2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
انشالله ک مثل طیبه جون توهم سورپرایزبشی بااشتباه گفتن سونوگرافی🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏فقط همینومیتونم بگم😞 ...

عزیزم من همون اول به دلم افتاده بود که دختر است خودم آماده کردم وقتی به شوهرم گفت اول هنگ کرد باورش نشد بعد نیم ساعت گفت فدای سرت سه تا دختر دسته گل دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من سومین دخترم است خوب روز تخمک گذاری بود رژیم بود وسونو فولیکول هم انجام دادم که پسر بشه ولی& ...

عزیزم به هر جهت خواست خدا بالاتر از هرچی هست.انشاالله دخترای گل تون صحیح و سالم زیر سایه پدر مادر بزرگ بشن و با موفقیت هاشون و کمالاتشون باعث افتخارتون بشن.

2731
انشالله که سالم باشه خیلی غصه میخوردم برای عدد ان تی که خداروشکر 1.7 بود 

سالمه عزیزم توتلاش خودتو کردی توکل ب خدا هرچی خدا بخاد همون میشه ولی از خدا میخام انومالی سوپرایزت کنه اگه ب صلاحه۰🤩❤

سالمه عزیزم توتلاش خودتو کردی توکل ب خدا هرچی خدا بخاد همون میشه ولی از خدا میخام انومالی سوپرایزت ک ...

انشالله بله واقعا من تمام تلاشم کردم می سپارم دست خودش که صلاحمون در دست اوست 

2740
باشه می‌گذارم نمی دونم به منشیش گفتم یک درصد احتمال داره اشتباه باشه گفت نه صدرصد است دستگاه دکتر

اول سلامتیش مهمه.ولی هیچ صددرصدی وجود نداره

امیدوارم مثل طیبه تیکرت عوض بشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ممنونم عزیزم انشالله سالم باشه اگر تقدیرم باشه چرا که نه 

بزار اعظم جون بیاد سونوتو ببینه

دعا میکنم سوپرایز بشی. 

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙