2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013550 بازدید | 355184 پست
عزیزم چیه رفتی بالا منبر همینجور داری برا خودت نصیحت میکنی.بیا پایین بابا.میگه از تو پرسیدم.

بالامنبرجامن نیست..ولی یه ذره شناخت ازبچه هاداشتی باشی بدنیست  بعد بیاوسوالتوبپرس..این خانم دوتادخترداره و ورانتظاره پسربودحالا رفته سونوو گفتن دختره قطعا ناراحته  وشمانباید تواون موقعیت سوال بیحابپرسی..دیگ حرفی ندارم ولی کاش یه ذره درک داشتین

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عزیرم بعد کیت ساعت ۱۲ دیگه کیت نذاشتی؟

چون ماه قبل روز 15 مثبت شد این ماه گفتم از روز 12 بزنم که زدم پررنگ شد و ساعت 3 ترشح کشدار که عکسش هست داشت دل درد و تیر کشیدن ولی نشد اقدام کنم و ساعت 6 کیت زدم بازم همرنگ بودن ولی یذره کمرنگ تر حالا نمیدونم چقد اطمینان کنم، حالا میگم ساعت 8 کیت بزنم؟ ترشح کشدار ندارم آبکی و روونه 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست خوبم کاربر عارفه برای پسر دار شدن اقدام کرده بود چیزی برای گفتن نداره الان بنظرم الان باید حالش ...

منم دقیقا منظورم همینه اون طفلی اومد یه کلمه گفت و رفت و مطمئنم حالش گرفته س و خدامیدونه تودلش چی میگذره😭😭😭😭😭کاش حالشوبفهمن🙏🙏🙏

بالامنبرجامن نیست..ولی یه ذره شناخت ازبچه هاداشتی باشی بدنیست  بعد بیاوسوالتوبپرس..این خانم دوت ...

باشه همین که تو به جا و بادرک و کمالات هستی و وکیل و وصی و زبون بقیه نیستی برای کل سایت کافیه.

من هم دیگه حرفی ندارم.بای.

2731
دوست خوبم کاربر عارفه برای پسر دار شدن اقدام کرده بود چیزی برای گفتن نداره الان بنظرم الان باید حالش ...

خب من از تیکرش متوجه این موضوع نشدم.اصراری هم برای پاسخ دادنشون نکردم.یه اشاره یکی کرده بود برام کافی بود تا حتی از خودش هم عذرخواهی کنم نه اینکه یکی شروع کنه به قضاوت کردن و آسمون ریسمون بافتن.

باشه همین که تو به جا و بادرک و کمالات هستی و وکیل و وصی و زبون بقیه نیستی برای کل سایت کافیه. من ه ...

یه جاهایی هم وکیلشون میشم هم زبونشون..بسلامت👋

چراجوابمونمیدی؟؟؟میگم ب کارسونوگرافیه اعتمادداری؟

عزیزم تو راه بودم نتم ضعیف بود توی یک شهردیگه بود نمی دونم بهداشت بهم گفت که تنها سونویی که توی ان تی جنسیت رو میگه منم رفتم اونجا 

سلام مبارک باشه برای دختر دار شدن چه کارهایی کرده بودید؟

عزیزم من سومین دخترم است خوب روز تخمک گذاری بود رژیم بود وسونو فولیکول هم انجام دادم که پسر بشه ولی  خدا نخواست دختر شد 

2738
عزیزم تو راه بودم نتم ضعیف بود توی یک شهردیگه بود نمی دونم بهداشت بهم گفت که تنها سونویی که توی ان ت ...

انشالله ک مثل طیبه جون توهم سورپرایزبشی بااشتباه گفتن سونوگرافی🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏فقط همینومیتونم بگم😞😞😞خیلی سخته بعدچن وقت مجبوربشی تیکرتو عوض کنی😭😭😭خوب حالت میفهمم😞😞

سلام عزیزم.ان شالله سلامت باشه .منم همین موقع رفته بودم ولی با اینکه پسر بود نتونست تشخیص بده.

نمی دونم عزیزم  تشخیص ندادبهش گفتم جنسیت امکانش هست بگی گفت کامپیوتر بهت میگه 

عارفه جون هیچ چیزی رو نمیشه صدرصد گفت چند مورد بودن همینجا انتی دختر گفته انومالی گفته پسر فکرتو درگ ...

ممنونم عزیزم انشالله خدا به شما یک پسر ناز بده نمی دونم چی بگم چقدر درست است آخه همه احتمال می دادن ولی به من صدرصد گفت نمی دونم 

2706