2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015388 بازدید | 355184 پست
من سر بارداری دخترم فقط بچه وزن داشت و جفت اینا قبل بارداری 63 بودم ماه نه شدم 73 ولی بعد زایمان تقر ...

چه خوب کار خاصی میکردی که وزنت کم رفت بالا تو بارداری؟

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
ممنونم عزیزدلم  ولی من میخواستم امشب اقدام کنم که متاسفانه همسرم تب و لرز کرد  کلا مخم ه ...

عشقم اينطور نگو شايد حکمت بوده امشب شب چهارشنبه س 

انشالله فردا اقدام ميکني 

دعاي همه ما پشت سرته عشقم 

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام حنانه عزیزم ممنون گلم اینم یه امتحان الهی هست فقط امیدوارم بتونم روسفید ازش بیرون بیام ...الهی ...

ممنون بابت دعاهای قشنگت عزیزم

ان شااله این امتحان هرچی هست اخرش به خیر و خوشی تموم شه

چه خوب کار خاصی میکردی که وزنت کم رفت بالا تو بارداری؟

نه اصلا من استراحت مطلق بودم خوب دکترم فوقالعاده دکتر محتاطی بود میگفت وزنت خوبه اصلا شیرینی‌جات اینا نخور فکر کن تو بارداری قرص مولتی ویتامین گفت نخور تا وزنم یهو زیاد نشه  ، ولی بهداشت میگفت واای نه اضافه وزن خوب نداشتی خلاصه منم خدایی خیلی اهل رژیم نیستم هر چی میلم بود میخوردم اما چاق و گنده نشدم من حتی از پشت کسی میدید نمیفهمید باردار فقط از جلو شکم داشتم متوسط بود، چون سزارین بودم یادمه دخترمو بردم بهداشت اونجا وزن گرفتم سریع برگشتم به حالت قبل البته وزنم ولی ورم داشت شکمو پاهام 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2740
انشالله به حق قران به همين زودي بي بي مثبت خودت رز ماهور  ستايش باران و دلکم و همه ماماناي منتظ ...

ان شاءالله

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه

من یه دل درد خاصی دارم انگار تخمدانم باد کرده 😐

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
تبسم جان وفتي امپول بزني اگر دوتا فولي بالغ نزديک هم داشته باشي از نظر سايز باعث ميشه هردو ازاد بشن ...

فاطمه جون اگه چند تا فولی داشته باشیم و آمپول نزنیم چی، چجوری بالغ میشن همشون بالغ میشن یا یکی بالغ میشه بقیه از بین میرن؟؟ 

سلاممم به همه وای گلدونه جونم تبریک میگم منم دقیقا امروز بی بی گذاشتم مثله تو رژان بود و همینجوری رن ...

ای جونم پس کو عکسش مبارکه 🤲🤲

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2706