2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013670 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پارسال تا جایی که یادمه شلوغ تر بود این تاپیک 

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2728
ممنون میگما من حس پری دارم.پاهام ی جورین مثه اون موقع ک میخواستم پری بشم🤔🤔

چند سیکلته ؟شاید علائم تخمکگذاریه؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
سلام دوستانی که بنده رو یادتون اومد من تو اقدام اول بچم پسر شد ودرهفته۲۵بارداری به دلیل پارگی کیسه ا ...

برای پسرت ناراحت شدم خدا دخترتو برات حفظ کنه ان شاءالله

منظورتون اینه که رژیم بی معنیه ؟فایده نداره؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
بخور 😁😁نوش جان

قوربونت عزیزم.

اعظم جون میگم همسرم برای رژیم پسر دار شدن باهام همکاری نمیکنه مثل امروز نهار با غذا ترشی میخورد سالاد با سوس هم میخوره چیکار کنم چیزی هس بش بدم خنثی ش کنه ؟

2738
ن گلم کجاحل شد😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭خودمو نی نی روفراموش کرذم😭😭😭😭

ای خدا جون خیلی برات ناراحتم کاش کاری ازم برمیودم برات انجام بدم عزیزم انشالله حل میشه قوی باش گلم مواظب خودت باش.

جدا چ بد شما یه دخترم داشتی؟ خدا حفظ کنه دخترتو عزیزم

نه گلم همین یه دخترو دارم‌..

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
برای پسرت ناراحت شدم خدا دخترتو برات حفظ کنه ان شاءالله منظورتون اینه که رژیم بی معنیه ؟فایده نداره ...

نه گلم نمیگم بی معنی...چون خودم یه بار با رژیم پسر دار شدم که خدا نخواست...

میگم تا خدا نخواد چه با رژیم چه با ای وی اف 

چه با ای یو ای به نتیجه نمیرسیم...

همه این ها یه راهه برای رسیدن به هدف اما یادتون باشه که همه چی دست اون بالایی...

من شوهرم خیلی پسر دوست داره...البته دخترمم خیلی میخواد...بخاطر همین ان شالله۲سال دیگه شانسمو امتحان میکنم...

سلام بچه ها منم کاربر قدیمی مهلا۲

سلام عزیزم خ خوش اومدین😍😍😘

من شوهرم خیلی پسر دوست داره...البته دخترمم خیلی میخواد...بخاطر همین ان شالله۲سال دیگه شانسمو امتحان ...

ان شاءالله ب خواسته دلت میرسی

کار خوبی کنی بین بچه هات فاصله کم میندازی ان شاءالله ب سلامتی 

2706