2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013826 بازدید | 355184 پست
راستی عزیزم ایشالا سلامت بیاد بغلت خوشحال شدم برات که موفق شدی ❤️

لطف داری ممنون از دعای خوبت عزیزم 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
اره خودمم میترسم بخورم میگم ارزش نداره تحمل کنم بهتره ولی چشمام نمیتونم باز کنم از بس اشک میاد. ۲ رو ...

اخي عزيييزم الهي اره خيلي بده سرماخوردگي، ولي مامان شدن اين دردسرا هم داره ديگه عزيزم ايشالا يكي دو روزه خوب خوب ميشي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش عزیزم پرولاکتین بالاش خطرناک پایین باشه هیچ خطری نداره نرمال...ببین غذاهات ک میخوری چرب ن ...

پوستم مختلطه، نه غذاهامون چرب نيس معموليه، از اين جوشا خسته شدم هميشه روز تخمك گذاري ٤،٥ تا جوش تپل ميزنم رو چونم 

2731
واي سياه دونه خيلي بده منم امشب خوردم جيگرم در اومد

این چن روز آخر دیگه میذاشتم تو دهنم فقط سعی میکردم قورتش بدم اه اه

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
اخه اگر رحمت زیادی گرم بشه خوب نیست نسرین جان رحم خیلی گرم نطفه رو میسوزونه منتها من هنوز نمیدونم ...

چی بگم بدونی رحمم گرمه یا سرد؟

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2740
من خيلي اعتقادي به گياهي ندارم وقت هدر كردنه 

آره بابا من ک سیاهدونه عسل خوردم تاثیری ندیدم یک میل هم افت داشته😁

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
😔😔😔😔😔😔😔

عزیزم چی شده چرا ناراحتی؟ سوالی پرسیدی جواب نگرفتی؟

مامان ستایش بیبی زدی آخر هفته گفتین موعدتونه؟ ان شاءالله که بارداری و اولین شادی هفته ی آینده شروع م ...

😔😔😔  این پریود لعنتی برای دلخوشی منم که شده حتی یکساعت هم عقب نمی افته ،درست سر ساعت ،نمیدونم بدن من که انقدر منظم و دقیقه پس چرا باردار نمیشم

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
سلام گلم ،ممنونم که یادم بودی ولی مثل همیشه پریود شدم😔

متاسفم مامان ستایش 🙁🙁😣آخه چرا اینجوری میشه؟😳🤔

2706