2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013657 بازدید | 355184 پست
قربونت برم ک انقد مهربونی 

فدات بشم عشقم مهربونی از خودته😘😘😘❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام بابت تاخیرم معذرت حال دخترم خوب نبود شرمنده تک تکتونم اینم سونوی پسرم محمدحسین😍😍😍

به به به مبارکه مبارکه 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

انشاءالله بسلامتی ودلخوشی این دوران رو بگذرونی خواهرگلم خیلی برات خوشحالم مواظب خودت وگل پسرت باش🥰🥰🥰❤❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دریا جان اگر اسپرم مرد کمی ضعیف باشه با تزریق جوش شیرین کلا از بین میره مگر اینکه اسپرمها کاملا سالم ...

آها درسته شایدم اینجوری باشه من نمیدونستم عزیزم 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
سلام اعظم جون دخترم ناخوش بود و بعدشم همسرم..آره فدات شم رفتم الان عکس سونومومیذارم براتون

حال دخترت و همسرت چطوره عزیزم ؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2731
سلام عزیزم خیلی خیلی تبریک میگم..یادته خودتوباآی یوآی من مقایسه کردی گفتم همه مثل هم نیستن....انشالل ...

سلام قربونت برم آره بخاطر همون مسئله ناامید بودم 

مرسی عزیزم بازم دو روز صبر میکنم بیبی میزنم اگه پررنگ شد میرم آزمایش 

منتظر گل پسرام  
2738
خخخخ اونم وقت وقتش هویج میخوره چه برسه به الان که دیگه مریض شده طفلک.کاش پام میشکست نمیرفتم بیمارستا ...

دیگ.پیش اومده عزیزم..مراقبش باش..تونمدونی بچه یه ساله رونمیبرن بیمارستان اونم کودکان

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
۱۲۰سال قلبش بتپه انشاءالله گل پسرمون❤🌹

مرسی باران جون..انشالله ک ب زودی خودتم تک تک این مراحلو طی کنی

سلام قربونت برم آره بخاطر همون مسئله ناامید بودم  مرسی عزیزم بازم دو روز صبر میکنم بیبی میزنم ...

انشالله ک هرروزپرنگ ترازروزقبل میش

حال دخترت و همسرت چطوره عزیزم ؟

دخترم تازه بهتذشده..ولی همسرم گلاب ب روت بالامیاره دیروزگفتم بیابریم سونو نکنه توهم بله😂😂😂😂😂😂😂

2706