2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3018201 بازدید | 355185 پست
اولا سفید بعد بی رنگ الان دوباره سفید😂

یکی از دوستان ترشح ناگهانی و سفید رنگ قبل موعدش زیاد داشت و باردار بود توکل بخدا ایشالا شمام بارداری

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظرت میشه برم دکتر تغذیه یه کاری کنه تا آخر بارداری وزنم ۶۵ بمونه ولی به رشد بچم آسیب نرسه؟

خوبي صبا مگه ميشه همچين چيزي

دکترت بگه نمک و نشاسته رو کامل حذف کن ميتوني؟

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
خوبي صبا مگه ميشه همچين چيزي دکترت بگه نمک و نشاسته رو کامل حذف کن ميتوني؟

آره من ارادم واسه رژیم لاغری عالیه

دفعه قبل ۶کیلو تو ۴۰ روز کم کردم.

باورکن با افزایش وزن بدنم کلا یه وضعی میشه اصلا نمیشه گفت حتی زانوام درد میگیره 

قدمم ۱۶۶ هست ولی نمیدونم چرا این بدن وزن بیشتر ۶۴رو نمیتونه تحمل کنه

۴تاال دی خوردم

نهال جان تنها توصیه خواهرانم بهت اینه تا تکلیفت باخودت برا بچه دار شدن مشخص نشده اقدام به بارداری نکن.

چون تجربشو دارم میگم.این کارت اصلا درست نبوده

جالبه همه چیز خوب پیش رفته بود ولی نمیدونم چرا اینجوری کردی.

زندگی خودته هرطور خودت دوس داری ولی این راهت اشتباس

آره من ارادم واسه رژیم لاغری عالیه دفعه قبل ۶کیلو تو ۴۰ روز کم کردم. باورکن با افزایش وزن بدنم کلا ...

ميتوني ميوه سبزي لبنيات پروتئين مصرف کني بدون نمک و نشاسته ولي باز درهرصورت وزنت بالا ميره چون نره طبيعي نيست 

من قدم۱۶۸ هست وزنم ۶۸ و ۶۷ ثابت شده بود البته چندين سال ۶۰ بودم منتها بعد زايمان دومم نشد برگردم 

الانم بخاطر رژيم قبل باردداري و بارداري ۷۳ شدم البته يه کيلو فيبرم هاي درحال رشدم هستن😁

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

سلاممم به همه وای گلدونه جونم تبریک میگم منم دقیقا امروز بی بی گذاشتم مثله تو رژان بود و همینجوری رنگ گرفت خداکنه باهم باشیم😍😍😍

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
خب احتمالش زیاد بود امشب رنگ نگیره من محض اطمینان گفتم بزنی که نکنه یهو آزادبشه از دستش بدی فردا حد ...

اوکی مرسی صبا جون 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
ميتوني ميوه سبزي لبنيات پروتئين مصرف کني بدون نمک و نشاسته ولي باز درهرصورت وزنت بالا ميره چون نره ط ...

وای عزیزم با قد ۱۶۸ وقتی۶۰کیلو بودی حسابی مانکن بودی😍

حالا از فردا میخوام ورزش رو آهسته آهسته شروع کنم.مواد غذایی نشست کرده تو بدن رو باید سوزوند نمیشه من تحلیل برم فسقل خان باخیال راحت برا خودش رشد کنه.

مادر گناه که نکرده که مادر شده 

پس هنوز ازاد نشده اقدام نکني فعلا

باشه فاطمه جون نه اقدام نکردم 😘

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
آخه سر سفره با شوهرم میخورم یه بشقاب همیشگی ولی دیگه واقعا میخوام شام رو حذف کنم. البته مطمعنم بخا ...

من سر بارداری دخترم فقط بچه وزن داشت و جفت اینا قبل بارداری 63 بودم ماه نه شدم 73 ولی بعد زایمان تقریبا ده پونزده روز بعدش دوباره شدم 63 

عزيزم يا ممکنه تو اون سايز ازاد کنه بدنت مثل بدن من که عادت داره تو سايز ۲۱ ازاد کنه طبيعي يا اينکه ...

ممنونم عزیزدلم 

ولی من میخواستم امشب اقدام کنم که متاسفانه همسرم تب و لرز کرد 

کلا مخم هنگه 

از این همه دکتر و تقویتی و سونو و همه چیز بی نتیجه 

ی تصمیماتی دارم میگیرم 

انشاءالله خدا کمکم کنه.

من چون روماتیسم دارم و ی مدته داروهامو کم و زیاد کردم دچار مشکل شدم 

با همسرم میخوام صحبت کنم و کلا از فکر نی نی بیاییم بیرون.

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2706