2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014790 بازدید | 355184 پست
یعنی شیاف الکی ممکنه مضر باشه؟

شیاف رو اگر شروع کنی با دستور پزشک باید قطعش کنی.. سرخود نباید قطع بشه.. چون شما با شیاف داری سطح پروژسترون بدنت رو بالا میبری و با قطعش پروژسترون افت میکنه و این خوب نیست.. با تشخیص پزشک کم کم در ماههای بالاتر قطع میشه

سلام گلم. بله 9 زایمان کردم. خداروشکر بخیر گذشت. ولی خیلی اذیت شدم ، حالم خوب نبود نتونستم بیام تاپی ...

بهار جان عزیزم تبریک میگم خداروشکر که به سلامت گل پسری بغل کردی ان شالله مایه افتخار پدرومادرش بلشه درآینده.😘😘❤❤🙏🙏ببخش عزیزم من  نتونستم صدات کنم پیامتم پیدا نکردم ریپلی کنم الان دیدم 

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان سلام ببخشید همسراتون آزمایشگاه مراکز ناباروری آزمایش دادن؟؟ آزمایشگاههای معمولی میگن جوابش م ...

من تو یه تاپیک یه خانومی رو دیدم گفت فوق لیسانس آزمایشگاه دارم و خودمم تو آزمایشگاه کار میکنم فرقی نداره جفتش یه جور آنالیز اسپرمه حتی بایه دستگاه انجام میشه فقط اونجا چند آیتم دیگه هم بررسی میشه که چندان ضروری هم نیست

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2728
شیاف رو اگر شروع کنی با دستور پزشک باید قطعش کنی.. سرخود نباید قطع بشه.. چون شما با شیاف داری سطح پر ...

ای بابا

تافردا صدبار میمیرمو زنده میشم خدایا

من تو یه تاپیک یه خانومی رو دیدم گفت فوق لیسانس آزمایشگاه دارم و خودمم تو آزمایشگاه کار میکنم فرقی ن ...

ممنونم

آخه یک نفر توی یه تاپیک گفته بود آزمایش شوهرم توی آزمایشگاه معمولی عالی بوده.. چند وقت بعد رفته مراکز ناباروری آزمایش داده اونجا خیلی اوضاعش خراب بوده..!!

2740
ممنونم آخه یک نفر توی یه تاپیک گفته بود آزمایش شوهرم توی آزمایشگاه معمولی عالی بوده.. چند وقت بعد ر ...

چی بگم والا من که مطمعنم فرقی نداره معلوم نیست شوهرش تو اون مدت چیکارکرده و چیا خورده که زده اسپرماشو ترکونده

یبوست شدید دارم ببخشید معذرت میخوام بعد۳روز تازه امشب رفتم دسشویی ولی اصلا فشار نزدم یهو دیدم یه لکه ...

آره احتمالابخاطراون باش فردارفتی پیش دکتذت بهش بگو تادارو بده برات برایبوستت....من خودم شربت منیزیوم میخوردم واقعا برام خوب بود

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
ان شاءالله که چیزی نیست نگران نباش..لک چه رنگی بود؟ مقدارش چقدر بود؟ الان دقیقأ چند هفته ای؟؟

رنگشو نمیدونم مخلوط صورتی و قهوه ایی

خیلی کم بود اندازه نخود

هفته ۸ تمام شده.

بنظرت بخاطر یبوست بوده؟یبوست میتونه به رحم فشاربیاره و برا بچه بد باشه؟

چی بگم والا من که مطمعنم فرقی نداره معلوم نیست شوهرش تو اون مدت چیکارکرده و چیا خورده که زده اسپرماش ...

سعی کن یبوستت رو برطرف کنی حتمأ..

سالاد کاهو با روغن زیتون فرااااااوان بخور.. سرخ کردنی اصلا نخور.. هله هوله نخور.. غذای فریز شده و مونده نخور.. میوه و سبزی مصرف کن.. قیصی زیاد بخور.. انجیر خشک رو شب توی آب خیس کن و صبح هم خودش رو هم آبش رو بخور

آره احتمالابخاطراون باش فردارفتی پیش دکتذت بهش بگو تادارو بده برات برایبوستت....من خودم شربت منیزیوم ...

فاطمه یعنی یبوست ممکنه باعث فشار به بچه میشه؟

انقد که لکه بیاد؟

البته صبح صبحانه و عصر هم یه بار دیگه یه قاشق عسل خوردم واسه عسله نیست؟

2706