2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013801 بازدید | 355184 پست
الان که امپول میزنم قطع شده. دفعه پیشم همینکه امپولام تموم شد لکه بینیم شروع شد. ولی اعظم جان چطور ب ...

اندازه هماتوم هیچ تغییری نکرده بود ؟

آخه عزیزم تو قبل سونوی دوم استراحت مطلق نبودی که 

واسه جذب هماتوم باید استراحت مطلق بود 

یعنی کلا دراز بکشی و پاها بالا 

فقط واسه دسشویی فرنگی از جات پاشی اونم خیلی آروم و کم 

حمامت نهایت پنج دقیقه اونم روی صندلی 

به هیج وجه سرپا نباشی 

من یادمه کلا دراز کش بود و آمپولم رو هم خواهرم میزد حمام هفته ای یه بار میرفتم اونم پنج دقیقهحتی موهامو خودم توی حمام کوتاه کردم که بخاطر اون الاف  نشم 

هر روز دوتا آمپول پروژسترون میزدم و هر ده روز یه پورلوتون 

بعد که رفتم سونوی ۱۴ هفته خداروشکر دیگه جذب شده بود 

فک کن از هفته پنج داشتم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
اعظم جونم ممنونم. واقعا؟ خداکنه من که سزارینی ام آرزومه پسرباشه راحت بشم به من باشه میخوام لوله هامم ...

۲۸ سال مگه نیستی؟؟ از مرداد تا اول ابان برامون زده پسر ..منم ی سزارینی بد زام وایییی اسمش میاد تن و بدنم میلرزه  عمرا اسم بچه بیارم از الان ترس سزارین دارم

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبی عزیزم

خوبم

یهو قاتی میکنم بعد خوب میشم🙊🙊

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
من دیشب خواب دیدم نینی دارم 😁

اینم از خواب من😒😒😒

بازم بتو😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
منم تحمل میکنم تا جایی که بتونم نمیرم اکو و اینچیزا خودمو درگیر نمیخوام کنم. ممنونم عزیزم

عزیزم اکو هیچ ضرری نداره 

همون امواج سونو هست من اتفاقا دیشب از دکترم پرسیدم که این مدت من دوبار اکو شدم واسه بچه ضرر نداره ؟گفت انگار که رفتی سونوگرافی 

اگه ضرر داشت مگه دیوانه بودیم انجام بدیم 

اندازه هماتوم هیچ تغییری نکرده بود ؟ آخه عزیزم تو قبل سونوی دوم استراحت مطلق نبودی که  واسه ج ...

چقدسخت بوده برات اعظم جان دوتا آمپول😫من روزی یه دونه میمیرم و زنده میشم. نه استراحت نبودم یدفعه خونریزی افتادم. نمیدونم چرا سونوگراف نمیگه هماتوم!! میگه خونریزی پشت پرده دفعه پیشم گفت خونریزی پشت جفت!! درباره سایز حرفی نزد فقط گفت خونریزی خیلی زیاداین مدل بچه ها یامیمونن یا خودبه خود سقط میشن😥

۲۸ سال مگه نیستی؟؟ از مرداد تا اول ابان برامون زده پسر ..منم ی سزارینی بد زام وایییی اسمش میاد تن و ...

اره متولد بهمن 69ام. خودمونیم ها متولد هفتاد حساب میشم😂😂ان شالله ان شالله امید بخدا. دوهفته بعد ان تی گفت بیا شاید حدس بزنه

2740
چقدسخت بوده برات اعظم جان دوتا آمپول😫من روزی یه دونه میمیرم و زنده میشم. نه استراحت نبودم یدفعه خون ...

آخه توی برگه سونو باید اندازه بزنه 

من یادمه اندازه نوشته بود 

من از هفته پنج به لک بینی افتادم و البته وقتی هم هماتوم جذب شد همچنان لک بینی من ادامه داشت 

آره خیلی خیلی سخت بود بدنم جای سالم نداشت 

کلا بارداری های من خیلی سخته 

ولی خب باز خداروشکر 

عزیزم اوندفعه هم گفتم تنها راهت استراحته که تو زیاد استراحت نمیکنی متاسفانه 

اره متولد بهمن 69ام. خودمونیم ها متولد هفتاد حساب میشم😂😂ان شالله ان شالله امید بخدا. دوهفته بعد ان ...

اره واقعا منم دی ۶۹ ...خیلی زور داره واقعا ...انشالله همون انتی برات مشخص بشه 🙏🙏🙏

الهم صل علی محمد و ال محمد
چه خوب منم ببینم چجوری میشه وضعیتم بهتر نشدم میرم

ان شاءالله بهتر میشی ولی اگه دیدی نشدی برو 

نگران ضررش نباش هیج ضرری نداره 

صبونه چيا خوردين ؟؟؟

موز.خرما.انگور.بعضی روزام ارده و شیرم میخورم

کلا ن صبحانه درستو حسابی میخوردم ن ناهار ن شام

دیروز تا تونستم ماکارونی خوردم😋😋😋

خداروشکر الان بعد اقدامم نمیشه گرمی خورد 😀

آخه توی برگه سونو باید اندازه بزنه  من یادمه اندازه نوشته بود  من از هفته پنج به لک بینی ...

نه باورکن همش درازکشم کلا اومدم خونه مامانم فقط درحد دسشویی ازجام بلندمیشم. اصلا اندازه ننوشته بودسونوم اینجا نیس بذار شوهرمو بعدا میگم عکس بگیره بفرسته برات میذارم بی زحمت ببینش. 

نمیشی جیگر برعکس😂😂😂😂👍👍👍👍

خدا کنه. ☹

2706