2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013986 بازدید | 355184 پست
آره عزیزم منفی بود.😔

تاپریود نیاد همیشه امیدهست .مخصوصا بی بی های الان که اصلا معتبر نیستن .ناراحت نباش عشقم  انشاءالله بارداری .

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
آره عزیزم منفی بود.😔

راس میگی؟😮موعدت امروزه؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فدات سامی جون.آخه مثلا این ماهم یعنی تخمک گذاری کی داشتم ک روز۱۸سیکلم پری شدم؟؟؟۱۴ روز قبلش میشه روز ...

شبنم جون بنظرم این ماه تخمکگذاریت مشکل داشت ک پری زود اومد خودت ک دیدی کیتت رنگ درست و حسابی نگرفت پس امیدوارم ازین ببعد سیکلت بیفته روی روالش و تنظیم بشه

با دکترت صحبت کن هر چی اون صلاح دونست همون کارو انجام بده

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
آره امروز موعدمه.

ب بی بی زیاد اعتمادی نیست چون از موعدت نگذشته پس امیدی هست انشالله پری نمیاد

2740
ممنونم عزیزم انشاالله.

😘😘😘❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
انشاالله ولی امروز خیلی حالتای پری دارم.خداکنه نیاد.

وای ک گفتی منم اینجورم 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
سلام خوبی فاطمه جان ؟ میگم تا چن روز بعد زایمان خونریزی ادامه داره ؟من بعد ۲۲ روز هنوز شدیده  ...

سلام عشقم خوبي پسرم چطوره

من سرحفت دخترام دقيق تا چهل روز خونريزي داشتم البته من طبيعي بودم واسه سزارين نميدونم چندروزه 

الان ميتوني مکمل استفاده کني يا ممنوعيت داره چون حتما بايد از فراورده هاي اهن مصرف کني واگرنه بدنت خيلي ضعيف ميشه

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
مرسي از جوابت مهربووووون  ماه بعد بيشتر اقدام كنم؟ چع زمان هايي؟؟

این ماه تخمکگذاری روز ۸ آذربوده چون کیت ۷ آذرهنوز پرنگ بوده اگ جنسیت برات خ مهمه من نمیتونم حرفی بزنم وگرنه اقداماتت باید روزهای ۵,۷,۹,۱۱آذر می بوده ک البته بازم میگم جنسیت کاملا دست خداست

انشاالله ولی امروز خیلی حالتای پری دارم.خداکنه نیاد.

عزیزم😟

انشالله پری نمیشی

سلام خانما من دو هفته از اقدام‌میگزره تا موعد پریودم چهار روز موند امروز بی بی چک‌بزنم‌نشون میده؟

نه زودتر نزن 

استرس ميگيري

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2706