2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست
خداحفظش کنه واست عزیزم

چطوری خانوم ؟کم پیدایی 

دیروز سونوی قلب داشتی ؟بسلامتی صدای قلب گل پسرمون رو شنیدی ؟الهی هزار سال بتپه و نامدار باشه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نه بابا میترسم.اگه هم پسر نباشه دیرتربفهمم بهتره😁 دوهفته بعد قراره برم ان تی. با این حجم خونریزی چج ...

لک بینیت قطع نشده عزیزم ؟

آمپول ها و شیاف ها رو مرتب استفاده میکنی ؟استراحت مطلق داری ؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
اعظم جون ویتاگنوس خودم بخورم پودر هلسی برای شوهرم؟؟؟ اینا خارجی داره یا نه؟؟؟ خدا خیرت بده که جواب م ...

هر دوتا ایرانی هردو برا کمک به تخمک گذاری خیلی تاثیر داره خییلی هم بهتره تا قرص محرک عوارض هم اصلا نداره ...به شوهرت ویتامین ای و زینک بده برا تقویتش

الهم صل علی محمد و ال محمد
2738

دکتر آیشان ، پزشک و جراح مشهور پاکستانی ، روزی برای شرکت در یک کنفرانس علمی که جهت بزرگداشت  او بخاطر دستاوردهای پزشکی اش برگزار می شد ، با عجله به فرودگاه رفت .

بعد از پرواز ، ناگهان اعلان کردند که بخاطر اوضاع نامساعد هوا و رعد و برق و صاعقه ، که باعث از کار افتادن یکی از موتورهای هواپیما شده ، مجبوریم فروداضطراری در نزدیکترین فرودگاه را داشته باشیم ...

بعد از فرود هواپیما ، دکتر بلافاصله به دفتر فرودگاه رفت و خودش را معرفی کرد و گفت:

هر ساعت، برای من برابر با جان چند بیمار است و شما می خواهید من 16 ساعت ، در این فرودگاه منتظر هواپیما بمانم ؟

یکی از کارکنان گفت :

جناب دکتر ، اگر خیلی عجله دارید می توانید یک ماشین دربست بگیرید تا مقصد شما ، سه ساعت بیشتر نمانده است ...

دکتر آیشان ، با کمی درنگ پذیرفت و ماشینی را کرایه کرد و براه افتاد که ناگهان در وسط راه ، اوضاع هوا نامساعد شد و بارندگی شدیدی شروع شد بطوریکه ادامه راه  مقدورنبود ...

ساعتی گذشت تا اینکه احساس کرد  راه را گم کرده است ...

خسته و کوفته و درمانده و با نا امیدی براهش ادامه داد ...

که ناگهان کلبه ای کوچک توجه او را به خود جلب کرد ...

کنار آن کلبه توقف کرد و در را زد ، صدای پیرزنی را شنید :

- بفرما داخل ، هر که هستی در بازه ...

دکتر داخل شد و از پیرزن که زمین گیر بود خواست که اجازه دهد از تلفنش استفاده کند . پیرزن گفت :

کدام تلفن فرزندم ؟ اینجا نه برقی هست و نه تلفنی ... ولی بفرما و استراحت کن و برای خودت استکانی چای بریز تا خستگی بدر کنی و کمی غذا هم هست بخور تا جون بگیری ...

دکتر از پیرزن تشکر کرد و مشغول خوردن شد ، درحالیکه پیرزن مشغول خواندن نماز و دعا بود ... که ناگهان متوجه طفل کوچکی شد که بی حرکت بر روی تختی نزدیک پیرزن خوابیده بود ، که هر از گاهی بین نمازهایش ، او را تکان می داد

پیرزن مدتی به نماز و دعا مشغول بود . بعد از اتمام نماز و دعا ، دکتر رو به او کرد و گفت :

مادر جان ، من شرمنده این لطف و محبت شما شدم ، امیدوارم که دعاهایتان مستجاب شود.

پیرزن گفت :

شما رهگذری هستید که خداوند به ما سفارش میهمان نوازیتان را کرده است .

من همه دعاهایم قبول شده ، بجز یک دعا ...

دکتر آیشان می پرسد :

چه دعایی ؟

پیرزن می گوید :

این طفل معصومی که جلو چشم شماست ، نوه من هست که نه پدر داره و نه مادر ، به یک بیماری مزمنی دچار شده که همه پزشکان اینجا ، ازعلاج آن عاجز هستند ...

به من گفته اند که یک پزشک جراح بزرگی بنام دکتر آیشان هست که او قادر به علاجش هست ، ... ولی هم او خیلی از ما دور هست و دسترسی به او مشکل هست ،  و هم می گویند هزینه عمل جراحی او خیلی گران است و من از پس آن برنمی آیم ... می ترسم این طفل بیچاره و مسکین ، خوار و گرفتار شود ... پس از خدا خواسته ام که چاره ای برای این مشکل جلویم بگذارد و کارم را آسان کند !

دکتر آیشان در حالیکه گریه می کرد ، گفت :

به والله که دعای تو ، هواپیماها را از کار انداخت و باعث زدن صاعقه ها شد و آسمان را به باریدن وا داشت ... تا اینکه منِ دکتر را بسوی تو بکشاند .

من هرگز باورنداشتم که الله عزوجل با یک دعا ، این چنین اسباب را برای بندگان مومنش مهیا می کند و بسوی آنها روانه می کند .

**

وقتی که دستها ، از همه اسبابها کوتاه می شود و امید ، حتی در تاریکی ها همچنان ادامه دارد ، فقط پناه بردن به آفریدگار زمین و آسمان بجا می ماند و راه ها از جایی که هیچ انتظارش را ندارید ، باز می شود .

هر جایی که امید ادامه دارد ، تمام کائنات در راستای خواسته ی او تلاش می کنند .

گابریل گارسیا مارکز :

باور نميكنم خدا به كسي بگويد:

" نه...! "

خدا فقط سه پاسخ دارد:

١- چشم....

٢- یه کم صبر کن....

٣- پيشنهاد بهتري برايت دارم....

همیشه در فشار زندگی اندوهگین مشو...

برای تمام رنجهایی که میبری صبر کن!

صبر اوج احترام به حکمت خداست . .

💕🌹🌺💕🌹🌺💕🌹🌺💕

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
بیمارستان بهمن سمت کجاست. تعیین جنسیت انجام میده ?هزینش چقدر میشه 

سمت غرب تهران بله تعيين جنسيت هم انجام ميدن 

واسه من حدود ١٥شد ولي اگه جنسيت واست مهم ٢٠ااي ٢٥درمياد

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
فاطمه جان دیروز رفتی سونو؟

آره نسرین جون ...قلبش خوشگلش تشکیل شده بود سونوشم الان براتون میذارم..6هفته و3روزمه..انشالله قسمت خودت

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
چطوری خانوم ؟کم پیدایی  دیروز سونوی قلب داشتی ؟بسلامتی صدای قلب گل پسرمون رو شنیدی ؟الهی هزار ...

سلام اعظم جون دخترم ناخوش بود و بعدشم همسرم..آره فدات شم رفتم الان عکس سونومومیذارم براتون

مامان ستایش جان قربونت برم من دکترم دستور پنج بار اقدام بهم داد و گفت ماه اقدام بعده پاکی هرشب تزریق ...

دریا جان اگر اسپرم مرد کمی ضعیف باشه با تزریق جوش شیرین کلا از بین میره مگر اینکه اسپرمها کاملا سالم و قوی باشن

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
سمت غرب تهران بله تعيين جنسيت هم انجام ميدن  واسه من حدود ١٥شد ولي اگه جنسيت واست مهم ٢٠ااي ٢٥ ...

سلام خانمی تبریک میگم بسلامتی جنستم.جوورشد..انشالله ک همیشه سایه تون بالاسردخترپسرت باش فداتشم

2706