2752
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015609 بازدید | 355185 پست
از کیت حتما استفاده کن اگ آمپول نمیزنی تو سنوی روز 13ینی میگی تخمک ازاد شده که سایز فولی افت کرده؟ا ...

نه عزیزم دارو نمیخورم این آمپولو هنوز نزدم ولی گفت اگه اینبار باردار نشدی بهت آمپول میدم ولی برای آمپولم باید فولیکول غالب داشته باشی...آره عزیزم تخمک گذاری داشتم ولی خیلی ضعیف😔😔😔

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من...وین حرف معما نه تو خوانی و نه من...هست در پس پرده گفتگوی من و تو ...چون پرده درافتد نه تو مانی و نه من
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله برای ما درست بشه خدا هم جواب آزار و اذیت اونارو بده بفهمن چوب خدا یعنی چی

ان شاءالله عزیزم میفهمم چی میگی خدا خودش ناجیت باشه

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
اینو فولیکو خوردی؟دیدی عین شن ریزه ست چجوری بخوریم آخه؟😒

خوردمش

تو اب حل شد دیگ.منم خوردمش😋

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
بهترینها نصیبت😍

ممنون عزیزم😗😗

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
بنظرم حالا که یکسال شده حتما به دکترت بگو عکس رنگی برات بنویسه و لوله هاتو بررسی کنی شاید بسته باشه ...

اینبار حتما میگم..آره شاید همین باشه..ممنونم عزیزم از راهنماییت

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من...وین حرف معما نه تو خوانی و نه من...هست در پس پرده گفتگوی من و تو ...چون پرده درافتد نه تو مانی و نه من
شوهرت هم ازمایش داده ؟سالم؟

آره اونم سالمه

سلام بانو خانم. من جدیدم😍😍😗😗😗 دختر خ خوبیم ی گوشه میشینم منتظر نینیم🙊

انشاله بزودی نی نی جونت بیاد😍😍خوشبختم 

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
قربونت برم.بگو ختما بنویسه ان شالله ننیجه میگیری

فدای تو..آره حتما میگم..ان شالله..توکلم بخداس

سلام عزیزدلم فدای بانو جانم بشم  همچنان منتظرم عشق جان شما خوبین  بیشتر بهمون سر بزن عز ...

انشاله ک بزودی عشق جان بیاد تو دل مامانش....

فدات شم .اصلا وقت نمیکنم دختر بزرگم مدرسه میره وقتو ازم گرفته.شرمنده میشم ازتون

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘