2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013710 بازدید | 355184 پست
😣😣 میفهمم چ میکشی خدا بهتون آرامش بده عزیزم. متشکرم. همچنین انشالله آرامش به زندگیت برگرده 

دعاکن براشوهرم😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم ن نداد گفت مشکلی نداری ی پودر داد گفت واسه تخمکه اگ هم عفونت داشته باشی رفع میشه ی چیز د ...

بمن اینچیزارو نداد اصلا اعصاب نداشت خودش گفت هروقت میخای بیا هسم ساعت ۱۲رسیدم وضو داشت هی غرغر میکرد زیر لب حالا اومدن حالا ک میخام نماز بخونم دعا کنم🥴🤣

2728
ها والا😁 مگ اینوه به شوهرم راستش نگم وللا این دهن لق میگه

سلام اعظم جون میگم صبح ساعت 10 مختاریان میگه برو یه سونو دیگه انجام بده گفتم احمق تخمکی که آزاده شده چی رو فالو کنم فکر کن اصلا سونوهام رو درست نخونده بود گفت باید بدونی چرا از 22 سایزش شده 18 یعنی دارم از عصبانیت منفجر میشم گفتم دوتا فولی داشتم یکی 22یکی 18 دیشب 22 آزاد شده بود 18 هم اصلا رشد نکرده بود دکتر گفت میگیم ارست داده بعد آخر سر گفت پس اصلا نباید اقدام میکردی چون دوتا فولی داشتی احتمال اینکه یکیش دختر میشد وجود داشت چون دیرتر آزاد میشد یعنی سرت درد نیارم بازم نفهمید چی به چیه ...احمق تر از اون منم که بهش اعتماد کردم کودن عوضی....

سلام نسرين عزيزم قربونت بشم والا هستم  تنگي نفس و سنگيني وبي خوابي هاي شبانه اذييتم ميكنه  ...

سلام بهارجون...کی نوبت سزداری خاهر؟

دعاکن براشوهرم😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

فاطمه جون من الان 300 تا امن یجیب به نیت حل شدن مشکلتون و برگشتن آرامش به زندگیتون خوندم شرمندم دوست عزیزم که جز دعا کاری از دستم بر نمیاد ...الهی ابالفضل العباس خودش مشکلتون رو حل کنه عزیزم 

2738
فاطمه جون من الان 300 تا امن یجیب به نیت حل شدن مشکلتون و برگشتن آرامش به زندگیتون خوندم شرمندم دوست ...

شرمنده میکنی عزیزم😭😭😭😭😭شرمنده م میکنی...این بزرگترین و بهترین کاریه ک درحقم انجام میدی..انشالله روزبدنبینی خاهرم

خوب اینجوری تازه تر هست بهتره تا اینکه صبح دم کنیم برای شب مثلا یه قاشق غذا خوری میریزید؟؟؟

بله

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام اعظم جون میگم صبح ساعت 10 مختاریان میگه برو یه سونو دیگه انجام بده گفتم احمق تخمکی که آزاده شده ...

واااااای 😁

ببخشید توروخدا دست خودم نبود

از علم زیادش خنده م گرفت

خوب شد اقدام نکردی چون دوتا فولی داشتی یکیش دختر میشد

باورم نمیشه این حجم از نادانی و بی سوادی

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
بمن اینچیزارو نداد اصلا اعصاب نداشت خودش گفت هروقت میخای بیا هسم ساعت ۱۲رسیدم وضو داشت هی غرغر میکرد ...

با من خ مهربون بود.هی سوال میپرسیدم ازش

بد موقع رفتی قاتی بوده لابد😁

نازمم کرد😁بعدم بهم گفت مامان موهاتو ببر تو نزار بیرون😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
@jigar_shosho     @119    

ب ب

چ عجب شما اومدین

۱۱۹ ک نیس☹

خوبی؟

خداروشکر خوبی الهی ب خیر بگذره خیلی سخته

قربونت مرسی باران جان😘

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2706