2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013692 بازدید | 355184 پست
فاطمه جون به نظر من تا تخمک آزاد نشه که لقاح صورت نمی گیره چون روز 15 اقدام داشته حتما همون اقدام 1 ...

خودش میگه شاید اسپرم های روز ۱۳ زودتر رسیدن اونجا بودن😂

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
خودش میگه شاید اسپرم های روز ۱۳ زودتر رسیدن اونجا بودن😂

وقتی اسپرم جدید میاد
مخصوصا اسپرم پسر سریعتر حرکت می کنه
برا همین اقدام های نزدیک به تخمک گذاری پسر میشه دیگه
به نظر وقتی پشت سر هم اقدام داشته خیالش راحت اسپرم های جدید که با کیفیت تر بودن به تخمک رسیدن
زیاد هم خودش رو درگیر نکنه بهتره
ایشالا که خیره 

خدای خوبم سپاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی اسپرم جدید میاد مخصوصا اسپرم پسر سریعتر حرکت می کنه برا همین اقدام های نزدیک به تخمک گذاری پس ...

برای جنسیت نمیگه برای اینکه روز ۱۳ روز خوبی نبوده میگه دوست ندارم اقدام اونروز بگیره

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
سلام میگم ازدیروز زیرشکمم دردمیکنه وهمچنین کمرم ...مثل دردپری ولی شدیدتره ...ایناعادیه یانه؟خونریزیم ...

سلام عزیزم بهتری؟؟

من دیگه بعد از اینکه سقط شد کم کم خونریزیم قطع شد کامل.. شما حتما یه سونو بده یا کمی بقایا داری یا شاید داری پریود میشی

2728
سلام دوستان عزیزم یه سوال برای یکی از دوستانم پیش اومده من نتونستم جوابی بدم دوستمون روز ۱۵ سیک ...

سلام عزیزم

احتمالش که کمتره.. ولی خب میتونه با صدقه دفعش کنه چون اطلاع از قمر در عقرب نداشته.. صدقه بده ان شاءالله مشکلی پیش نمیاد

سلام خوبین همگی

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2740
باران زنگ زدم گفت این دارو رو ک میخوری تخمک هات فعال میشن ک تیر میکشن ماله اینه  بعد گفتم تخمک ...

منم بعد تخمکگذاریم تا پریشب پهلوی راست و چپم تییر میکشید امیدوار باشم یعنی؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

بچه ها کیا نخ و حلقه امتحان کردن در رابطه به جنسیت بچه درست بوده؟؟؟؟؟ 

سلام عزیزم بهتری؟؟ من دیگه بعد از اینکه سقط شد کم کم خونریزیم قطع شد کامل.. شما حتما یه سونو بده یا ...

خونریزیم نسبت ب زمان پری بیشتره ...ازدیروز کمردرددارم و زیرشکمم دردمیکنه..امروز روزپنجمه توتاچن روز خونریزی داشای و چ جوری بودش؟برا29نوبت سونوگرفتم 

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
خونریزیم نسبت ب زمان پری بیشتره ...ازدیروز کمردرددارم و زیرشکمم دردمیکنه..امروز روزپنجمه توتاچن روز ...

من وقتی افتاد دیگه خونریزیم هر روز کمتر شد.. کلأ شاید یک هفته بود و بعد هم قطع شد.. یک ماه بعدش هم پریود شدم تقریبا

این اسما رو نداشت تو سایت بیمه بازار بگرد  طرح جامع محدود رو گرفتم

میگما من ز زدم ک بخرم گفت دقیق باید ۹ماه پر بشه ۱روزم قبول نمیکنیم یعنی ۴۰ هفته باید پر بشه؟؟؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706