2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
فاطمه جان دوتا دختر دارم از ترس اینکه سومی دختر نشه از شدت استرس و فکر و خیال و گوشه کنایه این بلا س ...

این کارو با خودت نکن.اصلا افسردگی و استرس ک واست خوب نیس. انقدر خودتو عذاب نده😞😟😟😟

سعی کن ریلکس باشی آز شوهرتم ک خ خوبه ایشالا خ زود ب خواستت میرسی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام گلم خوبی  هیچی دیگه دیروز تموم شد😑

چی تموم شد سقط شد؟؟ چرا علتش چیه؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
میترسم استرس و فوبی شدید دارم هعییییی خواهر هیشکی از حال و روز من خبر نداره هیشکی خدا هم فراموشم کرد ...

بابا استرس چيه خواهر زنداييم سه تا دختر داشت چهارمي رواي وي اف كرد خدا بهش يه محمد امين داد شكر پاره فقط دوست داري درسته قورتش بدي 

حالا طفلك پولش رو بامصيبت پنهون از شوهرش جور كرد

@مامان_مهرساخانم   @**_شجره_ى_طوبى_**     فاطمه جون اعظم جون سلام خوب هستید؟ چطو ...

وای دختر چه کارها ک نکردی 😃 قرص اورزانسی سیکل و بهم میریزه ممکنه تاخیر تو تخمک گذاری داشته باشی...دیدم نوشتی تیروید داری..قرص تیروید لک بینی میاره جلو سیکل نگرانش نباش من ۱ سال ک میخوردم همینجوری بودم خون صورتی بود بعد باز میشد..رحم گرم جوری ک خون ریزی ک داری درد حس نمیکنی فقط تخمدانهات تیر میکشه دلدرد شدید خون لخته و سیاه و ک ب سختی میاد یعنی سرده ..خون باید راحت و رون بیاد درد نباشه...الان کیت وادامه بده احساس میکنم ۲۲ سیکل تا ۲۵ تخمک گذاریت باشه..ورزش و فعالیت هم داشته باش...اون سیکل طولانی با کلومیفن مطمعنی فولی هات کبست نشدن؟؟؟دوز دارو ک شروع میکنی از کم شروع کن ک رشدش  اروم باشه به بدنت فشار نیاد 

الهم صل علی محمد و ال محمد
این کارو با خودت نکن.اصلا افسردگی و استرس ک واست خوب نیس. انقدر خودتو عذاب نده😞😟😟😟 سعی کن ریلکس ...

جیگر جون دیدی بدبخت شدم من دیگه هیچوقت تمیتونم مادر بشم از عهده همین دوتا هم بر نمیام فرستادمشون پیش مامانم هی زنگ میزنن میگن مامان اجازه بده بیایم پیشت ولی دیگه مامانی نمونده باید عادت کنن به بی مادری 

بابا استرس چيه خواهر زنداييم سه تا دختر داشت چهارمي رواي وي اف كرد خدا بهش يه محمد امين داد شكر پاره ...

خوب حتما اون از اتاق عمل و آمپول و این چیزا نمیترسیده من بیچاره از سایه خودمم میترسم 😭😭😭😭😭😭

منم درگیر دکتر و دوا درمون فعلا که افسردگیم عود کرده دکتر گفت فعلا باید دارو بخوری نشستم تو خونه فقط ...

مهربون این حرفا چیه 

این تلقین ها چیه 

کجایی بیام حسابی دعوات کنم برگردم

اصلا ازت توقع نداشتم

خیلی کفری شدم ازت

افسردگی چیه واسه چی اخه

میشه یه علت مهم افسرده شدنت بهم بگی 

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2706