2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست
سلام عشقم به نظرت من دوفاستون بخورم 

سلام عزیزم ۳ دوره بخوری خوبه هم کمک میکنه به تنظیم سیکل هم اگ پروزسترون بدن افت کرده باشه برا لانه گزینی خوبه‌.‌الان چند سیکلی؟فکر کنم گذشته؟

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خییلیا تنگی نفس میگیرن و میرن اکوی قلب  کمردردت هم باید استراحت کنی  الان باز لک ب ...

الان که امپول میزنم قطع شده. دفعه پیشم همینکه امپولام تموم شد لکه بینیم شروع شد. ولی اعظم جان چطور بعد ده تا امپول و اونهمه شیاف وضعیت خونریزیم تو سونودومم گفت تغییری نداشته!!! 

2728
ايدا جان منم ماه هاي اول سر دخترم نفس تنگي داشتم دكترم گفت به خاطر تغييرات هورمونيه، بعدش خود به خود ...

منم تحمل میکنم تا جایی که بتونم نمیرم اکو و اینچیزا خودمو درگیر نمیخوام کنم. ممنونم عزیزم

2740
ایداجان هفته چند لکه بینی گرفتت؟؟

وقتی خونریزی کردم بلافاصله رفتم سونو قلبی که قبلش دکترم نوشته بود گفت 7هفته و اشتباه نکنم چهارروز بودم. بعدش رفتم بیمارستان شبش. شیاف گذاشتم بهتر نشدم دوباره رفتم بیمارستان بهم سوند زدن گفتن ازفشارادراری که از ترسم ازبعدازظهر تو خودم نگهداشته بودم خونریزیم بیشترشده بودفرداشم که رفتم متخصص امپول و شیاف نوشت تا الان

وقتی خونریزی کردم بلافاصله رفتم سونو قلبی که قبلش دکترم نوشته بود گفت 7هفته و اشتباه نکنم چهارروز بو ...

حدا رو شکر خوب شد بند امد. ۳ ماه ک تموم بشه لک بینی هم میره ..انشالله هماتوم جذب بشه از بارداریت لذت ببری

وقتی خونریزی کردم بلافاصله رفتم سونو قلبی که قبلش دکترم نوشته بود گفت 7هفته و اشتباه نکنم چهارروز بو ...

میگم سن مون تقریبا یکیه  انگار همسنیم تو تقویم چینی زده پسر  برا هر دو مون انشالله ک واقعیت باشه 😍

خب باید منو محکم بگیره ک نریزه بیرون.تازه آخراش انقدر محکم میره دردم میاد🙈🙈

اره دقیقااااا

مثل امشب بعد اقدام دعوامون شد😂😂😂😂😂

❤️خدایا شکرت برای داده هات و نداده هات❤️
میگم سن مون تقریبا یکیه  انگار همسنیم تو تقویم چینی زده پسر  برا هر دو مون انشالله ک واقعی ...

اعظم جونم ممنونم. واقعا؟ خداکنه من که سزارینی ام آرزومه پسرباشه راحت بشم به من باشه میخوام لوله هامم بعد دومی اگه پسرباشه ببندم، 😂چجوری هم سنیم؟ تاریخ آخرین پریت مگه کی؟! من 25مرداد

2706