2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست
اره حتما ورزش میکنم ممنونم شنبه میرم دکتر شانس من فردا جمعس.

نه دکتر نمیخواد بری بزار روز های تخمک گداری یهو سنو برو ..ورزش حتما کمک میکنه اگ هم ی هورمونی کم و زیاد شده باشه خود ب خود تنظیم میشه 

الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دکتر نمیخواد بری بزار روز های تخمک گداری یهو سنو برو ..ورزش حتما کمک میکنه اگ هم ی هورمونی کم و ز ...

باشه مهربون خدا تو دلیتو برات حفظ کنه یه کم آروم شدم.

اوکی نزدیک تخمک گذاری میرم سونو

واقعا اگه خوابم دیده باشه نباید بگه چون روی ذهن آدم اثر میذاره نمیدونم والا چرا بعضی ها از ناراحت ک ...

من خیییلی دلم شکست از اینکه مث خواهر دلم براش میسوخت خیلی وقتها دکتر نمیرفت یا دارو میخواست بخوره یا برا کیت کمکش میکردم...الان میگه رفتی امپول زدی پسر شد؟گفتم نه والا مگه همچین امپولی هم هست ...اینجوری عقده خالی کردنش نمیفهمم خواست خدا بود بعد چند سال بهم بچه داد اینم رو من بدبخت زووم .

2728
وقتی دراز میکشم چرا انگار ی گوشه سفت میشه..البته صبحی این مدلی بود..شایدم مث مامانش تمبل خوابالو😁

خب همون عزیزم منم سفت میشه انگار خودشو میچسبونه به دلم .خودت که خسته بشی اونم خسته میشه میخابه نگران نباش .دستتو با روغن چرب کن پشت به ساعت که وایمیسی همونجوری که عقربه ها تکون میخورن تو هم دلتو ماساژ بده بعدش بخاب سمت چپت 

مطمئنم برای لتروزل هست!با پریودی دفع میشه؟؟

کاش عکس سنوت میذاشتی  ولی کیست فولیکولار  فقط و فقط برا محرک خودم تحربه ش چند بار داشتم..وقتی دارو محرک میخوری با دوز بالا بدنت بیش از خد ی فولیکول و رشد میده باعث میشه زیادی بزرگ بشه و بی کیفیت..اگ فولیکولار با پریودی دفع میشه دیگه اصلا نخور ..ماه قبلم کیست فولیکولار داشتی دوباره لتروزول خوردی؟؟دیگه اصلا نخور بدنت نیازی ب محرک ندلره

باشه مهربون خدا تو دلیتو برات حفظ کنه یه کم آروم شدم. اوکی نزدیک تخمک گذاری میرم سونو

خواهش میکنم عزیزم خودمم ی سالی میشد خونریزیم کم شده بود مث اول نبود  تا وقتی همه جیز خوب باشه حجم خون مهم نیست فقط برنامه ت بزار رو تخمک گداری

2738
خب همون عزیزم منم سفت میشه انگار خودشو میچسبونه به دلم .خودت که خسته بشی اونم خسته میشه میخابه نگران ...

دستت درد نکنه عزیزم..والا از ساعت ۳ خوابیدم تا ۶ و نیم دیشبم از ۱ خوابیدم تا ۸ دوباره ۹ خوابیدم تا ۱۲ نمیدونم چرا امروز فقط تشنه خواب بودم

کاش عکس سنوت میذاشتی  ولی کیست فولیکولار  فقط و فقط برا محرک خودم تحربه ش چند بار داشتم..و ...

نه دفعه اولم بود میخوردم احتیاج نداشتم فولیکولهلم همیشه ۲۰هست تجربه شد برام ؛فقط نمیدونم دفع میشه یا نه؟؟

نه دفعه اولم بود میخوردم احتیاج نداشتم فولیکولهلم همیشه ۲۰هست تجربه شد برام ؛فقط نمیدونم دفع میشه یا ...

وااای ۲۰ بود خیلی عالیه بهترین سایز برا بارداری...عزیزم هر دارویی ک بقیه میخورن برا هر بدنی خوب نیست همیشه فکر نکن ک بیماری هر کی داره ما هم داریم...اونا تمبلی شدید دارن محرک میخورن فولیکول خوب نیاز ب محرک نداره ...با پریودی دفع میشه خیالت راحت من ۳ بار تجربه ش داشتم 

وااای ۲۰ بود خیلی عالیه بهترین سایز برا بارداری...عزیزم هر دارویی ک بقیه میخورن برا هر بدنی خوب نیست ...

ممنونم مهربون خانم  خیلی خیلی لطف کردی؛اشکال نداره تجربه میشه؛حالا یه دوماه استراحت میکنم ایشالا فروردین و‌اردیبهشت اقدام میکنم؛خدا کنه فقط دفع بشه

دوستان تورو خدا جواب بدید کسی بوده که طبق پریودیش هفته ششم و چهار پنج روزش باشه ولی طبق سونو بش بگن ...

اره من دخترم سن بارداریش ۱۲ روز فرق داشت با پریودیم ..البته اون موقع ها انتی نبود الان انتی ک بری دقیق سن باردار و میزنه...ولی من دخترم تا ماه اخر این اختلاف بود با اینکه خودم میدونستم کی تخمک گذاریم بوده‌‌‌ ولی دخترم ریز بود موقع تولد....هفته ها اول سن جنین دقیق نمیزنن این بارداریم هم برا تشکیل قلب ۳ روز کم زدن برا انتی ک رفتم ۳ روز سن نی نی بیشتر زدن یعنی ۶ روز سنش جابه جا شد بیشتر زدن..هفته های اول اصلا دقیق نیست

ممنونم مهربون خانم  خیلی خیلی لطف کردی؛اشکال نداره تجربه میشه؛حالا یه دوماه استراحت میکنم ایشال ...

خواهش میکنم عزیزم ولی اگ برا کیست میگی نیاز ب ایتراحت نداره میتونی ماه دیگه اقدام کنی ..

2706