2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013847 بازدید | 355184 پست
قربونت مریمی جونم اره واژینال رفتم😔😥

بنظرم محرک بخوری خوبه برات بازم تحقیق کن انشاالله نتیجه خوبی میگیری

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

@soogaand      سوگند جون اولین روز آخرین پریت کی بوده ؟ 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ن بابا مگه چند سالته از الان بخای یائسه بشی؟ نترس عزیزم احتمالا سردی رحمه اصلا تو پریودی حمام نرو خ ...

ممنونم عریزم دارم ۳۰ ساله میشم.چه میدونم پریودی دیونه مون کرده والا.

وای مریم جون خدا کنه منم نی نی دار بشم دل خیلی نی نی می خواد.

2740
عزیزم اگه تخمدان راستو چپو واسه پسر میگی من با فولیکول از تخمدان چپ الان پسر دارم گوش به این حرفا ند ...

میگم من میخوام تیکر بزنم تاریخ تولد میخواد!!!مگه نباید اولین روز اخرین پریودیو زد؟؟

اینم چند روز پاهاش میاورد زیر دنده هام بعد سر میخورد پایین میومد از دیروز خبری ازش نیست...کاش تا شب ...

اعظم جون خوبی عزیزم؟خدارو شکر منم باردار شدم،فقط ی چیزی من سرماخوردم (از شوهرم گرفتم)دیشب تب کردم همش بین ۳۸_۳۹بود بعد چند ساعت خوب شدم،میدونی احتمالش چقده ک رو جنین اثر بزارع؟؟

تبسم جان عزیزم چی شده ؟؟ چرا درد داشتی ؟؟ انشالله مشکل خاصی نداری

دریا جون حال زندگیم خرابه التماستون میکنم دعا کنید، شوهرم عوض شده اومدم خونه مامانم منو ‌‌‌شست گذاشت زمین، کلی دعوا کردیم اونا هم گفتن یا باهم بسازید یا جدا بشید😭😭😭😭😭دلم از بخت بدم خونه، تو روخدا دعام کنید شوهرم خوب بشه مثل قبل زندگیمون برگرده 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
دریا جون حال زندگیم خرابه التماستون میکنم دعا کنید، شوهرم عوض شده اومدم خونه مامانم منو ‌‌‌شست ...

الهی بگردم تبسم جون ...چی میتونیم بگیم ما .فقط انشالله ک همه چیز برگرده ب حال قبل عزیزم 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

بچه ها خرنوب رو چطور استفاده کنم ؟؟ 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
2706