2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
اره عزیزم من اینجا حد اقل ۲۰ نفر بچها دیدم ک وقتی کیت رنگ میگیره لزوما ۲۴ ساعت بعدش ازاد نمیشه...بعض ...

ممنونم از وقتی که گذاشتی و اینهمه تایپ کردید. پس منم همین کارو میکنم

خدا جونم دوست دارم! شکرت...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دکترجان امروز میخوام برم ظرف نمونه رو از آزمایشگاه بگیرم برای آز اسپرم گفت یاعت۸:۳۰تا۱۰:۳۰باید ببرم ...

عزیزم هرچیزی امکان داره چون سقط داشتی واجبه شوهرت ازمتیش بده حتی اگ قبلا هم ازش خوب بوده..چون مشکل ۵۰ ۵۰ برا هر دو طرف..حالا ک نمیبرش خودت آژانس بگیر ببر نزار ازملیش و پشت گوش بندازه .انشالله ک سالم باشه ولی چکاب سالانه برا هر دو طرف واجبه

الهم صل علی محمد و ال محمد
عشقم کاش دست من بود من خواهرم فقط درجریان بود چون مجبور بودم هربار میرفتم دکتر دخترکوچیکم میزاشتم پ ...

عزیزم سالمه انشالله نگران نباش 

وای اصلا درک نمیکنم خنده ها و‌مسخره کردن و تیکه انداختن رو واقعا برای چی اخه ؟چی تو ذهنشون میگذره 

اشکال نداره خواهر و‌مادر بدونن 

من به خونواده همسرم نمیگم از خونواده خودمون فقط مامانم حالا سعی میکنم مامانم هم نگم 

2728
عشقم کاش دست من بود من خواهرم فقط درجریان بود چون مجبور بودم هربار میرفتم دکتر دخترکوچیکم میزاشتم پ ...

دو تا جاری می شناسم که یکیشون دختر داره یکیشون پسر
اون که پسر داره جاری بزرگه هست و پسرش هم بزرگتره
جاری کوچیکه همش میگه خداروشکر که خدا به من دختر داده
پسر چیه همش دردسر و . . .
قبل از اینکه کسی چیزی بهش بگه میگه که دختر و پسر گفتن برای دوران جاهلیت هست
مگه خدا نمیتونست به پیغمبر ما پسر بده
ولی دختر داد و کل اماما از همون دختر به پیغمبر وصل هستن ولی پسر میذاره میره  و . . .
کلا از ماست که بر ماست
به جای گریه کردن یکی دوبار بهشون جواب دندونشکن بدید خفه بشن
هرچی هم پسر داشته باشن باید بیان ناز دخترای ما رو بکشن حالا شاید دل دخترمون نرم شد   

خدای خوبم سپاس
آذربایجان غربی نمیدونم زلزله بزرگی خدای نکرده میخاد بیاد یا جیز دیگه س هر نصفه شب زمین لرزه داریم دو ...

امیدوارم دیگه نیاد.  منم خیلی از زلزله میترسم ولی بازم هوشیار بخوابید. یه چند تا پتو و کنسرو هم تو ماشین بزارید

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
[QUOTE=112052284]سلام عزیزم ن نداد گفت مشکلی نداری ی پودر داد گفت واسه تخمکه اگ هم عفونت داشته باشی ...

گفت فقط تو پری بخورما

گفت ی مشت دم کن‌ روزی ۳بار بخور.من بعد پری رفتم ولی ی روز دم کردم هربار جدا دم کردم نمیدونم چرا فکر میکنم هرسری دم کنم بهتره

یکم بریز دیگ زیادی کم نباشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اعظم جون میگم من ماهی که باردار شدم سمت چپم فولیکول داشت  الان دو‌ماهه راست داره  میگم م ...

وای ن عزیزم چه فکریه اخه؟؟تخمدان ها جاشون عوض میشه هر چند ماه یکی فعال میشه یکی استراحت میکنه...اگ لوله هم بسته باشه فولیکول تولید میشه ربطی ب لوله نداره‌‌. خودم ۶ ماه تخمدان راستم فعال ۶ ماه سال چپ کلا چند سال این مدلی م

من به کمک شما نیاز دارم فردا میرم سونو فولی کیت تاحالا استفاده نکردم امروز میرم میگیرم از فردا شروع ...

به سلامتی انشالله...فقط کیت و طبق دوره ت شروع کن اگ دوره ت کوتاه زود بزن اگ طولانی دیر شروع کن ک تخنک گذاری از دستت نره..

اعظم جونم فلوکونازول از کی باید بخوریم ؟؟بعد شربت گایافنزین نمیدونم درست نوشتم یا نه اونم باید بخورم ...

شربت و برای قلیایی میخورن بهتره ۲ روز قبل اقدام و روز اقدام بخوری فقط زیاده رویی نکنین ۱ قاشق کافیه..فلوکونازول واقعا پیشنهاد نمیکنم بخوری چون عوارض خودش و داره سرخود خوردنش .ولی اگ میخوای بخوری ۲ روز جلو تخمک گداری بخور تا تخمک گذاری  .یعنی در کل ۳ تا بخور نه بیشتر..

منم شرایط سنیم مثل خودته شجره جون من دیگه بچه نمیخام همین دوتا بسمه من تحمل حرف مردم ندارم بخداااااا ...

آخه.چند ماه رژیمی؟

واسه اقدام باید ریلکس باشی .یکم آروم باش 

درسته تحت فشاری😞

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706