2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014515 بازدید | 355184 پست
@مامان_مهرساخانم     عزیزم میشه منو راهنمایی کنی؟؟من چند ماهه پریودیم با خونریزی شروع می ...

نمیشه با یبار لک بگیم حتما سرده ..مشولات دیگه هم هستن ک لک جلو پری میارن من کم کاری تیروید دارم اینجوری میشدم. عفونت لک جلو پری میاره ..کم خونی لک میاره ..کمبود پروژسترون لک میاره..واقعا نمیشه گفت رحمت سرده مگه اینکه پریود بشی ببینی خونریزیت طبیعی نیست

الهم صل علی محمد و ال محمد
اشکال که نداره ولی خب خیالش ناراحته دوست نداره اقدام اونروز بگیره من گفتم روز ۱۵ گرفته ولی قبول نکرد

سلام اجی خوبی 

میگم اگه من تا بهمن ماه حامله بشم بعد ۲۸ بهمن قراره از طرف اداره شوهرم بریم مشهد ثبت نام کردیم بعد رفت رو با قطار میبرن برگشت رو هم گفتن احتمال داره با هواپیما بیارن بعد اگه باردار باشم سفر با قطارو هواپیما خطر داره ؟؟؟ باعث سقط میشه ؟؟ 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خیلی عالی ازمایش ...خیالت راحت شد دیگه .بعد پاکی نه من سوزش نداشتم .عفونت نداری؟چک  کردی خودت ر ...

لک زرد نشانه عفونته؟؟ 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
سلام اجی خوبی  میگم اگه من تا بهمن ماه حامله بشم بعد ۲۸ بهمن قراره از طرف اداره شوهرم بریم مشه ...

سلام عزیزم من بارداری قبلیم دوماهم بود سوار هواپیما شدم 

قطار که فکر نکنم موردی باشه محصوصا اگر تحت داشته باشه که راحت دراز بکشی و خسته نشی

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2742
سلام عزیزم من بارداری قبلیم دوماهم بود سوار هواپیما شدم  قطار که فکر نکنم موردی باشه محصوصا اگ ...

اها خیالم راحت شد پس 

اخه شوهرم میگه اگه تا اون موقع باردار بشی لغوش میکنم چون خطر داره خواستم مطمعن شم مرسی عزیزم  

@مامان_مهرساخانم    سلام عزیزم خوبی نی نی گلت خوبه؟میگم من ببخشید خیلی معذرت میخوام بعضی ...

سلام عزیزم خدا رو شکر خوبیم...احتمالا سرما بهت نمیخوره ک دل پیچه میگیرت؟؟شکمت گرم بگیر یه مدت ..شیاف ها چون پروژسترون دارن بیشتر یبوست میارن...البته بعضی وقتها بدن حساس میشه به شیاف و اسهال میشه .من والا شب و روز خوابم میاد خسته شدم از بس میخوابم..مزه تلخ دهنت طبیعی بخاطر هورمون ها ک زیاد میشه تا ید مدت دیگه بدنت عادت میکنه به این هورمون دوباره عادی میشه ی کشک بزار تو دهنت مزه دهنت عوض کنه ...من هفته ۶ اینجوری بودم ولی بعدش دیگه رفت میفهمم چی میگی هرچی میخوری تلخیش حس میکنی

۱۵رورمونده به اقدام چی بدم به شوهرم خودم چی ؟؟

استرس چرا داری؟؟عزیزم ارامش مهم تر از همه س...اول ارامش بعد بقیه کارها...به شوهرت میوه و سبزیجات کنار گرمی جات بده ..معجون بهش بده  عسل و گردو صبحونه بهش بده توی روز میوه بخوره افرودیت قرص عالی هم اسپرم ساز هم نیرو جنسی مردها زیاد میکنه از الان بخوره تا اقدام گیاهی عوارض نداره...

2740
اره عزیزم عفونت باید حتما درمانش کنی

اها مرسی عزیزم دوستم هی میگه ترشح زرد دارم بدون بو بهش گفتم ک عفونته بعد میگه دکتر گفته  اگه ترشح بو نداشت پس عفونت نیست 😖

اها مرسی عزیزم دوستم هی میگه ترشح زرد دارم بدون بو بهش گفتم ک عفونته بعد میگه دکتر گفته  اگه تر ...

وای نه زرد عفونت..ممکنه بو نداشته باشه ..رنگ طبیعی ترشح بی رنگ .اصلا رنگ طبیعی نیست 

وای نه زرد عفونت..ممکنه بو نداشته باشه ..رنگ طبیعی ترشح بی رنگ .اصلا رنگ طبیعی نیست 

حتما بهش میگم دوباره بره ولی خیلی کله شقه 

مرسی عزیزم 😘😘

شنبه وقت دكترمه،فردا و جمعه هم كه نيستن  تا صبح از سوزش نتونستم بخوابم فقط رو دست و پاهامه&nbs ...

اره خارشش وحشتناكه واقعا اصلا نميشه نخاروند ولي تو سعي كن ماساژ بدي پوستتو جاي خاروندن ميدوني كه خارشش شبا بيشتره من اينقدر پاهامو خاروندم الان هنوز جاي ناخونام روي پاهامه هيچ دارويي هم سرم تاثير نداشت تا يه ماه بعد زايمانم خوب شدم واقعا خيلي بده اميدوارم واسه بارداري بعدي اينجوري نشم من اينقدر شديد بود رو شكمم هم داشتم كه ده روز زودتر از تاريخم رفتم زايمان كردم

♥️
آره گذشته باعث میشه آدم درس عبرت خوبی میگیره ..... راستی بابت درد نگران نباش بخاطر بزرگ شدن بچه وکش ...

وایی الان چندمین باردارم اشتباه میکنم مامان سامی عزیزم. ببخشید اسمتون نمیدونم. اره ترسیدم یهور دردم گرفت احساس کردم جا سزارینم دردگرفت

اشکال که نداره ولی خب خیالش ناراحته دوست نداره اقدام اونروز بگیره من گفتم روز ۱۵ گرفته ولی قبول نکرد

فاطمه جون به نظر من تا تخمک آزاد نشه که لقاح صورت نمی گیره
چون روز 15 اقدام داشته حتما همون اقدام 15 می گیره

خدای خوبم سپاس
2706