2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013632 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@ftm0210   ‍  عزیزم چیکار کردی مشکلت حل شد خودتو نی نیت چطورین؟

ن گلم کجاحل شد😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭خودمو نی نی روفراموش کرذم😭😭😭😭

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
شاید 😍👦👧 دلم نمیاد یکیشو نداشته باشم ولی هی میگم یکی😞

ان شاءالله ب آرزو های تو دلت برسی عزیزم🙏😘

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2731

عه فاطمه جون حالا باید چکار کرد ؟کاش ی کمکی از دستمون بر میومد انجام میدادیم😳

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
ان شاءالله ب آرزو های تو دلت برسی عزیزم🙏😘

ممنون

میگما من حس پری دارم.پاهام ی جورین مثه اون موقع ک میخواستم پری بشم🤔🤔

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738

وای فاطمه جان آخه چی شده کاش تموم بشه و دلت با بچه شاد باشه

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

بچه ها میاین ی ختم امن یجیب بگیریم همه اگه میتونید بخونید ک مشکل شوهرش ایشالا حل بشه 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏

سلام بچه ها میاین ی ختم امن یجیب بگیریم همه اگه میتونید بخونید ک مشکل شوهرش ایشالا حل بشه 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏

بچه ها میگم چی واسه کیفیت اسپرم خوبه ؟؟ 

2706