2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013710 بازدید | 355184 پست
بچها رفتم سنو دوباره چون سنوی قبلیم گفته بود جای عمل سزارینم اب جمع شده خیلی ترسدم...امروز سنو دادم ...

عزیزم انشالله قدمش خیروپربرکت  باشه عزیزم هنوز واسه جنسیت زوده من گفتم که زن داداشم پسرش ضربان قلبش 168 بود عزیزم انشالله سالم باشه صالح 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم انشالله قدمش خیروپربرکت  باشه عزیزم هنوز واسه جنسیت زوده من گفتم که زن داداشم پسرش ضربان ...

خودم حسم کلا عوض شد یهویی چه زیاد شد..مهرسا هم سنو قلبش دارم هنوز ۱۳۹ بود ۳ ماه شد ۱۵۶  ۵ ماه به بعد دیگه همش ۱۷۷ بود...این دیگه رو دست دخترم هم زد فکر کنم خیلی شیطونه😁

الهم صل علی محمد و ال محمد
2738
عزیزم مبارکت باشه ان شاالله خوش روزی باشه و مایه سربلندی و افتخارتون بشه❤❤❤

مرسی گلم. ان شاالله قسمت خودت ب سلامت نی نیتو بغل بگیری 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
ایدا فکر کنم تقویم چینی هلن برامون درست بود منم حس میکنم نی نی  منم دختره ضربانش شده ۱۸۵..خیلی ...

عزیزم منم چند هفته دیگه تیکرم صورتی می کنم اصلا ناراحت نباش 😊منم مطمئنم دختره 

من اگه جای تو بودم یه سونو هم ۱۶سیکل یا۱۵ سیکل میرفتم که مطمعن بشم فولی بالغ ندارم بعد پیگیر رفعش بش ...

من که محرک نخوردم فقط چون می دونستم این هفته تخمکگذاری دارم کیت گذاشتم فقط می خواستم بدونم کی ازاد میشه؟

خداحفظش کنه عزیزم ایشالا مایه سربلندی تون بشه قدمش پر خیر وبرکت باشه براتون برا همه بچه ها دعا کن دو ...

مرسی گلم 😙 ان شاالله اگه قابل باشم 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2706