2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013657 بازدید | 355184 پست
سلام من چند روز پیش خواب دیدم ی انگشتر  طلا خ گنده خریدم بعد دیدم خواهرشوهرمم تو همون پاسازه ، ...

انشالله خیره عزیرم

نگین داشت یا نه؟

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
فاطمه جون منم همینو میخاستم بگم یادته گفتم دوستای باردارمون به خوابهاشون توجه کنن و لطفن اینجا بگن؟ ...

عزیزم من سر بارداری دخترم همیییشه خواب میدیدم بچم دختره.واسه من که برعکس نشد😁

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون .حتما حتما بخدا نفس به نفس برای همه منتظرا دعا میکنم. ایشالا نی نی کوچولو همه هم سالم بیان ب ...

ان شالله. خیلی خیلی خوشحالم مامان شدی صبای عزیزم.انگار ابجی خودم باردارشده. 

سلام بچه ها از دیروز حالم خیلی بد،همش سردرد شدید و حالت تهوع و سرگیجه،بهتر میشم ولی خوب نه،پریشب کباب چرب خوردم بعد مث احمقا بالاش یه عالمه بستنی خوردم،از هم وسط شب حالم بد شد هنوزم خوب نشدم ،عرق کلپوره و نعناع بد نیس بخورم؟😭😭

دوستای گلم خواهش میکنم برام دعا کنید خیلی زود و ب سلامت زایمان کنم وکارم به آمپول فشار و ... نکشه .ا ...

عزیزم ان شاءالله به وقتش گل پسرتو صحیح و سالم بغل بگیری و زایمان داشته باشی.برات آیه الکرسی میخونم

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
عزیزم ان شاءالله به وقتش گل پسرتو صحیح و سالم بغل بگیری و زایمان داشته باشی.برات آیه الکرسی میخونم

عزیزم امروز هم به نیت دو نفر میخونیم؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2738

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بی بی چکم منفی شد ای خدااااااااااااا

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

پنج تا فولیکول داشتم گفتم حتما دوقلو میشه چرااااا چرااااا چرااااا حالا دوباره خرما دارچین دوباره، گرمی،. 😞😞😞😞😞😞

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

حتی یه هاله هم ننداخت 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها جواب سوال منم بدید لطفا

دوساله منتظر بچه م

چ جوری با کیت روز تخم گذاری بفهمم؟؟؟؟؟؟؟؟روز دوازدهم کیت گذاشتم اگه همون روز تخمک گذاری باشه چ خطی نشون میدع؟؟؟؟؟؟:

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  
حتی یه هاله هم ننداخت 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

چند روز ب موعدت مونده؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706