2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015730 بازدید | 355185 پست
الهی فدای تو بشم مهربونم قربون اشکای چشمات بشم من خودت عارفه روز دریا فاطمه امیرعلی همه اونایی که ...

عزیزم انشاالله که بچت پسره و همه دیگه ساکت میشن.

من چند وقت پیش خواب یه خانمی رو دیدم که آشنا بودم باهاش ولی چهرشو نمیشناختم.دیدم دوتا دختر داره و شکمش بزرگه.باهاش احوالپرسی میکنم و میگم مبارکه چیه بچت میگه پسره.امیدوارم که خوابم درست باشه و برای شما تعبیر بشه.🙏🙏🌹

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شربت و برای قلیایی میخورن بهتره ۲ روز قبل اقدام و روز اقدام بخوری فقط زیاده رویی نکنین ۱ قاشق کافیه. ...

اعظم جووووووووووووووووووون فولی ۲۵ من اصلا واسه اقدام خوب نیس؟؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
وای ن عزیزم چه فکریه اخه؟؟تخمدان ها جاشون عوض میشه هر چند ماه یکی فعال میشه یکی استراحت میکنه...اگ ل ...

خوب میگم بسته باشه بارداری رخ نمیده ؟نمیدونم چرا این فکر اومده تو سرم 

نه عزیزم ال اچ ۱ روز یا ۲۴ ساعت قبل تخمک گذاری بالا میره .گاهی نیمه شب بالا میره و ما روزش کیت میزنی ...

پس چرا دوماه پیش فاطمه اول رفت سونو یه فولی ۲۲داشت کیتش ۱۱شب مثبت شد روز بعد۱۰صبح دوباره رفت  سونو گفته نیستش مایع آزاد شده دیده شده

یعنی کمتر ۱۰ساعت بعد مثبت شدن کیتش تخمکش آزاد شد

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
فاطمه جون ان ‌‌شالله بچت پسرباشه. خداییش من دومی انقدبهم فشاراومد بخصوص اطرافیانت که کنایه میزن ...

به دوست منم اشتباه گفته بودن 

اونم ی دختر داشت
نازایی ثانویه داشت فقط می خواست بچه دوم بیاد مهم نبود دختر یا پسر (البته تمایل به پسر داشت)
بیمارستان پارس تهران تو بلوار کشاورز هم میرفت برا همه کارهاش سونو اول گفت دختر
بعد گفت پسر
الان ماشالله پسرش یکسالش هم تموم شد

خدای خوبم سپاس
فولی ۲۵ اگ همون شب ازاد بشه اره ولی اگ ۲ ۳ روز بعد بخواد ازاد بشه سایز ۳۰ میرسه 

😕

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙