه خون ابه ازم اومد،یعنی لک لانه گزینیه؟یا دارم پری میشم؟یا اگه باردارم بچم چیزی شده؟؟؟ اخه نزدیکه دو ساعته ک داشتم خونه تمیز میکردم سرپا بودم بعدش ک رفتم دستشویی اینجوری شدم!  

سلام بچه ها من اقدامیم برا دومی این ماه iui کردم و فردا میشه ۱۵ روز و صب میرم ازمایش،دوستان من این ماه خیلی علایم دارم ک با ماهای دیگ کلا متفاوت بود اما بازم دوس ندارم ب علایم دل خوش کنم فقط سه تاشو بگم شاید برای شمام پیش اومده باشه راهنماییم کنین ،یکی اینکه ی هفتس احساس پری مثانه میکنم حتی با مقدار کمی ادار،و شبا پاهام درد میگیره بیشتر استخونا ساق پاهام،و ترشح سفید دارم ک گهگاهی داخلش کمی ترشح ژله ای بیرنگ میبینم،مقدارش کمه ولی گاهی میبینم داخل ترشح سفیدم ب نظر شما دلیلش چیه؟

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
2731
خرنوب براتوخوب نیست فقط شوهرت باید بخوره عزیزم.ِِگرد نخلو تومیتونی بخوری اونم فقط توپریت..ولی خرنوب ...

ن واسه شوهرم درست کنم خودم نمیخورم فقط میگم میتونم تو ابمیوه بریزم چون این عطاری ک گرفتم گفت میتونی تو ابمیوه هم بخوره 

اره شوهرم هم تحرک اسپرمش پایینه 

چشم عزیزم حتما 

مرسی از راهنماییت 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏

خانم های عزیز لطفا کمکم کنید الان میخوام تاپیک هم بزنم 

آیا امکان داره زنی با مشکل نارسایی قلبی باردار بشه؟

وبه سلامت بچش رو بدنیا بیاره؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
اها خیلی ممنون  میتونم دونشو در بیارم پودرش کنم بعدبا ابمیوه بخوره ؟؟  

زهرا جون قرصه رو پیدا کردم.داروخانه جلوخانیان داره

خیابان مطهری غربی.جنب هتل آسمان.ی بستشو ۴۰۵۰۰ میگ

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ن واسه شوهرم درست کنم خودم نمیخورم فقط میگم میتونم تو ابمیوه بریزم چون این عطاری ک گرفتم گفت میتونی ...

تل داروخانه

۰۳۱۳۲۳۵۵۹۹۶

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2740
زهرا جون قرصه رو پیدا کردم.داروخانه جلوخانیان داره خیابان مطهری غربی.جنب هتل آسمان.ی بستشو ۴۰۵۰۰ می ...

دستت درد نکنه اجی خیلی لطف کردی ببخش انداختمت زحمت ❤❤🤩🤩

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
نگین جون زود زدی بزار ۱۲ تا ۱۳ روز حداقل بگذره. ۹ روز زوده   من که هیچی امروز تازه ۱۲ روز ...

جان جان جان 🤩🤩🤩🤩🤩🤩یاسی بارداری انشاالله 

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫
سلام عزیزم فعلا ک زوده تا اقدام..حتما خودت و خوب تقویت کن میوه زیاد بخور ک خوب بشی دارهایی ک دکتر می ...

خیلی ممنون عزیزم سه تا امپول زدم پنی سیلین 

بتامتازون و بکمپلکس که خودم گفتم به دکترقرص آموکسی کلاو و کلد استاپ‌ با شربن گلو گیاهی داده 

بد جوری مریض شدم اگه تا تخمک گزاری خوب نشم فک کنم این ماهم پرید 

💗تاپیک بامداد خمار 💗وزن الان ۷۵🤷‍♀️
دستت درد نکنه اجی خیلی لطف کردی ببخش انداختمت زحمت ❤❤🤩🤩

فدات عزیزم 

چ زحمتی😗😗

2706