2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015632 بازدید | 355185 پست
نوش جون ان شاءالله تاثیر میکنه و تخمک با کیفیتی برات میسازه

میگما روزی ۲بار بخورم؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان عزیز من دیگه برم خوشحال شدم از صحبت کردن باهاتون.

بهترین ارزو هارو براتون دارم....موفق باشید و خوش

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
مرسی عزیزم. تورو خدا برام دعا کن زود زود زایمان کنم 😢 هم خودم خسته شدم هم اطرافیانم 😳 

سلام عزیزمممم تبریک میگم خانومی چخبرا؟ب سلامتی پسرتم اومد بغلت! دیدی اونروز گفتم فردامیری واسه زایمان خداروشکر مارو هم دعاکن گلم 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2731
میگما روزی ۲بار بخورم؟

اره دوبار بخور زود اثر بذاره چون تقویتیه محرک نیس ک یکی صبح یکی هم شب بخور که ده روز جمعا میشه بیست تا واااای جیگر بارداربشی دیگ از دستت راحت میشیما😁😁😁😁

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
مرسی عزیزم. تورو خدا برام دعا کن زود زود زایمان کنم 😢 هم خودم خسته شدم هم اطرافیانم 😳 

نینی گلت خوبه؟

آخر طبیعی نشد .اذیت ک نشدی سزارین شدی؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اره دوبار بخور زود اثر بذاره چون تقویتیه محرک نیس ک یکی صبح یکی هم شب بخور که ده روز جمعا میشه بیست ...

میخوام تا اخر ماه دیونتون کنم ک هی دعا و نذرو نیاز کنید من باردار بشم

قول میدم باردار بشم برم😁

سلام شانو جان چطوری در چ حالی

باااانو جاااان😃

سلام عزیزم.خوبی،دلم برات تنگ شده بود.خوبم مرسی.خودت و دخترای گلت چطورن

والا همینجوری بلاتکلیف موندم.پری گیر کرده نمیاد😐

این ماه میخواستم پریود که شدم دیگه اقدام کنم ولی اصلااااا خبری از پریود نیست😤

اره دوبار بخور زود اثر بذاره چون تقویتیه محرک نیس ک یکی صبح یکی هم شب بخور که ده روز جمعا میشه بیست ...

بعد اقدام اولمم میشه بخورم؟ آخه ۱۰ روز کم میارم 

از امروز شروع کردم احتمالا روز۱۰برم اقدام

ایشالا.این ماه اخر میخورم اگ نشد روشو عوض میکنم

چیکار میکنی مثلا چه روش دیگه ای هست؟😏

سلام عزیزمممم تبریک میگم خانومی چخبرا؟ب سلامتی پسرتم اومد بغلت! دیدی اونروز گفتم فردامیری واسه زایما ...

سلام گلم. بله 9 زایمان کردم. خداروشکر بخیر گذشت. ولی خیلی اذیت شدم ، حالم خوب نبود نتونستم بیام تاپیک

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
نینی گلت خوبه؟ آخر طبیعی نشد .اذیت ک نشدی سزارین شدی؟؟

سلام گلی. بله سز شدم. ولی خیلی درد دارم. اوضاعم بی ریخته

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
میخوام تا اخر ماه دیونتون کنم ک هی دعا و نذرو نیاز کنید من باردار بشم قول میدم باردار بشم برم😁

ایشالا این ماه دیگ نی نی میاد تو دلت ولی کجا بری؟ بابا شوخی کردیم اینجا بی تو صفایی نداره عزیزم😚😚

بعد اقدام اولمم میشه بخورم؟ آخه ۱۰ روز کم میارم  از امروز شروع کردم احتمالا روز۱۰برم اقدام

اینو دیگ از فاطمه شجره یا مامان مهرسا بپرس

اما فک نکنم اشکالی داشته باشه

سلام گلم. بله 9 زایمان کردم. خداروشکر بخیر گذشت. ولی خیلی اذیت شدم ، حالم خوب نبود نتونستم بیام تاپی ...

آره خب زایمان کلن سخته آسون ک نیست بمیرم برات😓سزارین شدی؟مراقب گل پسرت باش ازروش ببوس😍😍😘