2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013841 بازدید | 355184 پست
آره صبا جون سیاهدونه رو قطع نمیکنم ادامه میدم ولی دکتر هم میرم چون شوهرم تحملش کمه سن مون داره بالا ...

راستی منم دقیق تایک ماه قبل باردارشدنم مثل شماپریود میشدم یعنی دوروز لکه بعد خون میومد ولی با مراقبت مداوم و رعایت ۳ماه گرمی شدید یک ماه بود که لکه بینیم یه روز شده بود و هیچ درد پریودی نداشتم کاملا تغییر رو تو پریودیم حس کردم که ماه بعدش حامله شدم.

تارحم گرم نشه نطفه توش نمیشینه 

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره پانیذ جون این رژیم خ بده دلم میخواد همه چی بخورم نمیتونم تازگیا درد زانوهام پیدا شده دندون ک نگو ...

واي دريا دقيقا حرف دل منو زدي

قبلا هم گفتم خواهر شوهر من از سردي زياد رو پاهاش بند نيس همشم در حال سردي خوردنه از اول، شوهرشم وضع مالي خوبي ندارن كه بگم چيزايمقوي خوب ميخوره اصلا، از لاغري زياد داره ميميره بنده خدا، ولي ٣تا پسر قد و نيم قد اورده يا زنداداشم اطلاعاتش در اين زمينه ها صفرررر از اول تا اخر سيكل يه شب در ميون اقدام كرد و پسر شد بچش، خلاصه دريا جون تو همين خانواده خودم اين همه مثال نقض ديدم ولي نميتونم دست  از رژيم و روز تخمك گذاري بكشم انگاري يه جورايي اروم ميشم با اين كارا يا اينكه فكر ميكنم اگه انجام ندم بعدا بچم دختر بشه پشيمون ميشم ميگم كاش انجام ميدادم....

تازه صبحانه دارم کاچی میخورم ، بدم میاد از این انتظار

عزیزم چون سر بچه اولت لکه بینی نداشتی دلیل نمیشه دیگه نداشته باشی.

مادرمن تو بارداری منوخواهرم که بچه های اول و دومش بودیم لکه بینی نداشت ولی سر پسراولش لکه بینی داشت سر دومی نداشت دلیل نمیشه

2728
مهربون جون عزیزم منم همین حال تو را دارم با این تفاوت که من شوهرم مظلومه با اینکه میدونم خیلی دلش پس ...

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
قربون تو برم عشق من ارزومه شادی و خوشحالی تمام دوستانم  مخصوصا اونایی که تو دلم جایگاه ویژه د ...

فاطمه جون مشکلی نداره ویتامین دی بخورم ؟

فاطمه جون مشکلی نداره ویتامین دی بخورم ؟

نه دکترخودم بهم فقط یدوفولیک داد

رفتم بهداشت برام ازمایش بنویسه اونم وینامین دی هزار نوشت گفت حتما بخور

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2740
نه دکترخودم بهم فقط یدوفولیک داد رفتم بهداشت برام ازمایش بنویسه اونم وینامین دی هزار نوشت گفت حتما ...

یه سوال دیگه ببخشید تو رابطه زناشوییمون حتما باید جلوگیری داشته باشیم؟

اره  نمیدونم والا حتما اسپرم ضعیف  سه شنبه وقت دکتر دارم برم بگم تمام ازمایشارو بنویسه ب ...

الهی گونش جون بمیرم برای حال دلت 😥😥😥😥

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

بچه دگزامتازون چه تاثیر داره تو اقدام؟؟؟؟؟؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
فاطمه جون دلم خونه از نیش و کنایه از توقعات همسرم از مقایسه کردناش از اینکه میگه باید بری ای وی اف ا ...

مهربون جون پست هات رو خوندم خیلی برات ناراحت شدم وغمگین...

فقط این روبهت بگم اگه خودت رو ببازی زندگیت رو باختی ببین با نشستن وگریه کردن وخودت رو باختن فقط شوهرت و بچه هات رو ازدست میدی وزندگیت رو میبازی واین زندگی که کلی براش زحمت کشیدی به یکباره نابود میشه .....وقتی متوجه میشی که دیگه دیره...

بهت حق میدم بابت تمام استرس هاونگرانی ها وتشویش ها بهت کاملا حق میدم اما بشینی وگریه کنی وزاری کنی مشکلت حل میشه؟با فرستادن بچه هات خونه ی مادرت مشکلت حل میشه؟

خانوادت رو دور هم جمع کن به خودت بیا پای خواستت بمون بگو خدا کمکم میکنه به خواستم میرسم من میتونم احتیاجی به ای وی اف نیست من خدارو دارم....

بببن آزمایش آقات که میگی خوبه پس توهم یه چند ماه به خودت برس شاد باش ورزش کن برقص توخونه....

تمام افکارمنفی رو بنویس ازهمه چیزهایی که میترسی وباعث اظطرابت میشه بنویس روی کاغذ بندازشون توی آب  همه چیز رو بسپار به آب بزاربشوره ببره وبگو دیگه تموم شد دیگه از این لحظه به بعد باید خوشبخت زندگی کنم باید برای بچه هام مادری شاد باشم وخوشبختشون کنم من می تونم یه یاعلی بگو وبلند شو به خودت برس لباس شیک بپوش ارایش کن بزار شوهرت هم متوجه تغیرت بشه ورزش کن شادباش با دخترهات برقص خانوادت رو دور هم جمع کن اول از نظر روحیه یکی دوماه به خودت برس ودرهمین حال گرمی بخور وبه آقاتم برس وورزش ورقص،وشاد بودن رو هر روز تجربه کن وداشته باش نزار حتی یک روز دیگه به گذشته برگردی بعدگذشت دوماه مببینی که زندگیت چقدر شیرین تر وقشنگ تر میشه وخودت هم مشتاق میشی،برای اقدام اون زمان اقدام کن بدور از هراسترس ونگ

رانی ومطمئن باش وقتی بخدا اعتماد کنی وایمان داشته باشی که بهت میده خدا نا امیدت نمیکنه....

اگه با این استرس واظطرابت ای وی اف هم کنی بدون نتیجه می مونه ولانه گزینی شکل نمی گیره ....

الکی لوقمه رو دور سرت نچرخون خواهرم وقتی می تونی در عرض دوماه زندگیت رو تغییربدی الکی زندگیت رو خراب نکن ...

توفقط یک هفته امتحان کن ببین همه چیز تغییرمیکنه یا نه از صبح بیدارمیشی صدای آهنگ رو زیاد کن آهنگ شاد آرایش کن موهات رو خوشگل ببند پاشو اول با دخترهات وآقات صبحانه بخور بعدش کلی باهاشون برقص وشادی کنید وبعدبه کارای خونت برس وورزش،کن و باهمدیگه دوریک میز بشینید شاد باشید وغذابخورید واز زندگی لذت ببرید باورکن اگه بخوای می تونی جهان رو زیرو رو کنی یک خونه که هیچ....

خواهرم سرت رو درد آوردم که بهت بگم تو میتونی باورکن میتونی فقط سعی کن از یک نقطع شروع کن فقط خودت میتونی همه چیز رو درست کنی وزندگیت رو ازاین رو به اون رو کنی پس یا علی بگو وشروع کن.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
انشالله ک زودی تموم بشه این انتظار....🙏🙏🙏پریودشدی عزیزم؟؟دیروزموعدم بود فعلا هیچ خبری نیست..فقط چ ...

من هنوز نه!

6روزه عقب انداختم.. فردا ان شاءالله دوباره بیبی میزنم ببینم چخبره..

ان شاءالله هرچی خیره برات پیش بیاد

2706