2737
2734
عنوان

چطوری برش گردونم؟

130 بازدید | 10 پست

دوستان من با آقایی آشنا شده بودم به قصد ازدواج منتهی به دلیل اشتباهات خودم رابطه خراب شد. اون آقا به شدت احساس کرد بهش بی احترامی شده و اصلا به من اجازه نداد که براش حتی توضیح بدم البته حق داشت که احساس خیلی بدی داشته باشه چون من ناخواسته غرورش رو کاملا از بین بردم، به نظرتون میشه برش گردون؟ چطوری؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره میشه به اذن الله و اگر در مدار فرکانس الهی باشید بله میشه برگردونیدش 

به اکانت من پیام بدهید تا بهتون بگم چکار بکنید با تمرین و مراقبه و ستایش پروردگار میشه برگرده بهتون

Aisa  &  Pouya
2731

عزیزم من یه مشورت میخوام ازت

یک آقایی چندین ماه به طور مداوم به من ابراز علاقه میکرد و به شدت پیگیر بود و من به ایشون جواب منفی دادم، متوجه شدم که مدتی قبلش نشبت به یک شخص دیگه هم اینجوری بودن درحالی که این شخص ادعا داشت اولین نفری هستم که بهش علاقه مند شده.

بنظرت به روش بیارم ؟ حقیقتا ناراحت شدم از اینکه من رو ساده و خر فرض کرده!

اینایی که نوشتم  خودم یا بچه های نی نی سایت ازشون معجزه دیدیم که نوشتمشون🦧 دعای قرانین طلسم ...

عزیزم من یه مشورت میخوام ازت

یک آقایی چندین ماه به طور مداوم به من ابراز علاقه میکرد و به شدت پیگیر بود و من به ایشون جواب منفی دادم، متوجه شدم که مدتی قبلش نشبت به یک شخص دیگه هم اینجوری بودن درحالی که این شخص ادعا داشت اولین نفری هستم که بهش علاقه مند شده.

بنظرت به روش بیارم ؟ حقیقتا ناراحت شدم از اینکه من رو ساده و خر فرض کرده!

عزیزم من یه مشورت میخوام ازت یک آقایی چندین ماه به طور مداوم به من ابراز علاقه میکرد و به شدت ...

بنظرم واضح به روش نیار که فکرکنه برات مهم بوده

فقط یکی دوباره بهش طعنه بزن که بفهمه میدونی ولی اونقدر ارزششو نداره که توبخوای درموردش باهاش حرف بزنی

2738
بنظرم واضح به روش نیار که فکرکنه برات مهم بوده فقط یکی دوباره بهش طعنه بزن که بفهمه میدونی ولی اونق ...

عذر میخوام که توی تاپیک غیرمرتبط سوال کردم ازت عزیزم، چون وایب خوبی ازت دریافت کردم

واقعا فرد مدعی ای بود، همش میومد دم خونه ی ما که صرفا من رو از دور ببینه، توی دانشگاه زجه میزد بلکه ببینمش، همش مسیج و ابزار علاقه و به شدت ادعای پاکی داشت.

چندشم شد که چنین شخصی من رو خر فرض کرده

من به ایشون جواب منفی دادم و جز دانشگاه راه ارتباطی دیگه ای نیست چون بار آخر دیگه کلا بساطشو بستم و فرستادمش پی کارش، چجوری بهش طعنه برنم ، از چه طریق؟

بگم که سرفا هم دانشگاهیمه، هم رشته ایم نیست