2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013661 بازدید | 355184 پست
برای منم تقویم چینی زده دختر عزیزم 

عزیرم این حرفا چیه من که اصلا اعتقاد به جدول چینی ندارم.زبانم لال زبانم لال جدول چینی که خدا نیست بدونه چه کسی چه وقتی بچش چی میشه

خدا نکشتت جیگررررررر😂😂😂😂😀😀😀

والا.آخه ی چیزی میگ با عقل جور در نمیاد🤔🤔

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

https://www.chinesefortunecalendar.com/PredictSex.htm

مرسی منم همینو دارم ولی برای دوستم اشتباه شده من یکی دیگه دارم که کاغذیه بنظرم دقیقه ولی چون نشون میده من دختر میارم نمیخام قبولش کنم  

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
2731
نه عزیزم ایران نیستم میدونم که دایره خالی یعنی نباید اقدام کنید . وقتی هپی فیس چشمک میزنه یعنی استرو ...

خدا خیرت بده خواهر مونده بودم از کی بپرسم !!!! شما هم از این استفاده میکنید ؟! 

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫
2738
مرسی منم همینو دارم ولی برای دوستم اشتباه شده من یکی دیگه دارم که کاغذیه بنظرم دقیقه ولی چون نشون می ...

میشه عکسش رو بزارید ؟! 

بچها رفتم سنو دوباره چون سنوی قبلیم گفته بود جای عمل سزارینم اب جمع شده خیلی ترسدم...امروز سنو دادم ...

من همین جا دیدم خیلیا ضربان قلب بچشون بالا بوده بچه پسره بعضیام ضربان پایین بوده بچشون دختره

صبر کن .ایشالا سونو بعدی جنسیتشو میگ

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
منم ایران نیستم اینجا فقط اینو داره 

به نظرت دقیقه؟!؟! مال من که تاحالا ازش استفاده کردم فقط یک روز صورت خندان نشون میده فرداش که تست کردم دایره خالی بوده !!! یعنی باید کی برم اقدام ؟! 

آیدا طبق این جدول چندتا از علائم رو داری؟

صباجان من ویارم چیزای شور. به پهلو چپ میخوابیدم فقط الان دوتاش. ادرارم رنگ نداشت اصلا. الان یه هفته تیره تر شد. صورتم سفیدترشده طبق گفته یه بنده خدا. حالت تهوع کم. بینیم تغییری نکرده. دیگه بقیه هم نمیدونم دوتا نبض دستمم مث هم تقریبا. پاهامم ورم نداره. 

خدا خیرت بده خواهر مونده بودم از کی بپرسم !!!! شما هم از این استفاده میکنید ؟! 

اره چقدر هم گرونه ولی چاره ای نیست من که به سونو دسترسی ندارم مجبورم هزینه کنم. شما همون دوتایی رو که یه دایره خالی داره با یه هپی فیس بگیری کافیه. البته من این ماه ازین دوخطه ها شو هم گرفتم تا به موازاتش چک کنم

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
وای عزیز دلم خیلی ناراحت شدم برات. ایشالا زودتر مشکلاتت حل بشه با خیال راحت بارداری جدید بگذرونی.

ای خاهر😭😭😭😭😭😭😭😭

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
چقد نامرده بمن گفت با شورت کهنه هات خودتو پاک کن با دستمال کاغذی پاک نکن😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

ن بابا😮

شورت کهنه

حالا پاک شدی برو بهتر واست توضیح میده

دیگ ظهر نرو این دفعه صبح برو😁

2706